No pozeram aktualne GPX Hero maratonu (priloha) a tam je teda tiez statocne asfaltu. :) Ono zas uplne som sa mu vyhnut neplanoval, takze budem operativne upravovat trasu podla okolnosti. Snad aspon na odbockach z asfaltu budu tie sipky znaciace MTB okruh.

Prílohy:

HERO Dolomites 60km.gpx [495.86 KiB] Zobraziť na mape

03.04.2019 - 15:45:03
00
no tak kedysi ta kratka sla aj na ten singlac na Pordoi...ale vsetky tie stupania su slusny zahul...tlaceniu po sotoline sa nevyhnes :) preto je ta cesta zabavnejsia hlavne v tej mase ludi :)
03.04.2019 - 18:20:52
01
No ak su v terene take stojky, ze treba tlacit, tak potom asi nema vyznam zliezat z asfaltu. Chcem sa vozit, nie drat tretry. :) A hlavne musim brat ohlad na dalsich. Ktorym smerom je to rozumnejsie - v smere hodinovych ruciciek, abo proti? Chcel by som start z Arabby, tak mi to vychadza, ze asi proti a nakoniec sa do Arabby uz len spustit z Passo Pordoi. Ale ak su stupania opacnym smerom miernejsie, tak to pokojne otocim, nech to nemam vecer na tanieri. :D
03.04.2019 - 18:32:55
00
z Arabby na Pordoi...tak su aj vykopane tie traily...opacne nie je nic zaujimave...ale musis brat do uvahy aj to, ze zozjazdujes do Selvy Valgardena z P.Sella, tak tam to bude najdlhsi vyslap...ale stale kopa cyklistov s ktorymi sa povezies...
03.04.2019 - 20:17:51
01
My tam nebudeme v case tej ofiko akcie. Tych 15+ tisic ludi nech sa tam mota pokope, ja radsej pokojnejsi termin. :) Len zistujem trasy. Este je cas, ale chcem sa zorientovat. Je toho velmi vela, tak treba spravne vybrat.
03.04.2019 - 21:01:14
00
keyboard_arrow_up