Nie nie je môžeš pozrieť moju Stravu aj ja keď niečo dám do Stravy sa stane že niekto mi dá hneď like tiež mi to je divné 😅😅inak som rád že sa o mne rozpráva 😅občas sa mi aj ščukaaaaaa 😅😅😅😅😅😅
27.02.2019 - 14:31:35
01
Neviete mi prosím povedať jak je to na Garmina 520 keď sa raz nahrajú segmenty cez premium účet strava.A potom neskôr pri free strava bude ukazovať aspoň začiatok a koniec segmentu na garmine.Nikde to neviem nájsť.Na Rox 11 to funguje stačí mať uložené segmenty.Teda ako upozornenie na segment cez gps pri free strava účte.V Garmina mi povedali že niektoré pôjdu iné nie upozornenie.
05.03.2019 - 06:02:52
00
z mojich skuseosti to na garmine nefunguje pri free strave,garmin 520 aj fenix 5
05.03.2019 - 09:41:22
00
To znamená že ti ani neukáže že sa blížiš ku segmentu vôbec nič keď máš uložený segment v garmine.Na sigme ukáže začiatok a koniec aspoň.Teda na garmine cez gps žiadne upozornenie na segment že je aj keď je uložený.
05.03.2019 - 09:46:19
00
presne tak,riesil som to tak,ze tych par segmentov co jazdim najcastejsie som si spravil aj v garmin connect
05.03.2019 - 11:03:16
00
aj vy mate problemy pri nacitavani fotiek z vyjazdov ?
05.03.2019 - 11:42:00
00
Per áno sem tam nenačita len mapu alebo jednu foto niekedy ide v pohode foto asi záleží jak strava uloží foto veľkosť či úpravy rozšírenie či veľkosť.Nahlady idú ok.
05.03.2019 - 12:04:36
00
Ide to takto blbo aj na platenej app ?
Pretoze ak ano,tak su na tom zle ohladom servrov..tym padom aj financii
Alebo je len app blblo nakodena
05.03.2019 - 12:49:45
00
Ja píšeš není to Google strava servery akože tak asi tie foto keď niekto posiela niekoľko mb jedna foto ako niekedy foto pár KB.

Čo sa tika info ohľadom segmentov tak vytvorené Garmin segmenty OK.Ale strava segmenty Garmin narozdiel od sigmy to má asi viac ošetrenie zabezpečené cez app.Kde u Rox Sigma stačí raz za čas mať členstvo na jeden mesiac a nahrať segmenty pripadne aktualizovať firmware.A segmenty ostanú natrvalo a budú ukazovať ako off segmenty cez gps pri free strava štart-stop čas.Netreba mobil nič len potom nahrať cez app na strava.Pri Garmine som nenašiel 100% odpoveď či vôbec upozorní ukáže blížiaci sa segment poď.ako Sigma.A či vôbec ostanú v zariadení nahrané segmenty cez premium členstvo aj po skončení premium členstva ako off segmenty.
05.03.2019 - 13:18:06
00
ked mi vyprasalo premium na strave,tak po synchronizacii zariadenia uz tam tie segmenty neboli,takze neostanu ani ako off
05.03.2019 - 13:45:45
00
kamikazeNR šak to Sigma aspoň v tomto ma navrch nakoľko pri nahrávaní na Stravu nevyžaduje neroby žiadnu aktualizáciu segmentov softwaru len skopčí app Sigma jazdu a uloží do app a následne po potvrdení strava ikony prenese jazdu na stravu.Takže app Sigma nekontroluje či má niekto nemá premium členstvo a zároveň neroby bezpečnostnú kontrolu s vymazanim nevydenim segmentov v cokputery asi jak app Garmin.Sorry za gramatické chyby lebo zas budem v okienku gramatickom.
05.03.2019 - 14:40:42
02
Vsimam si spravne,ze to tu pridava km zo stravy,len ked jazda obsahuje segmenty?
05.03.2019 - 22:06:11
00
mafo mam sigmu rox11 a garmin fenix 3, a dobre pises, ze sigma ma v tych
segmentoch navrch, ale aj na garmine ma niekedy neskutocne serie ten automaticky upload na stravu, niekedy to vobec nechce nahrat a ziadne tlacidlo na upload neexistuje, ked to nejde, tak treba stiahnut subor a nahodit rucne, to ze ma sigma tlacidlo na upload je jednoznacne lepsie, nielenze stlacim a upload sa vykona, ale mam to aj pod kontrolou a uploadnem len to co chcem, garmin uploadne aj to co nechcem, a pritom by stacilo do app. hodit trapne tlacidlo pre refresh/upload.
06.03.2019 - 13:00:44
00
mireq1 šak celí zadrhel Sigma app klasika žiadne prkotiny primitívne v podstate nástroj na upload s compa na web strava či uloženie na Sigma Cloud nič viac zbytočne.A úpravy obrazovky atď.Sigma asi trocha tlači a nenechajú si diktovať podmienky od stravy na segmenti pri aktualizácii či uploade.Aj keď Garmin má zas navrch že sú Garmin conect segmenty zdarma na stiahnutie.V tomto by ma zaujímalo strava segmenty vs Garmin segmenty či ide o klon kto to uložil trasu na Garmin alebo odlišné napr.Tri zajace-Biely kríž segment a pod.Porovnaval to niekto alebo je to hala bála hlava nehlava segment voči strave?Strava by mala urobiť jednu vec dať cca 20eur za rok poplatok ako štandard účet len za účelom ponechania segmentov bez analýz trénerov a pod.Namiesto cca50eur premium účtu.
06.03.2019 - 13:21:08
00
Uz sa da vybrat, co chces mat v Summit ucte. Nemusis mat vsetko, da sa to odklikat pred platbou. Live segmenty su v jednom baliku a pri rocnej platbe vyjdu na 24€.
07.03.2019 - 08:34:37
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up