ŠKODA Svätojurský MTB maratón

13.04.2019
2. kolo - Župný pohár
1. kolo - Slovenský pohár XCM
1. kolo - Škoda Bike Open Tour
MTB maratón
Svätý Jur (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Súťaž, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (167)
10adidas104voltyace123Alex2002Alexiusalusikdavid8AndrejcekandrejsekoandrejxcxAzuara01bajajakbamatusbaronebasBartecko44BartoBlejstilbrehybrunicekbuckalocatcherxxcdlhycidlo1cierny85CimakDdusan03DeniDudiapozitiv01DK22dobi235dominik81don281Dorien09durmidurydusankucharikdymyeboriselvilaennioerichkferkodankoFernandofidolinofoolybeargabee77GaliPetgondaistvan00GreywolfharmonyhelesrChilliChudikm983ImromaninmalintoxicaivodoJacquesF1jakub.kocholjaljanjanittoJanoTrnovejanovargajaroslav_hjelo520jjsanjura24jurexxxlkacerik577kamilovickarinkaKaskajakdanielkiwipopkosikjjkreoxkriskucoflyLaco1993Ladislav74latsiolazy-a55legiLIGRLuboPDLuciamichalikluky64LukyKm.kadorikmacekdmrMacoradMajky152MajkyFmali6marcel11Marcel2808marek3xMarianKorcekMarin1markom2markucoMarMalmarosh1Martin1411MartinJanegamatej12345mekcenMekonomMercedes9mihallkomichal.dubovecmilan-68milsumishel118msolovicnickovw08OndresOndris88oxa1p-a-t-opallPATRIOTSKpavol.cerny83pepepoPETER1014peterhlbockypeterpjpeto1175peto333aiPeto661phrdyPoisonportoPRIXIr1soRAJArastoBArebeckarichardlerobo96robozvRockmanZeroRoman74Rudigersakal-1schmeterSLAVO.STEHLIK77SlnkoSpecializedTTSpecialmanStefan123710sten-tntcrewStenlykstodo207the-redsoxtomas.brajoTOMETondo6trokantsabolUrsusvladino9wranadesignxbikerxdado32xdanko00xemanpet
Akcia super, až na tú tlačenicu na štarte.:-), kde sa muselo obiehať strašná spústa slimákov:-)
Inak vcelku podarená akcia
PS: víťaznú fľašu som este neotvoril, asi si ju roztankujem na menšie :-), veď kto by vypil naraz také kvantum.
16.04.2019 - 10:00:13
01
Hosť napísal:
som si to "vylozil" dost presne. keby si ten defekt vedel opravit tak by si netlacil 3km do cielu v cieli by si nehladal servis a uz vobec by si si potom nestazoval na fore...

Ešte raz pre nechápavejších. Defektov som si opravil doma. Hovorím len, že v Škoda Village by takéto niečo mohlo byť. Nerozumiem tej agresivite.. "servisné vozidlo" - to sa ti fakt chce písať také nezmysly?
Prečítajte si s porozumením celé moje hodnotenie akcie a aj poslednú vetu. Vidím, že veľa ľudí ma problém s čítaním s porozumením.
16.04.2019 - 10:11:32
01
Ondres napísal:
Ešte raz pre nechápavejších. Defektov som si opravil doma. Hovorím len, že v Škoda Village by takéto niečo mohlo byť. Nerozumiem tej agresivite.. "servisné vozidlo" - to sa ti fakt chce písať také nezmysly?
Prečítajte si s porozumením celé moje hodnotenie akcie a aj poslednú vetu. Vidím, že veľa ľudí ma problém s čítaním s porozumením.


