ŠKODA Svätojurský MTB maratón

13.04.2019
2. kolo - Župný pohár
1. kolo - Slovenský pohár XCM
1. kolo - ŠKODA BIKE OPEN TOUR
MTB - maratón
Svätý Jur (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Súťaž, Výsledky, Foto, Video, Reportáže
Zúčastnených bikerov (167)
10adidas104voltyace123alcatrazbikeAlex2002Alexiusalusikdavid8AndrejcekandrejsekoandrejxcxAzuara01bajajakbamatusbaronebasBartecko44BartoBlejstilbrehybrunicekbuckalocatcherxxcdlhycidlo1cierny85Cimakdankomartinddusan03dechtarDeniDudiapozitiv01dobi235don281durmidurydusankucharikdymyeboriselvilaennioerichkferkodankoFernandofidolinofoolybeargabee77GaliPetGreywolfharmonyhelesrChilliImromaninmalintoxicaivodoJacquesF1jafri457jakub.kocholjaljanjanittoJanoTrnovejanovargajaroslav_hjelo520jjsanjtobikjura24jurexxxlkacerik577kamilovickarinkaKaskajakdanielkiwipopkosikjjkreoxkriskucoflyLaco1993Ladislav74lazy-a55legiLIGRLuboPDLuciamichalikluky64LukyKm.kadorikmacekdmrMacoradMajky152MajkyFmali6marcel11Marcel2808marek3xMarianKorcekMarin1markom2markucoMarMalmarosh1Martin1411matej.gubismatej12345matto318mekcenMekonomMercedes9mihallkomichalzustinmilan-68milsumishel118msolovicnickovw08Ondresoxa1p-a-t-opallPATRIOTSKpavol.cerny83pepepoPETER1014peterpjpeto1175Peto661phrdyPoisonportopotucekoPRIXIr1soRacingXshockRAJArastoBArebeckarichardlerobo96robozvRockmanZeroRoman74Rudigersakal-1sbrehyschmeterSLAVO.STEHLIK77SlnkoSpecializedTTSpecialmanStefan123710sten-tntcrewStenlykstodo207the-redsoxtomas.brajotomasmincakTOMETondo6trokantsabolUrsusvladino9xbikerxdado32xemanpetzejdzek72
Akcia super, až na tú tlačenicu na štarte.:-), kde sa muselo obiehať strašná spústa slimákov:-)
Inak vcelku podarená akcia
PS: víťaznú fľašu som este neotvoril, asi si ju roztankujem na menšie :-), veď kto by vypil naraz také kvantum.
16.04.2019 - 10:00:13
stax napísal:
som si to "vylozil" dost presne. keby si ten defekt vedel opravit tak by si netlacil 3km do cielu v cieli by si nehladal servis a uz vobec by si si potom nestazoval na fore...

Ešte raz pre nechápavejších. Defektov som si opravil doma. Hovorím len, že v Škoda Village by takéto niečo mohlo byť. Nerozumiem tej agresivite.. "servisné vozidlo" - to sa ti fakt chce písať také nezmysly?
Prečítajte si s porozumením celé moje hodnotenie akcie a aj poslednú vetu. Vidím, že veľa ľudí ma problém s čítaním s porozumením.
16.04.2019 - 10:11:32
Ondres napísal:
Ešte raz pre nechápavejších. Defektov som si opravil doma. Hovorím len, že v Škoda Village by takéto niečo mohlo byť. Nerozumiem tej agresivite.. "servisné vozidlo" - to sa ti fakt chce písať také nezmysly?
Prečítajte si s porozumením celé moje hodnotenie akcie a aj poslednú vetu. Vidím, že veľa ľudí ma problém s čítaním s porozumením.

