Nosite na bike slnecne okuliare?
Ano vzdy, ci je slnecno a ci zamracene. 74% [ 814 ]
Ano, ale iba ked je vonku slnecno. 11% [ 120 ]
Podla nalady, nepovazujem to za nevyhnutnost. 7% [ 79 ]
Nie, okuliare nenosim. 8% [ 92 ]
Celkový počet hlasov : 1105
ahojte, vedeli by ste poradiť, kde v BA by sa dali nájsť Alpina S-Way?
16.10.2018 - 14:52:06
00
Mali by ste nejaky tip na slnecne okuliare s vymenitelnymi alebo fotochromatickymi sklami, urcene na cestak, dostatocne velke nato, aby v protivetre, pripadne bocnom vetre chranili oci? Nesmu sa tiez rosit.
V cene do 70-90€ .
21.10.2018 - 22:03:45
00
quidoo napísal:
Ahojte,
rozmyslam, ze si dam spravit dioptricke bryle na bajk aj ja
citam to tu cele a tie UK eshopy vyzeraju ok, ale aj tak by som sa predsalen chcel skusit dohodnut v nejakej optike v BA. Mate nejaku skusenost, kde takychto okuliari uz par spravili? Vieme aky to je pain vybrat si bezne okuliare a obehat optiky, toto bude asi este tazsie. Ak mate optiku v BA (okolie), kde su machri na toto, tak skuste dat tip.
Diky


Lepsia optika ti podla ramu urobi co chces.
Nemusis to vobec posielat vyrobcovi.
Doporucujem ti optiku kde maju brusne stroje od firmy Essilor.
Essilor robi aj najkvalitnejsie sosovky.
Skus sa opytat v optike oros v samorine.
Ma tam najnovsiu skenovaciu vezu aj brus.
Robi aj sportove okuliare.
Vie aj gravirovat tak ti tam vie aj meno napisat :)
22.10.2018 - 07:58:34
00
Optika majerik na peknej ceste. Pred nedávnom som si tam nechal robiť okuliare na bike.
23.10.2018 - 19:59:23
00
Oni tiez brusia na essilor strojoch.
23.10.2018 - 20:17:43
00
Fotochromaticke pouzivam na cestaku tieto https://www.suncycle.sk/sk/produkt/hqbc-qx3-carl-zeiss-photochromatic-modre/9391
Sfarbuju sa do seda. Velke su dost. Z modrych fotochromatickych sa mi pozdavali najviac.
28.10.2018 - 17:24:37
00
Ahojte. Neviem najst fotku dioptrickeho klipu na okuliare force ride pro. Fotene zvrchu alebo uhla.

https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/okuliare/cesta-a-mtb/force-ride-pro-cyklisticke-okuliare-so-samozatmavovacimi-sklami-a-dioptrickym-klipom-neon.html

Potrebujem vidiet ich zakrivenie aby som sa mohol spytat v optike ci mozu ist do nich aj cylindricke skla, ktore by maly byt osadene v rovnom rame. Daju sa tam prosim dat aj take? Mate s tym niekto skusenosti Dakujem za odpoved.
Budem teraz menit skla a chcem hned vybavit aj tento klip aby som mal zlavu na druhe skla.

    31.01.2019 - 18:49:01
    00
    Zaujimave videjko odolnosti Oakley skiel.

    https://www.youtube.com/watch?v=JmULS__CEiE
    06.04.2019 - 21:31:02
    00
    To je jeden z dôvodov prečo som to nich išiel. Aj keď ma cena odradzala
    06.04.2019 - 22:27:43
    02
    minimalne adidas a rudy project su na tom obdobne. Predpokladam ze aj znacky ako julbo, uvex, a ine budu na tom podobne, minimalne v niektorych radach.
    07.04.2019 - 11:59:29
    02
    Hold nemasiruju reklamou potencionalneho zakaznika tak ako Oakley
    07.04.2019 - 14:46:46
    01
    https://youtu.be/8EHN4H8IxwU . Okuliare momentálne za pár eur a majú tiež zaujímavú odolnosť. Nemusí byť len to drahé dobré :-)
    07.04.2019 - 20:08:34
    00
    Tak odolosť vyzerá byť u nich super a môžu byť v pohode, no pri okuliaroch, aspoň mne ide predovšetkým o optickú kvalitu a to si trúfam tvrdiť že budú mať okuliare za 100 € inú ako tie za 30. Z toho čo som mal tak to tak bol. Zas ani niektoré za 70 € neboli nejaký zázrak a čakal by som viac. U mňa zatiaľ top čo som mal boli Julbo, tam bolo tú kvalitu skiel fakt cítiť. To sa nedá s nejakými povedzme za polovičnú cenu ani porovnať :)
    08.04.2019 - 17:52:50
    00
    Pridam aj ja svoju skusenost. Nosim dioptrie do dialky, okolo 4 na kazde oko plus nejaky ten cylinder. Doteraz som jazdil len vo svojich beznych okuraloch. Stale sa mi smykali, musel som ich kazdu chvilu popotlacat, v zjazdoch mi tiekli slzy z oci, zastavovanie kvoli hmyzu v oku, proste diskomfort. Kupil som si Siroko K3S fotochromaticke, plus cire sklo, plus klip na dioptrie. Dioptricke skla som si dal urobit v optike na Peknej ceste BA. Okurale komplet aj s dovozom za 71 + 60 za dioptricke skla. Optikar ma hned na zaciatku upozornoval, ze kvoli zakriveniu mi bude skreslovat, co je fakt, ale mozog si na to zvykne. Ako nevyhody by som povedal mierne zahlmievanie pri pomalom slapani horekopca a po par hodinach nosenia ma zacnu ominat za usami. Nie je to ale nic kriticke. Plusy su ovela zasadnejsie, sedia mi na nose bez pohnutia, zatial ziadny hmyz v oku, pri zjazdoch neplacem a co je hlavne, mam slnecne okuliare a slnko mi nevypauje oci. Pre mna celkom vyrazny upgrade jazdenia.

    edit:gramatika


    Naposledy upravil bubbic dňa 10.04.2019 - 22:17:51, celkovo upravené 1 krát.

    10.04.2019 - 15:00:11
    00
    Na tuto odpoved cakam velmi dlho. Niekedy by sme sa nevedeli stretnut ze by som si skusil nasadit tieto okuliare ci by sedeli aj mne (nemyslim dioptrie)? Kludne ti kupim aj pivo alebo dve (dva). :)
    10.04.2019 - 20:42:41
    00

    MTBIKER odporúča

    keyboard_arrow_up