Asi v tej pravouhlej zákrute už nainštalovali točňu.

Prílohy:

tocna.jpg
tocna.jpg 123.49 KiB thumb_up0thumb_down

02.04.2019 - 16:17:01
05
Hosť napísal:
No ja som dnes stretol okolo Kacina a cestou na Maly Slavin skoro samych *****, takmer nikto bez motoru, vacsinou dobre krmene prasce a ani jeden sa neodzdravil, cim sa len potvrdzuje moja teoria o tom, ze tito ludia su ini, nechcem hovorit aki, lebo by som bol neslusny a jeden nemenovany clen miestnej komunity by to nemusel prekusnut, kedze forum to necenzuruje.

Musim vymysliet inu cestu z Lamaca na BK, lebo z tohoto je mi zle, ked to vidim, nejake napady ( bez asfaltu )?


nezavid im. kup si aj ty elektro. vyskusaj. otvoria sa ti nove obzory.
02.04.2019 - 16:48:13
00
kup si motorku, otvoria sa ti nove obzory
02.04.2019 - 16:51:15
010
AppleBred napísal:
Bolo ich dnes fakt plno. Normálna epidémia. Mňa zase zaujalo, ako boli oblečený. Bolo riadne teplo, takže snáď všetci bez motora, mali krátke gate a dresy. Naopak elektrická komunita mala poväčšinou dlhé gate a bundy. To len k tomu tvrdeniu, čo sa tu objavovalo, že sa s motorčekom spotíš aj viac ako bez.


no ak idem z domu, tak vyraza 6:00 - 6:30 a napr. po minule dni bolo este tak zima rano (cca 5stupnov), ze som isiel v dlhych gatoch a navlekoch na topankach (prsty na nohach mi na biku vzdy odmrzaju) a zateplenej bunde. postupne to islo dole, ale gate sa mi vyzliekat nechcelo tak som vyzeral pri 16 stupnoch na ceste domov ako exot, ale co uz.
02.04.2019 - 16:51:46
01
voyo: a preco mas pocit, ze im zavidi ? Vies ake obzory by sa otvorili elektrikarom, keby sa nepechorili na motore, ale bez ? :D
02.04.2019 - 17:11:01
02
Práši sa riadne, už by to chcelo dážď... Dnes som sa motal okolo Modry a Zochovej chaty, nepríjemne ma prekvapila upravená/rozšírená cesta z Čermáka pod Gajdoš, prebieha tam ťažba. Tá tabuľa rovno pri značke je úplná drzosť.

Bol som aj pri dome spisovateľa V. Šikulu, nádherné miesto.

Prílohy:

Komentár súboru: Dom V. Šikulu
IMG_3667.jpg
IMG_3667.jpg 936.46 KiB 17.3009,48.345 thumb_up10thumb_down

Komentár súboru: Modra
IMG_3668.jpg
IMG_3668.jpg 890.14 KiB 17.2978,48.348 thumb_up1thumb_down

Komentár súboru: Zámčisko
IMG_2272.JPG
IMG_2272.JPG 1.16 MiB thumb_up3thumb_down

Komentár súboru: Skalnatá
IMG_3678.jpg
IMG_3678.jpg 554.29 KiB 17.2406,48.3894 thumb_up5thumb_down

Komentár súboru: Gajdoš
IMG_3680.jpg
IMG_3680.jpg 798.64 KiB 17.2401,48.392 thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Ťažba, turisti a cyklisti páľte do preč!
IMG_3682.jpg
IMG_3682.jpg 1.88 MiB thumb_up2thumb_down

Komentár súboru: Ryl som nosom v zemi...
IMG_3683.jpg
IMG_3683.jpg 1.27 MiB 17.2511,48.3832 thumb_up0thumb_down

02.04.2019 - 17:54:13
09
lto napísal:
voyo: a preco mas pocit, ze im zavidi ? Vies ake obzory by sa otvorili elektrikarom, keby sa nepechorili na motore, ale bez ? :D


Tazko vas budem o niecom presviedcat, ked verite len svojej elitarskej bezelektrickej pravde.
Vsetci ty elektrikari uz jazdili na normalnych, bikoch takze vedia o com to je.

lto, ty si pan cyklista a vsetko tomu podriadujes, ci si tu v BA, alebo jazdis traily niekde pri Ruskom Sedle (na velku noc idem do Sniny za svokrou ak mas dake dobre domace gpx, skus posunut, asi zoberiem bike ).

Ja som cyklista iba ked mozem. A ebike by sa mi kludne zisiel.
A tie tlste prasata, co nezdravia sedavaju dost casto po veceroch nad poharikom pri Vceline na "pravych" bicykloch.
02.04.2019 - 18:17:33
00
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 18:57:17, celkovo upravené 1 krát.

02.04.2019 - 19:15:52
08
Hosť napísal:
Prosim presun sa dopice.sk/mN8.
Toto je bajkerske forum, motorky su o dvere vedla.

A nechcem ti kazit nadeje, ale drviva vacsina tych ***** predtym na mtb nesedela. Nepoznaju zakladnu techniku jazdy v terene a etiketa im tiez nic nehovori.


