Dobre, nemá to význam.... Objednal som si niečo čo máte napísané do 5 dní a príde mi to o 9 a ty tvrdíš že nič nemeska aj keď sa mi 5 krát posunul termín dodania. Išlo mi len o to, aby som bol ako zákazník informovaný, keď sa náhodou z nejakeho dovodu objednávka omeska a nie čakal ako debil a každý deň je tam zrazu iný dátum
02.04.2019 - 19:40:49
00
dobi235 vsak pozri prvu vetu z mojej prvej reakcie, prepac za meskanie. Pokusime sa to v buducnosti lepsie komunikovat. Chcel som vysvetlit situaciu aj pre benefit ostatnych, co to budu citat.
02.04.2019 - 19:49:51
00
To sa asi da automatizovat, ale bude to praca .. mne tak myslim z bike24, alebo niecoho podobneho dosiel email, objednaval som nieco do 5 dni a doslo, ze sa to zmenilo na 21 dni, alebo mozno nezname a ze ci to chcem, tusim som to potom dal prec, ze nechcem.
02.04.2019 - 20:32:29
00
Dá sa všetko, len sa spoliehame na informácie od dodávateľa. Ten systém bude len tak dobrý ako jeho vstupy a tie nie sú 100% presné. Preto sme značne investovali do skladových zásob, nech je menšia šanca že sa musi na niečo čakať a zmeska to.
02.04.2019 - 20:39:38
01
Ahoj,

Po kliknuti na tento link https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/bowdeny-a-lanka/lanka/shimano-lanko-brzdove-cestne-1-6-mm-x-2050-mm.html
dostanem hlasku

Forbidden

You don't have permission to access /shop/komponenty/bowdeny-a-lanka/lanka/shimano-lanko-brzdove-cestne-1-6-mm-x-2050-mm.html on this server.

Ostatne produkty v kategorii funguju bez problemov.
03.04.2019 - 22:55:19
00
Potvrdzujem ze to robi aj mne
03.04.2019 - 22:57:49
00
cervo: ja som nemyslel system vstupov od dodavatelov, ale informacie o (podstatnej) zmene , ked nastane (popisal som priklad). To, na co sa stazoval dobi. Vstupy sa zmenit nedaju, vystupy ano.
04.04.2019 - 07:55:14
00
bazukoid fixed a vdaka za upozornenie.
04.04.2019 - 08:18:19
00
lto hovorime o tom istom: vstup = informacia od dodavatela (o zasielke). V tom priklade s BD musela (predpokladam) prist info od dodavatela, ze nieco co je bezne dostupne do 5 dni pride az o 21 dni a tu info potom posunuli tebe a dali na vyber. Toto samozrejme robime aj my. Pokial ta informacia o zmene nepride, nevieme relevantne informovat zakaznika a vsimneme si to, az ked ta vec nepride v zasielke, v ktorej mala prist, pripadne az ked zmeskame avizovany datum dorucenia zakaznickej objednavky (vtedy nam to svieti v systeme cervenym).
04.04.2019 - 10:18:51
00
Ah, rozumiem .. vam chodia baliky, v ktorych malo nieco byt a ked je takych veci 5 v 5. roznych balikoch, tak sa 5x posunie termin dodania zasielky, lebo zakazdym tam nieco chyba, ale malo tam byt. Tak mi je uplne jasne, preco ste investovali do skladu. Ach jaj .. co na to povedat. Len napr. to, ze som si kedysi dohodol priamo s dovozcom Giantu nahradny diel na teleskopku. Chcel som to poslat priamo (mohli), ale presvedcili ma, ze to poslu do Sportservisu. Tam som bol, cez nich objednal. A ako to dopadlo ? Giant dovozca mi ten diel predal a odvtedy ani neodpisali .. vsak som si aj tak poradil inak (a lepsie ako original)... (vsak aj preto si sam robim sklad ND :lol:)
04.04.2019 - 10:42:18
00
Tak bike biznis nie je na takej urovni ako auto priemysel alebo rychloobratkove odvetvia, kde sa netoleruje meskanie vo vyrobe a dodani. Aj velki a znami vyrobcovia casto nedodrzuju terminy a to meskanie sa potom prenasa cez dodavatelov a predajcov az na zakaznikov. Z pohladu zakaznika pochybil predajca, z nasho pohladu dodavatel, z ich pohladu vyrobca alebo prepravna firma, im mohli meskat komponenty atd. atd. Treba povedat, ze sa to postupne lepsi, ale kazdy rok sa najdu znacky a produkty, ktore kvoli zvysenemu dopytu alebo vyrobnym problemom meskaju a odnesie si to koncovy zakaznik.
04.04.2019 - 10:52:00
00
Cize vsetci sa vyhovaraju na vsetkych :lol: .. /slovensko :lol:/ .. ale v zahranici sa toto takto nedeje, aj ked chapem, vacsi trh, ale vzhladom na skusenosti celkove /nielen z tohto/ by som povedal, ze je to slovenskom. Nemyslim teraz priamo eshop, ale ich dodavatelov. Suncycle tento problem riesi, ze posiela co aktualne je, aby sa vyhol cakaniu celeho balika, tak vlastne teraz som zacal chapat tuto metodiku, ale ta ma zas svoje nevyhody tiez :D .. ok, asi sa k tomu viac neda napisat :) Za mna asi len tolko, ze som rad, ze tento eshop existuje :)
04.04.2019 - 10:59:12
00
No, objektivne, meskaju Cesi, meskaju Nemci, meskaju Spanieli, pri Talianoch sa na termin neda spolahnut absolutne. Deje sa to vsade, nasou (Slovenskou) nevyhodou je vsak to, ze sme tak maly trh, ze ked nieco meska alebo sa vyrobi malo, ide to najskor na prioritne trhy a to nie sme my. Preto sa snazime si toho co najviac naskladnit predom a doobjednavat priebezne. Neda sa to ale na celu sirku portfolia, taky kapital ani sklady nemame :)
04.04.2019 - 11:07:45
00
Prosím vás, dá sa zohnať niekde detské návleky na nohy? Alebo niečo z toho čo ponukate je v detskej verzií? Hľadám primárne na basket, a bicykel ale nikde neviem nič nájsť. Dakujem
29.04.2019 - 23:58:27
00
https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/tachometre-pulzmetre-gps/gps-pristroje/lezyne-drziak-gps-standard-mount.html

....asi príslušenstvo :$
03.05.2019 - 08:24:53
01
keyboard_arrow_up