Kristina napísal:
mám aj Tapirik aj prepojenie na Stravu. Ale je možné, že je to otázka nesprávneho nastavenia. Bohužiaľ som doteraz nedokázala nájsť ten konflikt.

Čo si pamätám, keď ľuďom (aj mne) blblo prepojenie Strava <-> Connect, že stačilo na obidvoch stránkach komplet zrušiť synchronizáciu a znova ju aktivovať. Od ďaľšej aktivity by to malo fachčiť.
25.04.2019 - 09:19:46
01
Toto je úplne najhoršia apk akú som mal. Prvý záznam v pohode, 2 a 3 už nahovno. Takže za mňa, blbosť, ktorá ani nefunguje. Vám čo to ide závidím ale v dobrom
25.04.2019 - 12:43:01
00
Čo mám nastaviť v telefóne aby zapisovalo trasu aj keď vypnem displej?
27.04.2019 - 23:58:20
00
To niekto pouziva aplikaciu v telefone na zaznam? :D

Aplikaciu tiu asi zabija/uspava os kvoli setreniu baterie, tak jej zrus obmedzenia.
28.04.2019 - 00:11:51
00
Aplikacia je uplne nepouzitelna. Ja som ju pouzival na ine aktivity ako cyklo. Aj ked som mal vsetko nastavene tak ako treba, tak sa stavalo, ze nenahrala celu trasu. Obycajne smart hodinky, alebo najlacnejsi Garmin su ovela lepsie riesenie.
28.04.2019 - 08:18:56
01
Ja by som to nevidel az tak tragicky, rok a pol som ju pouzival bez akehokolvek problemu kym som kupil gps. Teda mimo uspavania, to sa zozaciatku ale asi stane kazdemu, lebo je to tak defaultne nastavene, ale po nastaveni ok. Takze mimo nerealnych vyskovych metrov ok, a aj to az pri tych vyssich najazdoch, pri rovinatych je to +-. Jedinu nevyhodu som zazil pri lyzovani, ale aj to kvoli ajfonu a nie apke, ze sa mi vypol kvoli zime, apka s tym nic nemala...
28.04.2019 - 08:28:27
00
Ja by som to nevidel tak tragicky, citujem svoj dávnejší príspevok. Stačí si kúpiť dobrý mobil ;)
Dzejkob napísal:
Oukej, tak keď mi mobil nadhodnocuje nastúpané výškové aj o +50%, tak som si dal tú námahu a porovnal záznamy zo Stravy za posledných 10 turistík s parťákom kde šlapali bok po boku to isté. Ja zaznamenávam cez Samsung Galaxy S7 a parťák cez Garmin Fenix 3 s barometrickým výškomerom. Nepoužíva tú funkciu "correct", na prepočítanie dĺžky a výšky.

Dĺžku som uviedol jednu, v jednom stĺpci sú potom moje údaje o výške a v druhom stĺpci z Garmin Fénix 3 od kamaráta.
Tak schválne ktoré výškové sú z ktorého zariadenia?
Ešte poznamenám že v šedých riadkoch (kde je v prvom stĺpci výrazne viac výškových) sú dni keď sa od obeda okolo nás pohybovali búrky, boli sme na hrebeni VF.

Áno prvý stĺpec kde je viac krát menej výškových je S7 a druhý Garmin Fenix 3. Sú to dáta dohľadateľné na Strave.
Ja neviem ale čo teda uvažujem zle? :D Buď je niečo zle, alebo tým údajom z telefónu môžem veriť. Asi záleží aj od mobilu a kde sa mobil nachádza. Či vo vačku na stehne, na spodku batohu. Alebo úplne na vrchu batohu, ako ho ja vždy nosím.

Kúpim si aj ja hodziny, aby som mal viac nastúpaných :D


28.04.2019 - 08:33:11
01
Alebo postačí aj horší a na zaznamenávanie použiť Locus. So všetkými výhodami z toho vyplývajúcimi... Inak ten Samsung má asi tiež barometer, nie?
28.04.2019 - 08:39:10
00
Ani som o tom nevedel, keď som ho kupoval a aj dlho potom, ale má. Ale ako dobre to "funguje" netuším.
28.04.2019 - 08:46:05
00
Tak na Locus by som sa dvakrat tiez nespoliehal v presnosti vyskovych...
28.04.2019 - 09:02:43
00
Vseobecne pri turistike, skialp, pesovanie aplikacia podhodnocuje realne nastupane metre, pri bic sa to posledny rok velmi zlepsilo, tento rok je u mna napr. navysenie oproti barometru cca 7 %, co uz nie je take zle ako kedysi... Co mava aplikacia problem tu u nas v okoli, su tiahle asfaltky na BK, zvysok sa mi uz pravidelne zmesti do +- max. 5 %... Problem mam niekedy s vypadkom signalu, ale to moze byt sposobene nosenim telefonu v obale proti RFiD signalu spolu s kartami, tak mozno to ma nejaky vplyv na to...
28.04.2019 - 09:08:56
00
Na turistiku, alebo beh som si celkom vystačila so Sportstrackerom. Meter hore dole fakt neriešim.
28.04.2019 - 09:55:19
01
Zdar,otazka pre majitelov Huawei. Mam dvoch kamaratov,ktorym strava blbne,tj obcas strati gps.Na grafe je potom rovna usecka. Obaja maju relative nove telefony. ..Stravu maju samozrejme vyhodenu zo setrica baterky,ale aj tak sa im to obcas deje.

Mate s tymto skusenosti ?
28.04.2019 - 11:10:25
00
randy napísal:
To niekto pouziva aplikaciu v telefone na zaznam? :D

Napríklad ja a zatiaľ sa nechystám to zatiaľ meniť, nejaký problém? Len necelé 2 roky dozadu som kupoval svoj prvý bezdrôtový tachometer a netušil som, že raz skúsim prácu s GPS, tak zatiaľ stále testujem :) Na mobile ešte využívam funkciu Beacom. Škoda že sa na Strave nedajú jednoducho mazať úseky kde blúdim/stojím a pod...
28.04.2019 - 12:04:15
00
Jaiub napísal:
Tak na Locus by som sa dvakrat tiez nespoliehal v presnosti vyskovych...

pokiaľ máš povolené SRTM dáta a nie úplne odveci GPS, tak je to presnosťou porovnateľné s barometrom (ten je síce nominálne presnejší, ale len keď sa nemení počasie)
28.04.2019 - 12:19:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up