Problem je ten že ludia nemajú radi kritiku. Nesmieš nič hejtovat inak si čierna ovca. To že si nemal dušu je chyba ale v cieli by mal byť Servis resp aj na štarte keď sa môže čokoľvek pokašľať.
16.04.2019 - 10:38:58
01
Súhlasím, mal som mať dušu, ponáhľal som sa a ešte k tomu na žiadnom MTB maratóne som nechytil defekt. A súhlasím aj so zvyškom, čo si napísal.
16.04.2019 - 10:56:55
00
A prečo by tam mal byť servis ???? Kurník šopa. Choď na preteky do Rakúska obyčajne ako my chodíme . Štartovné 40-50€ . Obed za vlastné 8-15€ . Ziaden balíček štartovací iba číslo ,chip . Okrem Salzkamergut kde je mega silný sponzor .Žiaden servisný stánok. Čo by si chcel All inclusive? Ideš na preteky za pár eur . Alebo choď do Česka vyskúšaj ako to chodí. Ja som dostal minulý rok defekt na jednom maratóne ,kričal som ľudí kto mi pozícia dušu ,lebo tu moju som dal jednému z dlhej a išlo mu o bednu. Zastal mi jeden za vari pol h. Požičal mi dušu a došiel som. Bolo to cca 7km pred cieľom. A v cieli nič iba voda . Mimochodom uvedom si jednu podstatnú vec a to je že to organizujú ľudia pre nás a zo svojej zanietenosti . Často krát nulový zisk ale baví ich to . Sponzorov musia prosiť alebo zo svojho podnikania dajú na našu zábavku . Zohnať x ľudí za tie peniaze ,či ako dobrovoľníkov nie je sranda aby stali hodiny na mieste teplo,zima.. samozrejme vždy je čo zlepšovať,len na to teba peniaze . Takže za mňa napriek chybičkam ďakujem.
16.04.2019 - 11:45:05
022
Ledavi presne tak...
16.04.2019 - 11:50:44
02
Ledavi ja teda jazdim v CR pomerne casto na maratonoch a teda servis na starte/v cieli bol zatial vsade..

Samozrejme, pred kazdym kto sa na Slovensku snazi o nejaku aktivitu podobneho charakteru treba dat klobuk dolu a ja osobne si ich nesmierne vazim. Takze rozhodne velke dakujem... ale to neznamena, ze ludia nemozu davat podnety na zlepsenie - imho to bol namet na normalnu diskusiu, nie na taketo "razne stanoviska".

P.S. odpoved na tvoju "basnicku otazku" servis na starte/v cieli zvykne byt kvoli ludom, ktori si bike vozia v aute a cestou sa im veci mozu rozstelovat a teda je pekne, ak maju moznost si to dat zoservisovat.
Nehovoriac o tom, ze napr na bike-prague bol dokonca stanok, kde ti po umyti bike znovu namazali...
16.04.2019 - 12:15:50
06
slavomirk napísal:
A prečo by tam mal byť servis ???? Kurník šopa. Choď na preteky do Rakúska obyčajne ako my chodíme . Štartovné 40-50€ . Obed za vlastné 8-15€ . Ziaden balíček štartovací iba číslo ,chip . Okrem Salzkamergut kde je mega silný sponzor .Žiaden servisný stánok. Čo by si chcel All inclusive? Ideš na preteky za pár eur . Alebo choď do Česka vyskúšaj ako to chodí. Ja som dostal minulý rok defekt na jednom maratóne ,kričal som ľudí kto mi pozícia dušu ,lebo tu moju som dal jednému z dlhej a išlo mu o bednu. Zastal mi jeden za vari pol h. Požičal mi dušu a došiel som. Bolo to cca 7km pred cieľom. A v cieli nič iba voda . Mimochodom uvedom si jednu podstatnú vec a to je že to organizujú ľudia pre nás a zo svojej zanietenosti . Často krát nulový zisk ale baví ich to . Sponzorov musia prosiť alebo zo svojho podnikania dajú na našu zábavku . Zohnať x ľudí za tie peniaze ,či ako dobrovoľníkov nie je sranda aby stali hodiny na mieste teplo,zima.. samozrejme vždy je čo zlepšovať,len na to teba peniaze . Takže za mňa napriek chybičkam ďakujem.

