cervo napísal:
Cize tvoja obava je o mravnu vychovu mladeze, alebo co konkretne? Myslim, ze to je na internete boj s veternymi mlynmi. Filter tu je, nie je extenzivny, lebo sme rychlo pochopili ze ti, co sa chcu vulgarne vyjadrovat, najdu kreativny sposob ako to slovo napisat tak aby to filter nezachytil. A tuto hru sa mi nechce hrat. K veci:
- ak je nejake slovo, ktore sa nefiltruje a malo by sa, napis mi ho do spravy a dame ho do filtra
- hrube vulgarizmy moderatori ci uz proaktivne alebo po nahlaseni mazu
- ovela efektivnejsie ako cenzurovat vulgarizmy je na ludi v diskusii vplyvat, aby sa im vyvarovali a pouzili ine slova z nasho bohateho jazyka a isli prikladom.

1. nemám žiadnu obavu
2. mravná výchova mládeže - to je slovná kombinácia podobná sexuálnej výchove mládeže. V skutočnosti mládež všetko vie skôr, ako sa začne niečo podobné učiť. Asi tak.
3. v pohode, napíšem. A nie jedno. Pošli objednávku, vieš, kvôli faktúre :)
Ok, keď sa ti nechce hrať, nie je dôvod, aby si hral. Ibaže mi napadla taká vec, že ty musíš mať pri tomto tvojom laxnom prístupe strašne veľa peňazí na konte, keď sa neobávaš prípadnej pokuty od správnych orgánov na podnet iniciatívneho otecka, mamičky, ambiciózneho politika, niekoho nedonoseného.. Mne to môže byť síce jedno, sú to tvoje prachy, ale máš ich až toľko?! Iba nahlas premýšľam :lol:

asperitas Edo, ako živnostník by si mohol počítať lepšie, lebo skrachuješ :D Či nový nick nepriniesol viac rozumu? Nenazývaj otázku požiadavkou. Mne je srdečne u prdele, či hviezdičky pri mojich komentoch budú alebo nie. Len ma prekvapuje ten ľahojstajný prístup z opačnej strany, že cervovi nevadí, že tam nie sú, keďže mtbiker nežije zo vzduchu ale z príjmov z reklamy a shopu. A to je ďalšia bizardnosť, za ktorú ľudia platia. Niekedy iba peniazmi.
25.03.2019 - 13:59:27
00
co mas kramy?? :^)
25.03.2019 - 14:04:46
01
Ty plné gule a dutú hlavu?
25.03.2019 - 14:06:08
00
na predmet môjho podnikania mi stačí aj moja inteligencia na hranici s demenciou, takže sa nemusíš strachovať ani o môj biznis ani o biznis mtbiker... obdivujú ma stalkovacie schopnosti niektorých užívateľov, chcel by som mať toľko času aby som si pamätal niekoho civilné meno a ešte aj to čo ho živí :D
25.03.2019 - 14:08:37
00
o moje gule sa ty neboj. Osocujes tu cerva, utocis na asperitasa....
25.03.2019 - 14:08:44
00
asperitas mne je tvoj biznis úplne ukradnutý a tobôž nemám oň strach. Si zase nenamýšľaj :lol: Nestalkujem, zase si domýšľaš. Len čítam. A keďže tých komentov od teba nebolo zrovna málo a nie v jednej téme, ak človek nie je slepý, zapamätá si meno a aj to, čo robíš. Neraz si sa svojou robotou chválil a ukazoval ju :) Takže tak.
Ale keď myslíš, že tebe stačí na podnikanie "inteligencia na hranici s demenciou" ako sám píšeš, odkiaľ berieš istotu, že aj mtbikeru a že aj u nich sú ľudia s inteligenciou podobnou tvojej?

Jaiub čo máte všetci s tým strachom?! Mne sú tvoje gule ukradnuté. Osočujem cerva? Pýtam sa a on odpovedá. Hovorí sa tomu komunikácia. Ty mi položíš otázku, či mám krámy z ničoho nič a ideš mi písať o osočovaní a útočení? Nedaj sa vysmiať :D


Naposledy upravil ceruzka dňa 25.03.2019 - 14:22:10, celkovo upravené 1 krát.

25.03.2019 - 14:16:23
00
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.

Prílohy:

.gif
.gif 754.72 KiB thumb_up1thumb_down


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 18:46:48, celkovo upravené 1 krát.

