Politiku mozes rozvijat, ale vo vlakne o politike, tam to treba presunut. Tuna bajkujeme :lol: .. zatial bez cinancov :D
13.03.2019 - 12:27:30
00
tulenik napísal:
Indii? Nie, India je už teraz na úrovni vyspelých krajín.
Vysoká TFR je principiálne v krajinách, kde kotí vojačikov do občianskej vojny alebo iných strát vyplývajúcich z miestnych podmienok, momentálne z klimatických zmien.
https://en.wikipedia.org/wiki/Total_fertility_rate#/media/File:Total_Fertility_Rate,_1950_-_2100,_World_Population_Prospects_2015,_United_Nations.gif
aj tí údajne strašne strašne kotiví zlí zlí moslimovia sú už dávno na normálnych číslach. Taký Irán je podľa TFR vyspelá krajina už od čias Pahlavíovcov a ani ten čierny turbaňák s tým nič neurobil.


TFR v Indii je stale nad 2.1 a pri takej velkej populacii aku maju, stale ich pribude prilis vela.
Ktori moslimovia ? V Pakistane? Egypte? SAE? Ujgurovia?
13.03.2019 - 12:27:34
00
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 18:50:48, celkovo upravené 1 krát.

13.03.2019 - 12:35:26
01
Tu je príklad činnosti huawei https://www.engadget.com/2019/01/30/huawei-t-mobile-emails-espionage-tappy-robot-steal-2012/?guccounter=1
13.03.2019 - 12:44:05
00
IDVert3X : neprekvapuje ma uz, ze to postihlo akurat teba :D
13.03.2019 - 12:47:45
01
desertfremen napísal:
Henten MAGEZ mi neveri že čína vyvíja stealth stihačky 5-tej generácie, a pod :))))
A čo si myslíte prečo zatkli v Kanade finančnú riaditeľku HUAWEI?
(inak dúfam že za to sa bude LUMP a ten jeho retardovaný ansábel zodpovedať)
Je za tým biznis a" peniaze až na prvom mieste", HUAWEI je pre nich hrozba.

Ale to je jedno nechcem moc tuná rozvíjať politiku.



melies nesuvisiace hluposti bez toho, aby si o tom cokolvek relevantne napisal...

- stihacky 5. generacie vyvija kazdy - aj Rusko, aj "Europa" a uz nejaky ten piatok lietaju oi v USA a aj tiez v EU, AU ci IL, kedze F35 ma vo vyzroboji napr. viacero krajin v ramci NATO - partnerske krajiny sa na vyvoji F35 podielali aj finacne a podielaju sa aj vyrobou.
- Cina zatial nevie vyrabat napr. adekvatne motory, ale vsetko je samozrejme otazkou casu
** presna a "zavazna" definicia stihacky 5. generacie vlastne ani neexistuje..

Specifikacia 5G siete este ani nie je. Nehovoriac o tom, ze aj 4G ci 3G "triedy" boli realizovane roznymi technologiami. Co sa tyka frekvencnych pasiem, tak v CN je iny stav (a z toho vyplyvajuce aj ine poziadavky) ako napr. v EU.

Fakt je, ze Huawei ma dlhorocnu historiu v kradnuti technologii. Dokonca maju oficialny system odmien za ukoristene obchodne tajomstva a technologie. Je to obrovska korporacia s nejasnou vlastnickou strukturou, ktora dnes dokaze produkovat aj spickove produkty aj totalny odpad - nie vsetko sa da totiz ukradnut (napriklad kultura v sw inzinerstve) a nejake nasadzovanie Huawei produktov som uz zazil (lebo cena a uplatky). A bolo to zle...

Co sa tyka tovaru z CN, brat opravuje vo volnom case elektroniku a mnohe komponenty a suciastky su dostupne len z CN, prakticky tyzdenne mu chodi viacero zasielok. Miera reklamacii je vysoka - bezne predavaju falsovany a nefunkcny tovar, respektive poslu uplne nieco ine ako bolo predmetom obchodu a podobne...a ked na to cakas mesiac a pride ti nefukcna fake hlupost, dokaze to velmi potesit...


lto Qualcomm je USA firma, pre ktoru pracovali/pracuju aj slovenske mozgy.
13.03.2019 - 13:55:32
00
Tak to som si asi pomylil s niecim inym, Apple vs Qualcomm ? Kaslat na to .. aj tak vsetci spehuju, to je uplne logicke, tam sa tocia take prachy, ze mozme byt radi, ze nestrielaju nahodne chodcov po ulici :D
5G specs uz su hotove min rok a pol .. uz prebehli aj testovania, min. niekde v Holandsku. Qualcomm, Intel a este dalsi uz vyrabaju modemy. Ale ja dufam, ze im to neprejde a chcipne im to. Ziadnu 5G nechcem. Ani 4G, ale ta uz je :(
13.03.2019 - 14:03:30
00
lto Co mas proti 4G/5G ?
13.03.2019 - 14:12:33
00
Asi sa boji autonomnych aut :-)
13.03.2019 - 14:18:04
00
alebo autonomnych e-bajkov na trailoch s e-bajkermi cumiacimi do mobilov :-D.
13.03.2019 - 14:24:31
04
Na ten ospevovany cinsky vesmirny program sa tiez treba pozriet trosku s kontextom. V principe su momentalne tam kde USA/Rusko boli v sedemdesiatych rokoch (jednoduche vesmirne stanice, vystup do volneho priestoru, aj to len tak do pol pasa aby si spravili ciarku, rover na mesiaci atd.) - aj to z velkej casti technologiu kupili od rusov alebo odkopirovali. Este maju velmi daleku cestu pred sebou aby aspon dobehli ostatne krajiny.
13.03.2019 - 15:55:03
00
desertfremen napísal:
Na Číne závisí (konkrétne na čínskej HUAWEI) nástup 5G sietí. Čína v podstate ťahá technologickú špicu čo je veľmi nepríjemné "zistenie" pre západ.


cize bez Huawei nebudu 5G siete?

skus si prelistovat napr. tuto temu
https://ako-investovat.sk/diskusia/viewtopic.php?f=10&t=7553
13.03.2019 - 19:35:34
00
user_id napísal:
lto Co mas proti 4G/5G ?

Odpoved myslim, najdes lahko aj sam, v com je problem.
13.03.2019 - 21:07:58
00
lto 4G aspon nesmrdi ako automobilova a letecka doprava, Slovnaft... :-D.
13.03.2019 - 21:41:58
00
zablokoval som si tu uz tolko tem, ze tu uz nemam ani co citat :D
15.03.2019 - 00:23:08
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up