rtl napísal:
Okolo Strazova, dole zo Zliechova cez Slavikovu dolinu

Ked si bol v sedle pod Strazoom(nad Zliechovom), tak si uz mohol zbehnut aj na Mazacky a Kanadu
05.05.2019 - 08:47:27
00
Pozeral som sa na to pred odchodom. No nebol čas. Nabudúce pôjdem len kvôli tomu. A navyse, ked sme tam boli naposledy, tak tu pristupovu cestu k Mazacke sme pre blato museli vacsinou obist lesom, teraz to asi bolo podobne...
05.05.2019 - 09:10:04
01
kocnere napísal:
Ked si bol v sedle pod Strazoom(nad Zliechovom), tak si uz mohol zbehnut aj na Mazacky a Kanadu

To sú krásne traily, sme tam raz boli a ešte aj na Strážov, to už také krásne nebolo :D kto tam vtedy bol tak vie o čom píšem, ale tak zas zážitok a na takéto extrémy sa aspoň nezabúda :). Čo sa týka toho Strážova, tak aká tam je najlepšia výšlapová cesta? Pradpokladám, že asi tá od Čičmian ktorou sme potom šli dole, ale tak keďže to tam nepoznám a bol som tam iba raz, tak sa radšej spýtam :)
05.05.2019 - 10:43:10
00
No, a hned sa opytam, co ten singel oproti Mazacke cez udolie ? Ako vyzera dnes ? Kedysi sme to boli skumat s PaloTT a quido a bol to dost legendarny vyjazd :lol: /tak nizku priemerku som potom uz asi nikdy nemal a to ich mavam celkom dost nizke :D/ .. akurat tento ale bol celkom zjazdny ,ale nakoniec to koncilo divnô , tak sme sa vratili. Ide sa tam tak, ze sa neodboci zo sedla dolava na zvaznicu smer mazacka, ale ide dalej kusok dole a potom doprava do lesa. Vsak vlastne aj na OSM mape ho vidno.
05.05.2019 - 10:50:45
00
imro1 hej na zaciatku cicman (od Zliechova) od tej trizovatky ide hore strkova siroka zvaznica az po chatu pod Strazovom (taka drevena buda). pojdes kusok rovno a najdes singel ktory ta privedie na zelenu TZ. potom si to uz vynesies hore :-D
05.05.2019 - 10:54:08
03
Ito: osobne nepoznam, kym sa tam dotrepem z PD, tak neostava cas a chut na prieskum...


Naposledy upravil rtl dňa 05.05.2019 - 11:06:41, celkovo upravené 1 krát.

05.05.2019 - 11:04:44
00
My sme to vtedy šli hore asi najhoršou trasou akou sme mohli :D sme asi 2 hodiny tlačili bajky, čiže taká turistika, bolo to fakt strmé, to sme šli ak si dobre pamätám so sedla pod Strážovom po červenej. Bol by to asi aj dosť adrenalínový zjazd, no výstup to bol fakt extrémny. Ale tiež jeden z tých legendárnych výjazdov :)
05.05.2019 - 11:06:31
00
Ja som si dal Strážov a Vápeč raz a potom som zistil, čo sú NPR-ky, a už tam na bajku nepôjdem..
05.05.2019 - 11:14:53
00
Jasné, chápem :) tiež to teda nejak nepreháňam, aj keď myslím, že tomu normálny biker zas moc neublíži. Keby sa máš teda riadiť tým, že nebudeš jazdiť nikde kde by si nemal, tak by si nemohol jazdiť skoro nikde. Tým teda nikoho nechcem k tomu nabádať aby v takých lokalitách jazdil, ale naša legislatíva je žiaľ posatavená tak ako je. Ale bolo by to na dlhú debatu, no stačí keď sa pozrieš čo sa deje v národných parkoch, ako sa tam veselo ťaží...takže bikeri tomu fakt ublžia minimálne.
05.05.2019 - 11:32:45
00
Aj takto vypada obcas CHKO Strazov :tmi:

Prílohy:

unnamed (5).png
unnamed (5).png 1.88 MiB thumb_up0thumb_down

05.05.2019 - 11:41:18
00
imro1 napísal:
To sú krásne traily, sme tam raz boli a ešte aj na Strážov, to už také krásne nebolo :D kto tam vtedy bol tak vie o čom píšem, ale tak zas zážitok a na takéto extrémy sa aspoň nezabúda :). Čo sa týka toho Strážova, tak aká tam je najlepšia výšlapová cesta? Pradpokladám, že asi tá od Čičmian ktorou sme potom šli dole, ale tak keďže to tam nepoznám a bol som tam iba raz, tak sa radšej spýtam :)

Prílohy:

image (13).png
image (13).png 2.47 MiB thumb_up0thumb_down

05.05.2019 - 11:46:34
00
Tuto zelenu z Knazinovych Luk na Uhrovsky hrad niekto nepoznate? Doteraz som jazdil po doline- odbocka o kusok dalej. Potreboval by som aby tam neboli kamene, korene, piesok, trava, asfalt, sneh, blato, voda a vsetko mierne dole kopcom ;)

Prílohy:

UH.png
UH.png 1.54 MiB thumb_up0thumb_down

07.05.2019 - 11:16:01
00
su tam kamene, korene, strk a pred hradom strecha dole. Ale inak pekny chodnik ale zaver je ozaj technicky, zjazdny len pre trialistov :-)
07.05.2019 - 11:18:52
01
bobris napísal:
su tam kamene, korene, strk a pred hradom strecha dole. Ale inak pekny chodnik ale zaver je ozaj technicky, zjazdny len pre trialistov :-)

Dakujem. Strecha dole sa neda obist? Vlavo uz pred koncom je znaceny nejaky chodnik, len to nie je prepojene so zelenou.... Teda prepojene je to uz kdesi oprostred, len tam to vypada este na aj stupanie
07.05.2019 - 11:24:45
00
Este predtym, nez zacne padat zelena dole odbocis na zvaznicu (len zaciatok je taky horsi), ta je pekna, pouzivame to na vyjazd. Na mapke je vidno, ako sa kruti.
07.05.2019 - 11:29:59
01
keyboard_arrow_up