25.03.2019 - 14:21:56
04
Sme si plne vedomi nasich zakonnych povinnosti a legalnej praxe, ktora je taka, ze sa maju nevhodne prispevky okamzite po nahlaseni odstranit, co vzdy aj robime. Nicmenej, precitaj si pravidla fora, ktore si odsuhlasila a kde deklarujes zodpovednost za vlastne prispevky. Tak ako nie je (logicky) trestne stihany Facebook za extremisticke komentare na jeho otvorenej platforme, ale je stihany ich autor, rovnaky postup by sa mal pouzit aj tu. V pripade zapojenia policie nie je ziadny prispevok anonymny*.

PS: ak toto ma byt aspon trocha uzitocne, tak mi prosim napis tie vulgarizmy, ktore by sme mali doplnit do filtra, kedze si s touto temou prisla.

* ano viem, su sposoby, ale to tu nie je potrebne rozoberat
25.03.2019 - 14:28:01
01
naozaj sú skované témy o tom, čo sa oplatí a pieskovisko? to je imho dôležitejšie ako mravná výchova mladistvých
25.03.2019 - 14:35:39
00
ked si ich dáš do koša, tak sú skryté...
25.03.2019 - 14:37:50
01
ja som vedel, že len ceruzka robí niečo zle :P akurát sme rozoberali, že podla manuálu na spracovanie PC je prvá vec, ktorú má podpora urobiť je skontrolovať správanie obsluhy :) až 90% chýb je vraj medzi stoličkou a klávesnicou
25.03.2019 - 14:51:43
01
lapaloma napísal:
naozaj sú skované témy o tom, čo sa oplatí a pieskovisko?

ano su, ked nie si prihlaseny, tak ich nevidis (=neexistuju).
25.03.2019 - 14:52:34
00
cervo napísal:
Sme si plne vedomi nasich zakonnych povinnosti a legalnej praxe, ktora je taka, ze sa maju nevhodne prispevky okamzite po nahlaseni odstranit, co vzdy aj robime. Nicmenej, precitaj si pravidla fora, ktore si odsuhlasila a kde deklarujes zodpovednost za vlastne prispevky. Tak ako nie je (logicky) trestne stihany Facebook za extremisticke komentare na jeho otvorenej platforme, ale je stihany ich autor, rovnaky postup by sa mal pouzit aj tu. V pripade zapojenia policie nie je ziadny prispevok anonymny*.

PS: ak toto ma byt aspon trocha uzitocne, tak mi prosim napis tie vulgarizmy, ktore by sme mali doplnit do filtra, kedze si s touto temou prisla.

* ano viem, su sposoby, ale to tu nie je potrebne rozoberat

Akosi neviem nájsť, v ktorom komente píšem, že nedeklarujem zodpovednosť za svoje príspevky.
Brať za príklad Facebook - no ty vieš. Snáď si na rovnakej úrovni. Nemyslím teraz počtom užívateľov a vplyvom, to určite nie.

PS: platí môj koment vyššie, postup poznáš aj sám - pošli objednávku, urobím cenovú ponuku, napíšem čo a ako a následne vyfakturujem poradenské služby. Klasika. Ak nie je mtbiker neziskovka, potom venujem čas na podobné vylepšenia inej neziskovke :)

Ok, nechám to tak. Ak budeš chcieť, urobíš s tým niečo, ak nie, nie.
Ešte jedna vec - lajkovanie komentov slúži k čomu? Je to iba opičenie po Facebooku alebo má to nejaký štatistický dôvod? Dá sa vypnúť niekde v nastaveniach profilu? Kvôli čomu sa pýtam - badám, že niektorí nedozretí jedinci sa na tom skvele odbavujú. Preto ma zaujíma, čo by robili, keby niekomu nemohli lajkovať komenty.

asperitas nemám ich v koši, no v Aktívnych ich nevidím. V čom je problém, hm? Mám ich v Obľúbených, tak sa k nim viem iba dostať. Alebo potom keď si pamätá prehliadač.

lapaloma ja nemám stoličku, ale lietajpci koberec. Kde je chyba v tomto prípade? :lol:
25.03.2019 - 15:00:08
00
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 18:46:31, celkovo upravené 1 krát.

25.03.2019 - 15:07:15
06
ceruzka vyuzijem svoje pravo ti neodpovedat, lebo ma to nebavi, nikam to nevedie a obera ma to o cas. Cudujem sa, ze nam nefakturujes za svoje prispevky.
25.03.2019 - 15:12:12
014

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up