..ja som este ochorel, tak dohodnuty termin som posuval o tri tyzdne :D
04.02.2019 - 14:22:32
00
Minimálna mesiac. Závisí kde sa necháš operovať. V štátnej určite budeš čakať dlhšie na termín. V súkromnej zrovna ten mesiac.
Mne robili v súkromnej. Clinic ortopedik
http://clinicaorthopedica.sk
Výhoda súkromnej je že v ten deň ideš domov. Ale platíš. V štátnej na tri dni. Aspoň tak viem ja.
04.02.2019 - 21:19:58
00
Mne robili artroskopiu chrupavky na jednodnovej chirurgii v sukromnom sanatoriu v Piešťanoch v Jann 2017 mesiac marodka potom rotoped po mes. bike 280 E
05.02.2019 - 18:19:47
00
Takze 27 marca idem na artroskopiu. Vyhladia mi tam chrupavku, a meniskus. Alebo ho zasije, to uvidi. Dovtedy sa mam setrit, ale mam bajkovat aby mi neochabli svaly. ale zas aby som neprisiel na operaciu s bolavym kolenom.
06.02.2019 - 11:08:37
00
Ahojte. Mam diagnostikovany zapal spodnych kolennych uponov a sliach (pricinou su behanie a futbal, nedostatocny strecing a zahriatie svalov). Prejavy su bolest holennej kosti, mierny opuch pod kolenom, ktory boli aj na dotyk - bolest sa prejavuje pri vstavani zo stolicky, chodeni po schodoch, drepovani a pod... Zacal som chodit na lokalnu kryoterapiu, mam pred sebou posledne 2 sedenia. Liecba je podla ortopeda len konzervativna, kedze ide o zapal - cize kryo, ladove obklady, chladivy gel a zatazovanie do bolesti. Problem je, ze bolest mi ani po 3 tyzdnoch nijak neustupuje - beh aj futbal som posledny mesiac vylucil, ani v posilnovni nezatazujem nohy. Mate niekto skusenost s liecbou tohto zapalu? Ako prebehla vasa liecba? Vdaka za rady a tipy.
09.04.2019 - 10:23:29
00
Máš problem na zopar mesiacov ... poškodil som si “ mäkké koleno “ nevinným pádom s prilahnutim vo flexii s nevypnutou tretrou na fatbiku 9. januára !!! A este dodnes nie som celkom ok . Pri nesprávnom uhle kolena pri tlaku do pedálov , prudkým pichnutim koleno pretestuje ... a ja viem , že nasledujúcich niekoľko km ma bude ešte bolieť . Takze zvoľniť , beh , fotbal vylúčiť , bike len “ rehabilitačne” .
09.04.2019 - 11:11:52
01
jedno koleno mám z nejakého dôvodu háklivejšie. Občas ho cítiť. Nachádza sa na ľavej /slabšej / nohe. Môj typ je,že to bude problém na spôsob slabých brušných svalov ,prípadne niečo podobné. Posledné tri výjazdy som si aplikoval DEVAKAM NAMMAN MUAY THAJSKÝ KRÉM na obe kolená a naozaj to dosť pomáha. Snáď niekomu táto info pomôže:)
09.04.2019 - 12:23:52
02
Vdaka za reakciu Ramon1 Som zvedavy, vo stvrtok mi to idu otejpovat, dnes prva varka injekcii. Ortopedicka mi povedala dobu liecenia cca mesiac, comu sa mi velmi nechce verit. Mne bolest zacala po namahe, nie bezprostredne, ale az na druhy den rano. Najprv to po par dnoch preslo a tak som behal znovu. Zjavne som to prestrelil a po poslednom futbale uz bolest neustupila. Dufam to dam dokopy, bajkovat sa mi sice da, ale nie je to to prave orechove.
09.04.2019 - 12:27:45
00
Ja by som si určite do kolena pichať nenechal ... ***** s tými injekciami viac ako pomôžu . A ak ti z aseptickeho zápalu vznikne nejaký pyarthrosis , na sepsu možno aj umrec ... ako skoro môj otec . Vrcholový športovec a bývalý reprezentant . Pamätajte na moje slova “ čím menej invazivnych zákrokov na diagnózy , ktoré sa dajú zvládnuť konzervatívne , tým lepšie “ . Preto ani ja niesom dnes po stabilizačnej operácii chrbtice , ale bojujem SM systémom / SPS Metoda / . Pred mesiacom som už mal veci do RK zbalene , zatiaľ sú v rohu izby :) . A za minuly týždeň cez 305 km v sedle a 12 hodín bez bolesti ...

Marinada SM ti určite pomôže . Na enduro sa dočasne vyser , stoličku za počítač nepotrebujes / ***** čas zo života / , prechádzky aj s paličkami na začiatok ... zbytok už je len o pevnej vôli , veľa šťastia
09.04.2019 - 13:03:03
05
Si ma dorazil teda :D Ze palicky. Chodim uz normalne. A komp mi neber! Ale s bikom suhlasim. Opustam gravity styly.
09.04.2019 - 13:22:01
00
Vdaka za spatnu vazbu Ramon1 Injekcie zrejme odlozim na neurcito teda, doktorka mi ich nedala povinne ale podla vlastneho uvazenia. Zostanem pri kryoterapii a ladovych obkladoch este nejaky tyzden.
09.04.2019 - 13:34:29
00
Niečo na zamyslenie. Jedna vec je vyliečiť koleno a iná je dať ho do formy:

09.04.2019 - 14:18:27
02
niekomu mozno pomoze na donicenu chrupavku ak este o tom nevedel: https://www.denik.cz/regiony/foto-chrupavka-ven-a-zase-dovnitr-v-nasem-kraji-umi-lekari-jedinecny-zakrok-20171126.html
14.04.2019 - 19:33:04
00
Mam 2 mensie trapenie z oblasti kolena.

1.Vcera som dal 100km mtb a uz takmer od zaciatku sa mi ozvalo koleno.Nie vsak bolestou,ale skor akoby mi v nom nieco vadilo,alebo tam bolo nieco mierne zaseknute. Pocas jazdy sa problem nejak zasadne nezosilnoval.
2. Druha vec je z dnes.Najme pri chodzi ked vystieram nohu v kolene ma boli v kolennej jamke vzadu. Napada ma nejaka pretazena slacha. Moze to byt z toho ze mam vyssie sedlo akoby som mal ?

Problemy sa tykaju len pravej nohy.
19.05.2019 - 19:58:02
00
3 rok mam problemy s kolenom a internet nieje riesenie musis ist za doktorom nebud ako ja. MRI je asi nevyhnutne, rtg je nic. A urcite treba nejakeho lepsieho lekara pripadne kliniku kde ti spravia poriadnu diagnostiku. Ja sa uz chystam tretim rokom a stale sa neviem dokopat. Zial bolesti sa zhorsuju, zazrak sa nekona
21.05.2019 - 17:06:45
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Návleky / Na kolená)
keyboard_arrow_up