K tejto teme ma priviedla JArov prispevok. Ked trenujete davate doraz na najzdene kilometre, jazdite pre potesenie bez ohladu na vykon alebo trenujete cielene za ucelom zvysenia vykonu? Vykon si zvysujete kvoli dobremu pocitu (kondicii) alebo sa zameriavate na preteky (maratony)? A ked uz trenujete cielene, tak ako asi vyzera vas rocny treningovy plan podla mesiacov (kopce, intenzity atd.)?
06.04.2006 - 23:40:32
00
pre potesenie za ucelom mierneho zlepsenia.
alebo presnejsie pre potesenie za ucelom co najmensieho tlacenia biku na maratone :)
(a samozrejme pre potesenie z toho ze sa mi podari skoncit na maratone pred nejakym spolubikerom :twisted: )
co sa tyka nejakeho rozpisu tak +- treningovy plan na kpo.cz
06.04.2006 - 23:45:00
00
Pre potesenie a zlepsenie.
Samozrejme aj pre to, aby som mohol utrhnut Gira, pripadne niekoho dalsieho na treningu, ak sa to podari.
A v neposlednej rade aj preto, aby som utrhol co najviac ludi na obcasnom pripadnom zavode...
:shock:
07.04.2006 - 00:48:31
00
no ja osobne sa len vozim, ale vyhladavam teren kde je co najviac kopcov lebo to ma na biku bavi najviac, ziadne treningove plany, čo najazdim to najazdim i ked niekedy mam dojem ze si moc trufam ked idem na maraton s najazdenymi 1000 km ak minuly rok a potom v cieli som na tom horsie ako po smrti, ale aj to sa rata. netvrdim ze som nejaka hviezda ale celkom sa mi dari - som spokojny s umiestnenim - na to ako malo jazdim. a jasne ze musim byt prvy z partie čo bude stale tazsie ked ten gabris furt maka. :P
07.04.2006 - 08:11:47
00
Ja jazdim pre seba, pre potesenie a somzrejme aj pre zvysenie vykonu... Na maratony jazdim asi raz za rok :) :? , za kazdym to chcem napravit ale akosi sa nedari... a vyhladavam skor kopce, :idea: lebo rovinky nemaju podla mna vyznam, ten pocit ked vylezes na kopec 8)
07.04.2006 - 08:17:19
00
len pre potesenie bez ohladu na kilometre :wink:
07.04.2006 - 14:15:16
00
ja hlavne kvoli tomu sexu po ... :D :D :D
07.04.2006 - 16:48:00
00
ja viacmenej len pre radost, vobec nemam ambicie ist na nejaky maraton a zistit aky som pomaly :) takto ked ide vacsinou clovek sam, si mysli aky je borec :D
07.04.2006 - 17:19:02
00
ja jazdim len a len pre moje osobne potesenie, bez ohladu na zlepsenie kondicne. viac mam radost zo zlepsenia technickeho. kondicia prijde sama, to neriesim. maratony nejazdim. raz som jeden bol a spoko na to, na com som tam medzi ostatnymi dupal ale uz na ziadny sa nikdy nechystam bo nic z toho nemam.
07.04.2006 - 21:03:59
00
ja jazdim preto aby som videl nevidene, pocul nepocute, jazdil nejazdene a uzil si pri tom trochu srandy s partiou....jasne ze prirastok kondicie potesi, ale ked sa neda, tak sa neda, hodime cosi lahsie a ide sa dalej :)
07.04.2006 - 21:31:26
00
rocky pribudaju,metabolizmus sa spomaluje a keby som z casu na cas (kazdy vikend) nebol na biku tak uz by som sa asi kotulal a nie chodil... :) jazdim kolko si myslim ze neuskodi .....
08.04.2006 - 03:10:59
00
Hlavne pre potesenie. Skor si davam trasky od 40 - 80 km a tymito traskami trenujem na tie dlhsie nad 100 km. Snazim sa vypadnut na bike 3 - 4 krat do tyzdna. A tak sa postupne zlepsujem. Vzdy ale taham tak ako sa mi tahat da, to znamena ze zbytocne sa neflakam a snazim sa dat zo seba maximum to ale v takej miere aby som zvladol v pohode este aj ten ostatok, proste tak aby mi nestvrdli nohy. Prestavky su nanajvys 5 min a ked dosiahnem ciel tak aj viac.
Nejake chodenie do posilky alebo pod. to je hlupost, ale zalezi to od toho ako to beries. Ak chces ist na MS tak potom musis riadne driet ale ak si vikendovy biker nevidim zmysel v tom aby si sa mucil nejakym inym sposobom. Ak chces byt dobry nabikuj co najviac km a uvidis ze nic viac ti ani nebude treba.
08.04.2006 - 11:20:42
00
jojo....vidim ze ste moja krvna skupina...myslel som ze su tu samy tvdi makaci co na nic ine nemyslia len na najazdene kilometre.... 8)....ja jazdim pohodicku, niekedy to ide niekedy nie, jazdim vacsinou hory lebo cesty ma absolutne nelakaju....nedam skratka dopustit na krasu slovenskych hor a najma malej fatry a javornikov ktore mam uz ako tak slusne pobehane....ked idm do hor tak je to asi tak do 50 km v terene niekedy viac a niekedy menej zalezi od destinacie....a ako odmenu z riadne vyslapaneho kopca si vychutnam vyhlad a zjazd...no proste parada...len ma trochu mrzi ze sa neviem uplne zbavit toho fajcenia...fajci totiz aj partia s ktorou bikujem takze je to tazsie...skratka po zime je to citit na plucach.... :x
08.04.2006 - 12:54:00
00
jazdim pre radsot.na maratony nechodim nemam rad organizovane podujatia.najradsej jazdim sam svojim tempom a kde chcem.nemam rad ked idem s kamosom a on niekde v polke lesa zacne trucovat ze dalej sa mu uz neche :evil: - o babach to neplati.Casto jazdim aj po hlavnych cestach dlhsie tury(po 50Km si zacinam spievat nezmyselne pesnicky typu NO- NAME).uvidime co zo sebou prinesie nova sezona.
08.04.2006 - 16:04:17
00
keyboard_arrow_up