Problem je ten že ludia nemajú radi kritiku. Nesmieš nič hejtovat inak si čierna ovca. To že si nemal dušu je chyba ale v cieli by mal byť Servis resp aj na štarte keď sa môže čokoľvek pokašľať.
16.04.2019 - 10:38:58
Súhlasím, mal som mať dušu, ponáhľal som sa a ešte k tomu na žiadnom MTB maratóne som nechytil defekt. A súhlasím aj so zvyškom, čo si napísal.
16.04.2019 - 10:56:55
A prečo by tam mal byť servis ???? Kurník šopa. Choď na preteky do Rakúska obyčajne ako my chodíme . Štartovné 40-50€ . Obed za vlastné 8-15€ . Ziaden balíček štartovací iba číslo ,chip . Okrem Salzkamergut kde je mega silný sponzor .Žiaden servisný stánok. Čo by si chcel All inclusive? Ideš na preteky za pár eur . Alebo choď do Česka vyskúšaj ako to chodí. Ja som dostal minulý rok defekt na jednom maratóne ,kričal som ľudí kto mi pozícia dušu ,lebo tu moju som dal jednému z dlhej a išlo mu o bednu. Zastal mi jeden za vari pol h. Požičal mi dušu a došiel som. Bolo to cca 7km pred cieľom. A v cieli nič iba voda . Mimochodom uvedom si jednu podstatnú vec a to je že to organizujú ľudia pre nás a zo svojej zanietenosti . Často krát nulový zisk ale baví ich to . Sponzorov musia prosiť alebo zo svojho podnikania dajú na našu zábavku . Zohnať x ľudí za tie peniaze ,či ako dobrovoľníkov nie je sranda aby stali hodiny na mieste teplo,zima.. samozrejme vždy je čo zlepšovať,len na to teba peniaze . Takže za mňa napriek chybičkam ďakujem.

http://www.bajkomktajchom.sk/

16.04.2019 - 11:45:05
Ledavi presne tak...
16.04.2019 - 11:50:44
Ledavi ja teda jazdim v CR pomerne casto na maratonoch a teda servis na starte/v cieli bol zatial vsade..

Samozrejme, pred kazdym kto sa na Slovensku snazi o nejaku aktivitu podobneho charakteru treba dat klobuk dolu a ja osobne si ich nesmierne vazim. Takze rozhodne velke dakujem... ale to neznamena, ze ludia nemozu davat podnety na zlepsenie - imho to bol namet na normalnu diskusiu, nie na taketo "razne stanoviska".

P.S. odpoved na tvoju "basnicku otazku" servis na starte/v cieli zvykne byt kvoli ludom, ktori si bike vozia v aute a cestou sa im veci mozu rozstelovat a teda je pekne, ak maju moznost si to dat zoservisovat.
Nehovoriac o tom, ze napr na bike-prague bol dokonca stanok, kde ti po umyti bike znovu namazali...
16.04.2019 - 12:15:50
Ledavi napísal:
A prečo by tam mal byť servis ???? Kurník šopa. Choď na preteky do Rakúska obyčajne ako my chodíme . Štartovné 40-50€ . Obed za vlastné 8-15€ . Ziaden balíček štartovací iba číslo ,chip . Okrem Salzkamergut kde je mega silný sponzor .Žiaden servisný stánok. Čo by si chcel All inclusive? Ideš na preteky za pár eur . Alebo choď do Česka vyskúšaj ako to chodí. Ja som dostal minulý rok defekt na jednom maratóne ,kričal som ľudí kto mi pozícia dušu ,lebo tu moju som dal jednému z dlhej a išlo mu o bednu. Zastal mi jeden za vari pol h. Požičal mi dušu a došiel som. Bolo to cca 7km pred cieľom. A v cieli nič iba voda . Mimochodom uvedom si jednu podstatnú vec a to je že to organizujú ľudia pre nás a zo svojej zanietenosti . Často krát nulový zisk ale baví ich to . Sponzorov musia prosiť alebo zo svojho podnikania dajú na našu zábavku . Zohnať x ľudí za tie peniaze ,či ako dobrovoľníkov nie je sranda aby stali hodiny na mieste teplo,zima.. samozrejme vždy je čo zlepšovať,len na to teba peniaze . Takže za mňa napriek chybičkam ďakujem.