A presne pre toto nič nekritizovať lebo ty si profík a ideš na bedňu a všetci ostatný Iba zavádzajú a nemajú tam čo robiť. Uvedomuješ si že tam bolo 800 ľudí s ktorých polovica sú čistý amateri hobbyci ženy deti ludia z ďaleka ktorý to berú ako výlet zábavu a pod a aj im sa môže stať že sa niečo pokazí na biku s čím nerátali a nemajú ani o tom šajnu a ten servis by to vyriešil Tak si spravte preteky iba vy . “PROFÍCI" Inak dám aj viac ako 15 eur keď budem vediet že sa umyjem v teplej vode a budem mať garantované teple jedlo. Za mňa kľudne bez stánkov bez spozorov bez vody bez servisu. Stačí mi čip a meranie času, ale nie kazdy je profík ošľahany vetrami z Rakúska
16.04.2019 - 12:19:30
01
mariana88 napísal:
Omyl, servis bol na Bielom kríži. V cieli už servis nezabezpečujeme - považovali sme to za nepotrebné.

Dovolím si pripomenúť tento príspevok, keďže už len to, že organizátor zabezpečil servis na BK je podľa mňa niečo navyše a fajn iniciatíva.

Uvádzať, že je absencia servisu v cieli / v zázemí preteku na zaplakanie, to nie je podľa mňa správny názor po zohľadnení všetkých faktov.

Jasné, niekoho by to potešilo (a možno sa takáto služba aj v budúcnosti na preteku objaví), ale to sa môžeme baviť o xx ďalších záležitostiach, ktoré by mohli organizátori zabezpečiť aj keď to z podstaty akcie nevyhnutnosť nie je.
16.04.2019 - 12:38:36
02
napríklad by organizátor mohol zabezpečiť ideálne cyklo počasie pre maratón :P nieje to z podstaty akcie nevyhnutnosť a asi to ani nie je v ľudských silách ale potešilo by to rozhodne viac ľudí ako servis
16.04.2019 - 13:03:53
08
SERVIS SME MALI
NA ŠTARTE
A NA
BIELOM KRÍŽI


PatrikL napísal:
Dovolím si pripomenúť tento príspevok, keďže už len to, že organizátor zabezpečil servis na BK je podľa mňa niečo navyše a fajn iniciatíva.

Uvádzať, že je absencia servisu v cieli / v zázemí preteku na zaplakanie, to nie je podľa mňa správny názor po zohľadnení všetkých faktov.

Jasné, niekoho by to potešilo (a možno sa takáto služba aj v budúcnosti na preteku objaví), ale to sa môžeme baviť o xx ďalších záležitostiach, ktoré by mohli organizátori zabezpečiť aj keď to z podstaty akcie nevyhnutnosť nie je.


Naposledy upravil mariana88 dňa 16.04.2019 - 13:30:18, celkovo upravené 1 krát.

16.04.2019 - 13:25:07
01
Preco "a na" je malym pismom ?


edit: uz viem! .. ked sa krici a preskoci hlas :lol:


Naposledy upravil lto dňa 17.04.2019 - 13:59:34, celkovo upravené 1 krát.

16.04.2019 - 13:27:26
01
ŠmYkol sa shift.
16.04.2019 - 13:29:15
00
:D .. a nemal si ty avatara , kam zmizol ?

edit: asi nie a mylim si s inym nickom


Naposledy upravil lto dňa 17.04.2019 - 14:00:12, celkovo upravené 1 krát.

16.04.2019 - 13:32:33
00
mariana88 napísal:
SERVIS SME MALI
NA ŠTARTE
A NA
BIELOM KRÍŽI

Potom beriem späť myslel som že na štarte nebol ale vychádzal som z predošlej diskusie
16.04.2019 - 13:45:30
01
keyboard_arrow_up