Ako som pisal, ty si elita a vsetko ostatne je plebs.

Zakladnu techniku jazdy nepoznam ani ja, ale jazdim bez elektriky, takze som safe a nedostane sa mi od teba pohrdavych pohladov :)
02.04.2019 - 19:38:55
00
dnes ma chcel presne tento typ "dat" na uphille na Kamzik - isiel som vyletne z prace s notebookom a blbostami z prace v batohu a nechcel som sa zbytocne potit, zrazu nejake vrcanie, stukanie prevodov na tazsie a obieha ma rovno pred tou kratkou strmou stenou na tom stupani a este sa pichne do uzuckej vyjazdenej stopy vpravo bez toho pracho/kameno/list bordelu...samozjreme ze to ani s motorom na tych tazkych prevodoch nevytiahol, technika ziadna, kondicka detto, akurat sa klatitl zo sedla, ked som ho obiehal cez ten bordel... ked to tych par metrov vytlacil, vydychal tak ma o 100m dakej opat dobehol a v miernom stupani predbehol - cely casi ani bee ani buu, len sa mu ocividne ulavilo ked sa mu to napokon podarilo

dalej na krasnanskom som stretol 2 panov na elektrike, siroke kolesa, fully, ale mal problem aj na tom vobec udrzat smer na malych nerovnostiach, ale pozdravili sme sa, usmiali a ochotne navzajom popustali, pohoda...

kusok dalej ma v stupani za potokom elektrikar ochotne pustil, pozdravili, prehodili slovo, pohoda

ludia su rozni, len zial ebiky umoznia aj lenivym hlupakom dostat sa tam, kam sme pred nimi utekali...
02.04.2019 - 19:44:29
017
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 18:57:04, celkovo upravené 1 krát.

02.04.2019 - 19:47:47
01
MageZ napísal:
len zial ebiky umoznia aj lenivym hlupakom dostat sa tam, kam sme pred nimi utekali...

Aj o tom som pisal pred 4 rokmi a vysmiali ma na fore a onalepkovali ako ebike hejter. Teraz to uz je pekne vidno :)
02.04.2019 - 19:57:18
02
Tak zas prrr, ja som ako ďalší podobný hejter ohnivo súhlasil :D
02.04.2019 - 20:02:25
01
Cez zimu sa rozmnožili vo velkom. Topka sú pupkaci bez prilieb s cinkajucimi kotúčmi
02.04.2019 - 20:23:40
00
voyo napísal:
Tazko vas budem o niecom presviedcat, ked verite len svojej elitarskej bezelektrickej pravde.
Vsetci ty elektrikari uz jazdili na normalnych, bikoch takze vedia o com to je.
lto, ty si pan cyklista a vsetko tomu podriadujes, ci si tu v BA, alebo jazdis traily niekde pri Ruskom Sedle (na velku noc idem do Sniny za svokrou ak mas dake dobre domace gpx, skus posunut, asi zoberiem bike ).
Ja som cyklista iba ked mozem. A ebike by sa mi kludne zisiel.
A tie tlste prasata, co nezdravia sedavaju dost casto po veceroch nad poharikom pri Vceline na "pravych" bicykloch.

Nie som pan cyklista, ja podriadujem cas inemu .. napr. uteku z velkomesta :lol: .. bajk je len prostriedok na utek, ako dalsie suvisiace veci. Ale stale ma bavi na bajku prekonavat vsetko vlastnymi silami (a nie je to tak davno, co som este jazdil veci, ktore ebajkom stale nedas). Casom mozno pride stav, kedy bez motora utek do lesa nebude mozny, ale zatial verim tomu, ze je to daleko (to uz budu ale aj e-diviaky). Ostatne, na jazdu v terene treba aj ine veci, nez kondicku v nohach. A nosit 25kg bajk uz sranda veru nie je :lol:

Vacsina elektrikarov co sa vyskytuje v MK podla mna klasicke jazdenie nikdy neabsolvovala. Nemyslim tym, 2x rocne sa vyviezt po asfaltke na BK, alebo podobne. Ti, ktori ano, ale potrebuju adrenalin, tych klasicky bajk nezaujima, to je jasne.

Neviem, co je dobre gpx. Mozno by bolo dobre skusit cas povenovat aj tomuto, alebo cakas, ze ti vsetko prinesu pod nos, ked si zmyslis, lebo si cyklista len obcas ? Naprosto netusim co chces. V Bukovskych vrchoch neexistuju traily, len asfaltky a turisticke znacky. A obcas pouzitelna lesna cesta. Ja tam chodievam (casto doslova :lol:) kvoli prirode a kludu. Ak sa chces sa pokochat vyletom v peknych lokalitach, otvor mapu, studuj, pytaj sa (v prislusnej sekcii). Ak chces vyslovene jazdit traily , napis do sekcie "Bikovanie v oblasti Sniny". Ruske sedlo ma vraj este 20cm snehu, Vihorlat mozno polmetra hore na hrebeni. A kedze som tam nebol, musis sa opytat domacich. Ostatne, po zime je vzdy vsetko zahadzane, zalistovane.
02.04.2019 - 20:26:04
01
keyboard_arrow_up