A presne pre toto nič nekritizovať lebo ty si profík a ideš na bedňu a všetci ostatný Iba zavádzajú a nemajú tam čo robiť. Uvedomuješ si že tam bolo 800 ľudí s ktorých polovica sú čistý amateri hobbyci ženy deti ludia z ďaleka ktorý to berú ako výlet zábavu a pod a aj im sa môže stať že sa niečo pokazí na biku s čím nerátali a nemajú ani o tom šajnu a ten servis by to vyriešil Tak si spravte preteky iba vy . “PROFÍCI" Inak dám aj viac ako 15 eur keď budem vediet že sa umyjem v teplej vode a budem mať garantované teple jedlo. Za mňa kľudne bez stánkov bez spozorov bez vody bez servisu. Stačí mi čip a meranie času, ale nie kazdy je profík ošľahany vetrami z Rakúska
16.04.2019 - 12:19:30
mariana88 napísal:
Omyl, servis bol na Bielom kríži. V cieli už servis nezabezpečujeme - považovali sme to za nepotrebné.

Dovolím si pripomenúť tento príspevok, keďže už len to, že organizátor zabezpečil servis na BK je podľa mňa niečo navyše a fajn iniciatíva.

Uvádzať, že je absencia servisu v cieli / v zázemí preteku na zaplakanie, to nie je podľa mňa správny názor po zohľadnení všetkých faktov.

Jasné, niekoho by to potešilo (a možno sa takáto služba aj v budúcnosti na preteku objaví), ale to sa môžeme baviť o xx ďalších záležitostiach, ktoré by mohli organizátori zabezpečiť aj keď to z podstaty akcie nevyhnutnosť nie je.
16.04.2019 - 12:38:36
napríklad by organizátor mohol zabezpečiť ideálne cyklo počasie pre maratón :P nieje to z podstaty akcie nevyhnutnosť a asi to ani nie je v ľudských silách ale potešilo by to rozhodne viac ľudí ako servis

Aj z čisto sebeckých pohnútok je dobré konať nesebecky

16.04.2019 - 13:03:53
SERVIS SME MALI
NA ŠTARTE
A NA
BIELOM KRÍŽI

PatrikL napísal:
Dovolím si pripomenúť tento príspevok, keďže už len to, že organizátor zabezpečil servis na BK je podľa mňa niečo navyše a fajn iniciatíva.

Uvádzať, že je absencia servisu v cieli / v zázemí preteku na zaplakanie, to nie je podľa mňa správny názor po zohľadnení všetkých faktov.

Jasné, niekoho by to potešilo (a možno sa takáto služba aj v budúcnosti na preteku objaví), ale to sa môžeme baviť o xx ďalších záležitostiach, ktoré by mohli organizátori zabezpečiť aj keď to z podstaty akcie nevyhnutnosť nie je.

Naposledy upravil mariana88 dňa 16.04.2019 - 13:30:18, celkovo upravené 1 krát.

16.04.2019 - 13:25:07
Preco "a na" je malym pismom ?

edit: uz viem! .. ked sa krici a preskoci hlas :lol:

Hate is personal, critism (when conducted constructively) is not. Appropriate critism is essential as it is part of the refining process. “Ah, this dish is good but it needs a bit of salt”. You don't hate the dish, you're offering critism to improve upon it. It is important to provide constructive criticism rather than debilitating critism.

Naposledy upravil lto dňa 17.04.2019 - 13:59:34, celkovo upravené 1 krát.

16.04.2019 - 13:27:26
ŠmYkol sa shift.
16.04.2019 - 13:29:15
:D .. a nemal si ty avatara , kam zmizol ?

edit: asi nie a mylim si s inym nickom

Hate is personal, critism (when conducted constructively) is not. Appropriate critism is essential as it is part of the refining process. “Ah, this dish is good but it needs a bit of salt”. You don't hate the dish, you're offering critism to improve upon it. It is important to provide constructive criticism rather than debilitating critism.

Naposledy upravil lto dňa 17.04.2019 - 14:00:12, celkovo upravené 1 krát.

16.04.2019 - 13:32:33
mariana88 napísal:
SERVIS SME MALI
NA ŠTARTE
A NA
BIELOM KRÍŽI

Potom beriem späť myslel som že na štarte nebol ale vychádzal som z predošlej diskusie
16.04.2019 - 13:45:30