v drogerii mi nato pani odporucila pripravok, neviem presne ako sa to vola, ale neobsahuje rozpustadla laku, cize by to malo ist vycistit aj s tym. Doma mrknem na nazov
01.03.2019 - 16:20:44
01
Chutovecka. Skoda ale toho hrozneho amaterizmu. Keby aspon demontoval olejovu vanu, veko ventilov a privod oleja k turbu...

02.03.2019 - 21:34:12
00
Ako je to s PZP na fungl nové auto z predajne, ak nechcem poistiť tam, ale spraviť si ponuku inde? Musím si najprv vybaviť poistku alebo môžem veselo odísť z predajne a zastaviť sa v poisťovni. Pripadne si u predajcu vypýtať info o aute, a keď pôjdem pre auto, tak si doma online poriesim...
09.03.2019 - 00:08:50
00
Mne bolo vysvetlené tak, že auto na prevozných značkách je poistené na predajcu, čiže som týždeň jazdil na ich poistku, vlastné PZP som si vybavil až pred prvým prihlásením.
09.03.2019 - 02:27:07
00
zakazane vyjst z predajne bez PZP=bez toho ti tusim auto ani nepredaju......
09.03.2019 - 02:34:34
00
Auto bez evidencnych cisiel sa docasne poistuje na cislo VIN.
09.03.2019 - 04:14:17
03
Ak ma auto znacky, tak ma aj PZP (bez PZP znacky policia neda) .. pokial nevyprsi (treba overit platnost) . Pri zmene znacky, resp. pri prepise na noveho majitela, kedy sa menia znacky a este sa nevie nova (zatial plati povodna poistka) je nutne uz mat uzavretu novu (tento pripad, alebo prepis z ineho okresu) a ta sa vytvara, ako napisa jfab, na VIN.
09.03.2019 - 07:30:34
00
Hazard napísal:
Ako je to s PZP na fungl nové auto z predajne, ak nechcem poistiť tam, ale spraviť si ponuku inde? Musím si najprv vybaviť poistku alebo môžem veselo odísť z predajne a zastaviť sa v poisťovni. Pripadne si u predajcu vypýtať info o aute, a keď pôjdem pre auto, tak si doma online poriesim...

Uz odpovedali hore. Ja len dodam, ze uz sa da dohodnut termin na konkretny cas na dopravnom inspektorate cez internet.

https://portal.minv.sk/wps/wcm/connect/sk/site/main/zivotne-situacie/vozidla/inspektorat-termin/ziadost-termin-inspektorat/
09.03.2019 - 07:53:12
01
Tom viem. Teraz som odhlasoval auto a objednal som sa. Prišiel som na daný čas a čakal som asi 5 minút. Super vec pokiaľ sa nezačne objednávať každý :) Inak neviem sa dopátrať, kde si pozriem dni, keď sa robia aj obhliadky áut.

Zaujímala by ľudia ako to máte s havarijnou poistkou. Keď si pomyslím tie prachy, ktoré mám za to dať :)
09.03.2019 - 08:26:23
00
Pri PZP je asi aj rozdiel či kupuješ za hotové, alebo nejaké financovanie. Ak za hotové tak je to na tebe či si uzavrieš cez predajcu, alebo niekde inde
09.03.2019 - 08:27:31
00
Hazard napísal:
Tom viem. Teraz som odhlasoval auto a objednal som sa. Prišiel som na daný čas a čakal som asi 5 minút. Super vec pokiaľ sa nezačne objednávať každý :) Inak neviem sa dopátrať, kde si pozriem dni, keď sa robia aj obhliadky áut.

Zaujímala by ľudia ako to máte s havarijnou poistkou. Keď si pomyslím tie prachy, ktoré mám za to dať :)


Ked prihlasujes nove auto, tak uz sa obhliadka nerobi. Prihlasoval som nove a bolo doma v garazi.
09.03.2019 - 08:40:06
00
ivko1 napísal:
Pri PZP je asi aj rozdiel či kupuješ za hotové, alebo nejaké financovanie. Ak za hotové tak je to na tebe či si uzavrieš cez predajcu, alebo niekde inde

Kupujem za hotové. Predtým mi to vždy spravili v autobazári. Takže ja si môžem ešte pred vyzdvihnutím auta spraviť poistku, áno? Nepotrebuje poisťovňa ale VIN číslo? Potom sa im musí nahlásiť EČV a tak? Viem, že si to môžem zistiť po telefóne, ale pýtam sa takto, keďže je víkend :) a zaujíma ma to...
09.03.2019 - 08:44:40
00
Ked auto nemá EČ tak sa uzatvára na VIN (je to tak aj pri jazdenkách z dovozu) a po pridelení EČ ho nahlásiš na poistovnu. Si myslím že predajca sa bude snažiť aby si PZP uzatvoril cen nich, lebo ti bude ponúkať aj havarijné a potom asi lebo provízia.
Ale pre teba je podstatnejšia cena, lebo to môže byť kludne aj 50€ naviac
09.03.2019 - 08:50:00
00
Mňa predajca nezaujma. Nie som viazaný žiadnou lizingovkou ani uverom...
09.03.2019 - 09:10:46
00
Ja som v hyundai dostal auto na prevoznych značkách a vtedy je poistené u nich. Vybavil som si vlastnú poistku a potom prihlásil. U nich mi ani nikto poistku neponukal.
09.03.2019 - 09:28:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up