Už chápem, čo chcel povedať, " Karčma Ťa dostane" :)

Hosť napísal:
moj prispevok.....karma Ta dostane, neboj nic...
..
18.03.2019 - 15:03:07
04
"cigan co vysiel z basy - nikdy nerobil, zabil bieleho pracujuceho mladeho muza" - predvcerim!!...
...ale tuto mudrlanti, budu trepat klamstva a to nehovorim, ze urazaju hocijakych politikov!!!...
..jak sa ja pustim do tej "krasavice", co ste zvolili... :) ta mam ban?? :) :)
18.03.2019 - 15:42:53
00
Hosť napísal:
"cigan co vysiel z basy - nikdy nerobil, zabil bieleho pracujuceho mladeho muza" - predvcerim!!...
...ale tuto mudrlanti, budu trepat klamstva a to nehovorim, ze urazaju hocijakych politikov!!!...
..jak sa ja pustim do tej "krasavice", co ste zvolili... :) ta mam ban?? :) :)

Juraj aby si mal nad kým aj ty onanovať tak na. Tu máš. :)
Krásny priamy pohľad. Čistota ducha, prudko ***** aj zozadu.

Prílohy:

2.jpg
2.jpg 41.1 KiB thumb_up0thumb_down

18.03.2019 - 15:55:59
09
jak zabili novinarov, ta bolo halo aj v Amerike, vdaka nasim "vlastencom"..teeaz zabil mladeho chlapca cigan, ta som zly, ze to zverejnujem...ale toto uz nebudu vediet ani lem na Cehach!!
Turbi uplne mimo - ale zapredanci lakkuju slusne :D
....uz tu ani hresit nemozem, po slovensky.... zato Kraus do ***** nadava jedna radosta a to v priamom prenose.... jj... uz aj tam robila kampan v predstihu... ciboha
18.03.2019 - 17:41:19
00
Hosť napísal:


daval som to sem par stran dozadu
ennio napísal:
18.03.2019 - 17:55:27
00
este nieco o neskusenej politicke
https://www.facebook.com/mikulas.sliacky/posts/2285170551528473
18.03.2019 - 17:56:12
07
Na tému nezmyselnej vraždy, ktorú nám musí zverejniť borec v cyklistickom fóre a žiadne médiá ju nepokrývajú mám len jeden dotaz - jedná sa o Dobšinú, všakže? Otázkou už zostáva len to, či som si to z cca. 2900 obcí len tipol, alebo sa o tragédii dozvedel zo správ...
18.03.2019 - 18:26:29
01
live:Ako mohla vyhrať Zuzana Čaputová prvé kolo?
https://www.facebook.com/projektn.sk/videos/2168744200122408/
18.03.2019 - 19:21:02
01
Normálne mi do úplnosti chýba nejaká tá precedova tlačovka plná nenávisti :)
18.03.2019 - 19:30:58
00
O Dobsinej je clanok na hlavnych spravach.sk
Zial media su vyhranene a nevyvazene. V kazdom si pisu svoju agitku a ignoruju spravy, ktore do ich sveta nesedia.
Jedna strana sa zdruzuje na sme, aktuality a dennikn druha cita pravdu, tretia si pozera hlavnespravy a parlamentne listy. Jedna strana ma tyzden, oproti nemu stoji zemavek. No a to som nespomenul topky, novycas a plusminus niekolko dni.

Smutne na tom je, ze kazda strana si prisposobuje pravdu svojmu videniu a zaujmom svojich sponzorov a vlastnikov.

Je velmi tazke najst nieco vyvazene - z toho co som napisal nie je vyvazene ani jedno. Ale v kazdom sa daju najst veci ktore podporia moje videnie sveta aj tie, s ktorymi nesuhlasim.

Takze pani, diskutujme, ale nezhadzujme sa tu.
18.03.2019 - 19:31:30
06
jezisiiii..... to fakt ludia nevidite rozdiel medzi mediami ktore kydaju klamstva, konspiracne teorie a totalne voloviny ako na beziacom pase a prinajhorsom/prinajlepsom totalnu sprostost stiahnu bez vysvetlenia verzus medium kde clanok musi prejst redakciou, musi byt podlozeny, vyuziva referencie a fakty?......

a to ani nevravim o tom si vytiahnem neinformovanie o, ano, nestastnej vrazde, a poviem ze za tym su iluminati.....
cize ano, pokial mi niekto bude kydat sporstosti zo slobodneho vysieraca, zjem aj vlek a podobnych kravin, tak ho budem zhadzovat, idealne faktami. Bohuzial, cakat od volicov nacistu o ktorom budu na Boha, narod a svoju rodinu prisahat ze nacista nieje, alebo volicov kamarata s drogovymi mafianmi a jedneho z tvorcov mafianskeho statu co tu mame.... je asi velmi vela chciet aby rozoznali fakty aj ked ich maju priamo pred ocami.
18.03.2019 - 19:42:26
06
v skratke - podstata bola inde, a u pár jedincov je promilový stav aj po rokoch konštantný :)
18.03.2019 - 19:44:10
00
Médiá (ak sa to tak nazvať dá) typu Zem a vek a hlavnespravy sú síce info žumpa, no naše "mainstreamove médiá" si v rámci propagandy určitej politickej časti robia ťažkú nadprácu...keby sa aspoň neoznačovali ako nezávislé denníky tak to beriem, ale takto si to čo si v nich prečítam beriem s určitou rezervou.Každopádne sú ale ďaleko lepším zdrojom informácií ako spomínané konšpirátorské weby...
18.03.2019 - 20:18:17
01
Takto, skuste pozriet nasledujuce clanky a povedzte si sami ci sa takato vec moze objavit v niecom cmu slovek moze verit:
V tomto sa nam komentator mienkotvorneho dennika snazi vysvetlit, ze ked sme v r.2016 nakupili autobusy na naftu, tak sme vlastne urobili dar Putinovi. Bez srandy a sarkazmu.
https://komentare.sme.sk/c/20414213/z-bratislavy-putinovi-s-laskou.html

Tuto je haluz, na ktorej mozete detom vysvetlovat ze netreba verit vsetkemu, co je na internete (staci 1. klik na wikipediu a 5 min citania)
https://www.hlavnespravy.sk/kto-urobil-pred-6000-rokmi-mapu-antarktidy-ked-bola-este-bez-ladu/1695783

No a toto je haluz haluzna. Ale vysla v denniku, ktory vlastnia rovnaki majitelia ako aktuality.sk (co uz je vlastne mienkotvorny dennik)
https://m.topky.sk/cl/13/1775325/VIDEO-Chlapec--12--si-doma-zostrojil-jadrovy-reaktor--Stacili-mu-na-to-stare-vysavace

Este nieco - videl niekto nieco v nasom mainstreame o Julianovi Assangeovi ? Alebo o Chelsea Mannings ? Robili pre spolocnost a demokraciu velmi podobnu pracu ako Jano Kuciak a momentalne sa k nim mocnosti nestavaju velmi pekne.

Prosim, neberte ma, ze obhajujem Rusov. Ani prinajmensom. Len sa mi nepaci dvojaky meter.
18.03.2019 - 21:32:06
00
Veľmi to prežívaš a vynechal si najsilnejší mienkotvorný denník - ZOMRI :)
a cynickú obludu
18.03.2019 - 21:40:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up