Z clanku:
Zatiaľ ešte nie je definitívne jasné, kde bude Národné cyklistické centrum stáť. Najčastejšie sa spomína lokalita pri Slovakiaringu v Orechovej Potôni. Podľa predbežných diskusií sú tam ochotní majitelia pozemky prenajať a teda bez kúpy pozemkov by sa projekt nepredražil o ďalšie milióny. Výhodou je tiež poloha pri ďalšom športovom areáli. Uvažovalo sa o rôznych lokalitách aj v blízkosti Žiliny. Tomu sa ešte určite budeme v budúcnosti venovať v našom spravodajstve.

"Stat" ma zaujem stavat za 30melonov, ale stavat na vlastnom by uz bolo predrazenie. WTF. Len ***** postavi na cudzom. Orechova Poton je asi posledny volny pozemok na Slovensku, aj to uz nie na kupu, ale len prenajom.
Cudzi pozemok je ale dobry zaklad na to, aby to skoncilo v buducnosti v sukromnych rukach.

Kludne nech je to v Ziline alebo inde na Slovensku, vsak tu tusim boli aj clanky, ze v PO je chatrajuci velodrom...
Pokial je z nejakeho dovodu dolezite aj kriterium blizkosti BA, tak nech to daju na pole k Hornej Strede k dialnici.
(mierne zimy, blizko teren aj menej frekventovane Myjavske kopanice na cestu+uphill na V.Javorinu, Piestany s vodnym sportom a kupelmi, areal v Kalnici pre FR/DH a v neposlednom rade Mtbiker v Hradku :) ).
28.03.2019 - 15:58:58
02
hlavne článok z cyclinginfo, keď je úplne evidentné, že sú napojení na SZC to je taká novinárčina, ako keď si babiš kúpil v ČR polku novín... ani by ma vôbec neprekvapilo keby ich SZC finančne podporovalo.. samozrejme štýlom ako zubatého kampaň, keď mu nejaký jeho bývalý šofér pošle 10t a pod...
28.03.2019 - 16:21:24
01
OK, takze sa predsa len postavi dalsi hotel za prachy, na ktore sa zlozime vsetci :-( Hlavne byt na spravnej strane valova, medzi "nasimi"
28.03.2019 - 23:39:06
00
trocha OT, ale nie až tak https://sport.aktuality.sk/c/390229/sport-t-y-roberta-kotiana-odbornici-verzus-vzorec/?fbclid=IwAR2aRAQWJK3aqaJqH4RMuc6XzKpCy4UzoPIGKpHmxKr3kYSy7228eaeE0IU
30.03.2019 - 19:58:17
00
fokel napísal:
OK, takze sa predsa len postavi dalsi hotel za prachy, na ktore sa zlozime vsetci :-( Hlavne byt na spravnej strane valova, medzi "nasimi"

Presne tak, dokončí sa infraštruktúra okolo Slovakia ringu a potom povedia že za poplatok sa môžeme pobajkovat na okruhu.. keď tak porovnám slovakiaring len s hungaroring tak hanba jak hovado..na slovakiaring sa nemáš ani kde slušne vycurat..a ostatné okruhy v EU ani nemá zmysel porovnávať.. verím stále že zmenia lokalitu.
30.03.2019 - 21:27:50
00
keby sa chcel niekto dostať do obrazu o tom ako to funguje v SZC a ako si vážia autority slov. cyklistiky tak nech si prečíta http://www.szc.starrace.eu/stanoviska-menu/stanoviska-dvorscik/s33-ziadost-o-vydanie-licencie-uci/?fbclid=IwAR3MEXKPN9mvXwO_lb0FeaBap1vz33HnwTw09i9SGX6-3lEF8PTCoTlel0s
01.04.2019 - 21:57:17
00
zaujímavé čítanie..
02.04.2019 - 00:00:00
00
Každá minca má dve strany.
02.04.2019 - 07:44:07
00
Ja si nieco matne pamatam, ze mala so SZC problemy davnejsie Stevkova, toto nie je prvy a zrejme nie posledny pripad. Sice sa k tomu nemozem vyjadrit, kedze nepoznam vsetky fakty, ale ako sa hovori, niet dymu bez ohna, alebo zdochlina smrdi zdaleka. Akcie SZC by som nekupoval :lol:
02.04.2019 - 09:53:26
00
tá ich má celú kariéru.. moc ju nepoznám, ale čo som mal pár príležitostí pôsobila maximálne príjemne a normálne.. a to nie je jediná, ktorému zväz hádže polená pod nohy... však podobne to bolo v lyžovaní v hokeji atd.. na slovensku sa úspech neodpúšťa ani od orgánu, ktorému má na tom najviac záležať.
inak SZC je myslím obyčajné OZ, tam moc akcie nebudú
02.04.2019 - 10:05:19
00
Treba si uvedomiť, že bafuňárenie zahŕňa možnosť onánie s mocou, a mnohí neodolajú. Ak neexistuje systém, ako im operatívne lámať väzy, ste v riti jak náš department.
02.04.2019 - 10:11:00
00
asperitas: s tymi akciami to bol taky vtip, ktorym som chcel naznacit, co si myslim o tejto organizacii :D
tulenik: tak, tak .. kde je moc, tam .. vsak vieme.
02.04.2019 - 10:11:45
00
Vedenie je ako žumpa - najväčšie kusy vždy vyplávajú na povrch.
02.04.2019 - 10:13:40
01
lto napísal:
Ja si nieco matne pamatam, ze mala so SZC problemy davnejsie Stevkova, toto nie je prvy a zrejme nie posledny pripad. Sice sa k tomu nemozem vyjadrit, kedze nepoznam vsetky fakty, ale ako sa hovori, niet dymu bez ohna, alebo zdochlina smrdi zdaleka. Akcie SZC by som nekupoval :lol:

Štefková si za mnoho problémov mohla sama.
02.04.2019 - 11:20:13
01
Zrejme neskakala, ako piskalo SZC :lol: .. inak zaujimave, ze takto pises. Bud mas pristup k fatografickym veciam a to ma zaujima, ze si blizko SZC, alebo mas rovnake informacie ako ostatni, cize ziadne a potom je to zaujimave este viac, ze hajis farby SZC.
02.04.2019 - 11:26:10
00
keyboard_arrow_up