Príloha:
785457b6db0329d5f27c021afd09871f.jpg
785457b6db0329d5f27c021afd09871f.jpg 77.03 KiB thumb_up-1thumb_down

17.03.2019 - 12:36:06
02
Ja netvrdím , že bude zla alebo čo to ukaže čas. Ale aby s jednou skladkou a úsmevom vyhrala voľby je viac než divne. Ale samozrejme ja mam chore zmyšlanie, prepačte mi to..už sa nebudem verejne vyjadrovat 😢
17.03.2019 - 13:01:35
00
Čo sa týka chorého zmýšľania, tam to má každý ako sa cíti. Za mňa osobne na tom výsledku nie je nič divné, zvlášť keď na to pozerám nie v kontexte „jedno smetisko, pekné oči, pekný úsmev“, ale stačí aj také pros/cons porovnanie napríklad TOP 5 (a ako doplnok nálada v spoločnosti za posledný rok) ...


Naposledy upravil gebula dňa 17.03.2019 - 13:30:20, celkovo upravené 1 krát.

17.03.2019 - 13:18:08
02
S prehrou sa ťažko zmieruje, však súdruhovia? :P
17.03.2019 - 13:28:05
07
Mne je to fuk kto je tam. Ja som len.. Uvidime ako dopadnu parlamentne voľby to môže byť ina divočina 😁
17.03.2019 - 13:52:29
00
Čo sa dá nepochopiť na tom drvivom víťazstve? Ak si odmyslíme drobných a bezvýznamných kandidátov, z ktorých najbizarnejší je Chmelár, čo by sa tak rád dosadil do pozície intelektuála a slovenského N. Chomskeho, a nechceme ani harcovníkov z minulosti (ešte ako tak akceptovateľný, no už definitívne mimo svoj čas Mikloško) a Mečiarovho spolupáchateľa a milovníka mafiánov s prepojením na vtedajšiu SIS – Harabina, nechceme obdivovateľa Tisa a nacizmu Kotlebu, ani kandidáta zločineckej organizácie SMER Ševčofica, potom už naozaj zostáva len nádej na zmenu v osobe Čaputovej.

A tu je ešte jeden veľmi jednoduchý faktor. Kto je dnes arcizlosyn a priam symbol zla, ako Joker pri Batmanovi, babka s hrachom pri Jánošíkovi a Omachel pri Beňovskom? No predsa Kočner! A kto bol Čaputovej oponent v kauze pezinskej skládky? No predsa Kočner. Darmo povie pán arcibiskup, že voliť ju je hriech, keď pri pohľade na ňu si mnohí povedia, že by stála za hriech.

Slaboduchých je ľahké presviedčať, že ju vyrobili agentúry a financoval Soros. V skutočnosti ľudia chcú zmenu a ľahko prišli na to, že ona s tým zlom reálne zápasila, marketingový rozpočet nijako nezachráni situáciu, keď robíš reklamu na produkt na úrovni hovna, ako je SMER. Ešte zo začiatku ľudia uverili zlatému náteru, ale po toľkých rokoch už vedia, čo to je. Hovno. 💩
17.03.2019 - 13:58:37
025
clovece, prosimta, snad nechces niektorych ludi presviedcat ze drobni darcovia dali caputovej nejakych 200k eur na kampan? ty zly zly sorosovsky hriesnik ;) doleziti su len a jedine turcan, stefunko a ini, ktori jej poslali netransparentne peniaze na transparentny ucet a tahaju ju za nitky. Urcite su to peniaze od sorosa. To dobry karabin, ktory si vsetko vyzbieral od rodiny a sameho seba.
17.03.2019 - 14:57:44
00
Volil som Čaputovú, ale tiež nie s úplne čistým svedomím. Pre mňa to je človek ktorý sa objavil len pár týždňov pred voľbami. Predtým pre mňa osobne vôbec neexistovala, ani náznakom, ani po mene, proste nič. Dokonca sa mi vôbec nespája s Progresívnym Slovenskom, a to ani politiku totálne neignorujem. Čo som včera pred odvolením pozrel nejaké prezidentské diskusie, tak aspoň nemá v hlave nasraté. Proti Ševčovičovi mám len jeho zamotanie so SMERom, tým sa odpísal sám. A tí ostatní kandidáti škoda slov a škoda času, peňazí, priestoru im venovať...

Darmo povie pán arcibiskup, že voliť ju je hriech, keď pri pohľade na ňu si mnohí povedia, že by stála za hriech.

No, nebudem odporovať :P
17.03.2019 - 15:31:54
05
Aby ste si zas nemysleli... Mne veľmi, opakujem, veľmi vadí, že v rebrináku ťahanom Čaputovou sa do parlamentnej politiky vyťahuje PS, teda strana, ktorú nemusím a mám voči nej výhrady. Ja tých ľavičiarov nemám rád. Ale verím, že ak už tam nie je Mistrík, ona bude prezidentkou, ktorá môže zastávať ten úrad so cťou.

Veľa ľudí si toto neuvedomuje, ale keď sa bratia Česi pozerajú k nám cez hranice, začína to byť stále viac tak, že sa vlastne pozerajú na západ.
17.03.2019 - 16:24:23
08
ale zas také stretnutie prezidentov ha-ra-bi-na a zemana by bola dobrá komédia :D (volil som samozrejme milfku)
17.03.2019 - 16:31:28
02
Bratia česi sa určite pozerajú na západ keď stoja na česko-nemeckej hranici.
17.03.2019 - 16:59:53
00
Niektorí ľudia prezidentské voľby veľmi prežívajú... Prezident SR je predovšetkým reprezentačná funkcia. Ústava mu dáva určité právomoci výkonnej moci, ale v globále je to z hľadiska právomocí slabý prezident. Šefčovič by tiež nebol zlá voľba, ale je ho škoda, že je Smerák.

Inak, nerozumiem tým úvahám o Čaputovej, že kde sa zjavila. Veď o tom, že ide kandidovať sa vedelo už minulý rok niekedy v máji? júni? Takže áno, pre niekoho, kto sa prebral pred 2 týždňami je prekvapením...
17.03.2019 - 17:15:13
00
Čaputová sa nezjavila skôr bolo divné prečo sa Mistrík nezmyselne vzdal keď do toho nalial pol mil. eur.Buď je strašne bohatý,alebo veľmi hlúpy.Dnes mohol byť kľudne on v druhom kole.
17.03.2019 - 17:20:16
01
Že vyhrala Lady smetisko chápem. Mala fakt silnú kampaň.
Ja som myslel na Šefčoviča, kto už len mohol voliť toho trubiroha
17.03.2019 - 17:32:15
00
Šefčovič nie je trubiroh,jeho akurát už dopredu zarezal Fico.
17.03.2019 - 17:39:34
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up