- vsak tie udaje ale mozes prepisat aj tak, to je uplne jedno, ja to vzdy musim aj tak upravit, pretoze jednoducho to gpx-ko je s prevyseniami mimo, cisty cas meria povacsine menej ako realne tachac, takze to vzdycky korigujem udajmi z tachaca (akurat ten hruby cas ako tak sedi, ten v tachaci normalne nemam, musel by som vytahovat). Vzdialenost byva ako tak ok, ale tachat to ma aj tak presnejsie. A co obcas sledujem, tak kazdy co importuje gpx, tak ma udaje mimo realitu, povacsine aspon 20% ,(niekedy aj 150% ) - oproti realite cez srtm body - ktore zo skusenosti ako tak sedia s barometrickym. Druha vec je potom, ze mne software na tahanie gpx z trackera trosku blbne, takze vzdy posledny je urezany, tak sa mi stava, ze gpx mam o 5-15km kratsie ako bol vyjazd. Alebo sa stane, ze v strede sa vypne, potom ho zapnem a na
mape je ciara
- ano,ano .. vsetky tie informacie, okrem gpxka .. stiahnes csv a na PC si uz da clovek do excelu, ked s tym nieco chce vlastne
- dik
- na Stinka sa pytam, lebo je farebny a pisal som mu, ale neodpisal , musite ho odfarbit aby to neplietlo
edit: ono to vymyslanie si , s tym tazko niekto nieco spravi .. prevysenia, pneumatiky,protivietor a tak
.. ale vsak kazdy nech si pise co chce. Pre mna evidencia je fajn
.. aj ti co maju stravu, tak urcite dost ocenili novu feature.