Neviete niekto poradit - zapol som si import vyjazdov zo Stravy, autorizoval Mtbiker aplikaciu, zadal rozsah importu od-do, no uz druhy den nemam na Mtbikeri nic nove. Co moze byt na kočku?
12.03.2019 - 10:16:58
00
Plazzer pozriem na to.
12.03.2019 - 10:28:57
00
Otazky:

- je mozne upravit nahravanie gpx do vyjazdu tak, aby pri zakliknuti checkboxu (alebo odkliknuti, proste checkbox) neprepisal informacie uz vlozene, po nahrati gpxka ? Prepisuje to casy,dlzku,prevysenie ..atd. Idealne ale celkovy cas by aj mohol nechat :lol: .. Dohravam to zvycajne ex-post a je to otravne robit a to este nesmiem zabudnut si ponechat povodny.
- export (vlastnych) vyjazdov do csv ? .. v nejakom rozsahu ?
- moznost nahrat fotky naraz viacero a nie po jednej, tak ako je vo fore ?
- preco v statistike vykonu sa nezapocitavaju preteky, ale v celkovom prehlade ano ? Ked tak aspon moznost vypnut/zapnut.
- to co pise milos21 zrusit .. je to strasne otravne, ako muchy v lete, lebo inak je to velmi sikovna vec, si pozerat mapu s trasou priamo (este tak moznost rovno preklasifikovat niektore useky az do openmaps :lol:)
- kam zmizol Stink ? :D
25.03.2019 - 16:15:40
00
lto

- bolo by to mozne, aby pribudol checkbox, pri zakliknuti neprepisoval, ale otazka ci si tam potom niekto nenapise nezmyselne prevysenie, cas, dlzku. Ano mozes nahrat aj vyjazd bez .gpx a tieto veci si povymyslat len z toho .gpx-ka to zobrazujeme aj na mape a aby sa nestavalo, ze vyjazd podla .gpx-ka ma 5km ale v popise bude 40km
- export metadat o vyjazde (datum, dlzka atd.) tak si myslel ?
- na fotky, statistiky a to co pisal milos21 sa pozriem
- uz nejak nema cas :o:
25.03.2019 - 16:33:40
00
- vsak tie udaje ale mozes prepisat aj tak, to je uplne jedno, ja to vzdy musim aj tak upravit, pretoze jednoducho to gpx-ko je s prevyseniami mimo, cisty cas meria povacsine menej ako realne tachac, takze to vzdycky korigujem udajmi z tachaca (akurat ten hruby cas ako tak sedi, ten v tachaci normalne nemam, musel by som vytahovat). Vzdialenost byva ako tak ok, ale tachat to ma aj tak presnejsie. A co obcas sledujem, tak kazdy co importuje gpx, tak ma udaje mimo realitu, povacsine aspon 20% ,(niekedy aj 150% ) - oproti realite cez srtm body - ktore zo skusenosti ako tak sedia s barometrickym. Druha vec je potom, ze mne software na tahanie gpx z trackera trosku blbne, takze vzdy posledny je urezany, tak sa mi stava, ze gpx mam o 5-15km kratsie ako bol vyjazd. Alebo sa stane, ze v strede sa vypne, potom ho zapnem a na mape je ciara :lol:
- ano,ano .. vsetky tie informacie, okrem gpxka .. stiahnes csv a na PC si uz da clovek do excelu, ked s tym nieco chce vlastne
- dik :)
- na Stinka sa pytam, lebo je farebny a pisal som mu, ale neodpisal , musite ho odfarbit aby to neplietlo :D

edit: ono to vymyslanie si , s tym tazko niekto nieco spravi .. prevysenia, pneumatiky,protivietor a tak :lol: .. ale vsak kazdy nech si pise co chce. Pre mna evidencia je fajn :) .. aj ti co maju stravu, tak urcite dost ocenili novu feature.
25.03.2019 - 16:40:13
01
Napadlo mi, ci by sa neujal napad, pri prehlade aktivity vyjazdov na biku, pri tych peknych kolacikovych grafoch, ze po kliknuti napr. na typ vyjazdu, ze by otvorilo okno mojich vyjazdov a zobrazilo dane vyfiltrovane vyjazdy? Ked si chcem spatne pozret napr. ktory vyjazd som isiel ako kratky vyjazd, v noci, v dazdi....
29.03.2019 - 14:16:30
00
Zdravím, do celkovo najazdených km v Teame mi nepribúda rok 2019, stále tam mám staršie výjazdy a nepridávajú sa mi tam nové, ktoré importujem zo Stravy.
01.04.2019 - 13:32:16
00
Pri importe výjazdov zo Stravy mi zapíše výjazd ako bežný výjazd. Dá sa urobiť import takým spôsobom, aby mi výjazd zapísalo ako pretek. Skúsil som si manuálne zapísať aktivitu ako pretek a pôvodný importovaný výjazd som vymazal, ale na druhý deň mi ho opäť automaticky naimportovalo.
28.04.2019 - 21:18:17
00
presne to som skušal včera tiež po časovke, ale esditovať ten výjazd zo stravy na závod nejde...
28.04.2019 - 21:34:31
00
iceman zihadlo 5 mate oznaceny v Strave ten vyjazd ako "ride type" -> race ?
29.04.2019 - 10:10:45
00
Tiež som chcel napísať zihadlo 5, že nech si to v Strave skúsi dať ako Race...
29.04.2019 - 19:23:26
02
zmazal so to a nahodil ručne s GPX.... označil som to v strave na race .už to nenatiahlo
29.04.2019 - 19:53:47
00
OK, nabudúce skúsim po preteku upraviť záznam na Strave na race. Vďaka za radu.
29.04.2019 - 21:11:52
02
no tak už mi tatiahlo zo stravy ten upravený jarný šprint-popis na race ,aj to tak eviduje vo výjazdoch.. tak dik za info.. tak ten ručne nahodený som zmazal :)
30.04.2019 - 12:48:54
03
:)
https://www.mtbiker.sk/vyjazdy/294384/-fifo-vyjazd-morning-ride-mtb-sucho-860km-1h-196m.html#komentare-success-161152
11.05.2019 - 23:00:32
01
keyboard_arrow_up