tak ako jumperko pise.. vyberas si ci chces zrna alebo mlete a ak mlete tak na ake pouzitie (podla toho zrejme riesia hrubku mletia) .. a je to pack 4 kav roznych druhov
01.03.2019 - 12:34:58
00
hmm to nie je zla cena len to postovne, no porozmyslam, nejak mi dochadza kava
01.03.2019 - 13:02:58
01
Porozmýšľaj a napíš, poštovné podelíme 😉
01.03.2019 - 13:30:51
00
kedy to chces uzavriet?
01.03.2019 - 14:33:24
00
Pridal by som sa aj ja k objednávke.
01.03.2019 - 14:52:37
00
scarinko a kenett píšem správu, ak sa bude chcieť ešte niekto pridať nech napíše.

v pondelok by som to objednal
01.03.2019 - 14:56:19
00
Drip, drip bajby :) je to sleha , to pravé pre kofeinovych maniakov, brutálna pretreningovka. Idú z toho zaujímavé chute , ešte skúsim svetlejšie uprazit kávu , ale aj pri stupni city je to mnamka.
Už dlhšie som to chcel vyskúšať ale tie veľké rarohy zo skla boli drahé , toto stalo 50€ tak nebolo o čom.

Prílohy:

IMG_20190226_094848.jpg
IMG_20190226_094848.jpg 994.1 KiB thumb_up1thumb_down

01.03.2019 - 15:52:51
02
Ahojte, chcem Vas poprosit o tip na kupu kavy v Poprade. vdaka
03.03.2019 - 10:33:30
00
Žeby
Príloha:
Popradská.JPG
Popradská.JPG 98.4 KiB thumb_up0thumb_down


https://www.popradske.sk/kava/zrnkova/popradska/? :lol:
03.03.2019 - 10:43:17
03
A prečo radšej neobjednávaš cez net ? Gardelli, Hasbean , Verticcio atd ti ju pošlú takmer hneď a máš ju v top kvalite do 3-4 dni doma ...
03.03.2019 - 10:50:24
03
corrie: ja ti dam tip aku nekupit.. v lidli som kupil naposledy na skusku "bio" kavu a tesime sa s polovickou kedy ju dopijeme.. dnes som dosypal do dozy druhu polovicu takze tak tyzden dva este budeme "trpiet" kym sa toho zbavime.. v PP skus navstivit nejaku kaviaren a je dost pravdepodobne ze budu aj predavat kavu.. pripadne si urob vylet do SNV a na letnej strane je kaviaren kde aj predavaju zrnkovu kavu.. je to ale loteria co vybrat.. nam odtial chutila myslim len 1 kava zo 4.. ale je to aj o chuti ci mas radsej kyslejsie chute alebo sladsie.. my sme skor na sladsie a odtial boli skoro vsetky kyslejsie.. pripadne mozes kavu objednat z netu.. bud u nas alebo zo zahranicia.. my sme brali z http://www.uncaffe.sk/ a maximalna spokojnost.. mali sme uz aj kavu z https://www.verticcio.sk/ a myslim ze nam moc nezapasovala.. teraz dostava ale druhy pokus ked dorazime tu lidlacku.. pripadne osobne mi celkom chutili kavy v drevenych sudkoch ktore mali v lidli a myslim ze aj v tescu.. niekedy ale natrafis aj v dobrej praziarni/kaviarni na kavu co ti lahodit raz bude raz nie.. v ZA sa robi autickarske stretko auta a kava.. boli sme vcera mozno 4ty krat a predtym bola kava stale super a vcera nam moc nerezala.. mozno to bolo inou pripravou ale mozno aj inym druhom kavy.. ktovie.. kazdopadne mam skusenost ze dobru kavu pod nejakych 7e za 250g je problem najst a to nie som pacient ako ludia tuto

peterg: myslim ze prosba bola seriozna tak ak si tu popradsku nepil tak je tvoj prispevok len dalsim odpadom fora.. ja po skusenosti s chutou popradsej kavy by som ju neriskoval kupit ale ak by niekto skusil a povedal ze sa mu celkom pozdavala tak by som to riskol
03.03.2019 - 10:55:33
00
Ramon1 napísal:
A prečo radšej neobjednávaš cez net ? Gardelli, Hasbean , Verticcio atd ti ju pošlú takmer hneď a máš ju v top kvalite do 3-4 dni doma ...

Jasne, objednavam cez net, ale budem tyzden v Tatrach, doma kava dosla, tak mi napadlo, ze kupim nieco osobne.
03.03.2019 - 11:27:28
00
zahri napísal:
peterg: myslim ze prosba bola seriozna tak ak si tu popradsku nepil tak je tvoj prispevok len dalsim odpadom fora.. ja po skusenosti s chutou popradsej kavy by som ju neriskoval kupit ale ak by niekto skusil a povedal ze sa mu celkom pozdavala tak by som to riskol

Bolo to myslené (aj napísané) ako vtip, ale zdá sa, že nepochopený. Ospravedlnujem sa.
03.03.2019 - 11:29:54
00
Ak budeš týždeň v Tatrach , tak priamo v Smokovci v cukrarničke u Elišky pri lanovke na Hrebienok v komplexe na prízemí , kde sú šport predajne aj podzemné garáže . Predávali Ebenicu ...

A ešte toto . Nechápem niekoho , kto je ochotný popíjať a trápiť sa s bio ***** z Lidla za pár € , miesto toho , aby ju vysmaril von z okna a užil si kvalitu ... ako sa hovorí “ život je príliš krátky , aby som pil zlu kávu “ . Enjoy Coffee & 🌞day ...
03.03.2019 - 14:15:03
01
No Ramon mas pravdu, ale kazdy sme trochu inde kvalita=financie a vyvoj kazdeho kavopica. Tiez som si sudkami z lidla v mokka kanvicke presiel. Teraz som kupoval v nudzi v domneni ze by sa to dalo vypit. A kua nedalo. Preprazene lahke zrno honduras v ktorom uz nic dobre nezostalo... Vlastne ani tam nebolo. A taku kavu pouzivam po backflushi na preplach sitiek s kavou a potom cistim mlynec od tej nepitelnej kavy, lebo mi je luto vyhadzovat dobru kavu. Mozno to nerobim dobre, kludne ma poucte.
03.03.2019 - 16:57:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up