patka vozia aj kamosi.. ako aj mne sa podarilo raz zlomit, ale to sa da opravit s paskami a dojazdit az domov... a lanko si treba obcas skontrolovat a netreba vlacit so sebou..
13.04.2019 - 21:29:44
00
Rumakk napísal:
iizolacku omotaj okolo tela pumpy..


dooobry napad! +1

nahradny ventil? opet ked mas dusu?....


to je fakt, zbytocny, kedze je na nahradnej dusi tiez.

a rukavice vidim prvy krat, hadam nie si fajnovy...


:-) zatial odkedy (znovu) jazdim, som pouzil prave tieto rukavice. Ked mne alebo clenovi rodiny padla/zasprajcovala sa retaz, resp. pri zhodeni zadneho kolesa, ked treba podrzat retaz. Vycital som to tu na fore - a je to dobra vec! Prsty zostanu ciste.

...leathermana, ale opet, naco?


myslienka je, ze nozik - na odrezanie knotov, a klieste - na rozoberanie retaze (pouzitim drotu a tocenim v celustiach). Ale este som nemal tu potrebu zatial.

diky...
13.04.2019 - 21:58:26
00
Otvoril som cyklobatoh, ktorý mám stále naložený a nachystaný v skrini. Multiklúč, pero, lepiaca sada, montpáky, náhradný článok na reťaz, zámok na bicykel, predné svetlo, blikačka, tenké pracovné rukavice, nitovačka, minipumpa, čisté mikroténové sáčiky(3x), vetruvzdorná a nepremokavá bunda, mini lekárničku, náhradná duša, české a slovenské peniaze, pas(často som v ČR al. Rakúsko), vlhčené obrúsky, hygienické vreckovky, mobil, 0,85l cykloflaša s čistou vodou a v bufetoch dopĺňam neperlivou minerálkou. Stravujem sa po bufetoch pri cyklotrasách a prípadne reštauráciach. Často chodím na celý deň, napr. 9.30h idem a vrátim sa aj po 20h. Ak idem s priateľkou je to tak na 6h.
13.04.2019 - 22:01:43
00
aj plastové sťahovacie pásky sa zídu
13.04.2019 - 22:20:48
00
keyboard_arrow_up