tak teraz som si vsimol ze to je splice a nie slate ale aj tak neviem proste vela ludi co malo manitou malo problemy ... videl som ako si jeden typek kupoval bike s Manitou R7 a o dva tyzdne tam bol zas ze mu tecie ... videl som uz zopar kuskov ulomenych v mostiku ... proste viem ze ked si spokojny na manitou si nedas dopustit ale ja by som do toho nesiel dalej uz tuto hadku nebudem riesit 8) rozohdnutie nieje na mne ... a k dobe trvania som nemyslel servis ale reklamaciu :roll: a to povedat ze manitou je shit nieje moda je to alebo uz hadam len bol to fakt ... preco sa presunula vyroba do USA a uz sa kopu modelov nerobi? :roll:
05.04.2008 - 18:49:58
00
Mam bike vertec na dirt, mal som na nom tu rst launch a ted musim kupit novu, ale nemam peniaze na nejake drahe max. 6500. No tak teda mam kupit marzocchi DJ 3? Alebo ak viete nieco lepsie ?
05.04.2008 - 18:58:20
00
hore som pisal...
teraz skôr chodíme do lesa a tam mame take menšie skoky, max. 30 cm, a tam sa dá vyskočiť pri dobrom rozbehu do pol metra maximálne...Tak by som chcel niečo na to stavané...

ale ta DJ je iba 100mm.. ja by som chcel niečo viaac



nechapem na co potrebujes vidlu ktora bude as do nebies na ten streetik a mini jumpy ti uuplne staci aj 100mm ja napr jazdim na Launch T7 a nic mi nevadi okrem toho ze pruziny stratili na sile
15.04.2008 - 18:42:58
00
keyboard_arrow_up