Skús aj prestriedať káble, porty na PC.
07.05.2019 - 18:58:30
00
Ahojte mám možnosť zobrať si mobil k novému paušálu, čo by ste poradili z vyznačených ? Prípadne aj niečo iné. Teraz mám Huawei P9.
Mobil potrebujem na telefonovanie, maily, fotky /bežné/ , surfovanie, kancelárske aplikácie atď.

Prílohy:

2019-05-08 (2).png
2019-05-08 (2).png 273.18 KiB thumb_up0thumb_down

08.05.2019 - 17:39:05
00
Tak za mňa Galaxy S10e, ale to je len môj subjektívny výber. Momentálne mám S8 a časom presedlám na tento. A prečo? Malé rozmery, foták, a už to nebude mať zahnuté hrany displeja (blbo sa na to lepia fólie). Inak na to, čo si popísal ako tvoje požiadavky si myslím, že stačí každý z tých telefónov. Isto stojí za zmienku aj P30 / P30 Pro, (super foťák a dobrá výdrž baterky) keďže máš teraz huawei, každopádne, už im chýba 3,5mm jack, to je pre niekoho nevýhoda (napr pre mňa :D aj keď používam BT sluchádlá,vždy máš s jackom aj nejakú zálohu). Ak je ti jedno koľko zaň dáš, tak si popozeraj skôr výzorovo čo sa ti páči, a potom rôzne fičúrky čo majú navyše tie telefóny (napr. ten spomínaný 3,5mm jack).
08.05.2019 - 18:40:38
00
prestriedat kable a porty to som urobil....ale tak ako to prislo, tak to aj zmizlo...a bez nastavovania...ale zrejme to ma nieco s pamatou. vcera som chcel odfotit par fotiek. telefon hlasil zlyhanie i po restarte. tak som ho vypol a potom uz fotak fotil a dnes sa aj pripol mobil na pc....

... a dakujem za snahu pomoct.
09.05.2019 - 08:30:47
00
Ak ti nevadí veľkosť tak P30 Pro, kvôli fotaku
Mám tiež telefón bez jack používam BT, ale samozrejme môžeš použiť aj jack s priloženou redukciou jack-usbc(nepoužil a ani sa nechystám vrátiť späť na kábel)
Hlavne Huawei telefóny majú v telekome ozaj silnú dotáciu k paušálom, absolútne v nepomerne k ostatným značkám napr so samsungom
09.05.2019 - 09:05:12
00
FiBBRLZ napísal:
Tak za mňa Galaxy S10e, ale to je len môj subjektívny výber. Momentálne mám S8 a časom presedlám na tento. A prečo? Malé rozmery, ...


Smutna doba mobilov, ked uz 5,8" nazyvame ako "male". :-) Male je podla mna to, co sa zmesti do predneho vrecka na dzinsoch a zaroven je mozne si sadnut bez vykladania mobilu na stol.
09.05.2019 - 10:04:23
03
uz dlhsiu dobu rozmyslam nad tym aky je realny zaujem o mensie ako 5" mobily, a co ich zaujemcovia vyzaduju od mobilu. Lebo casto v okoli pocuvam toto stazovanie sa, a mne to tiez vadi, aktualne sony x compact so 4.6", resp. 130mm na vysku je pre mna +- maximum, uz aj tu mam niekedy problem ovladat ho 1 rukou, zavadzia a podobne. Pritom, ten mobil ma vpodstate vsetko co od mobilu potrebujem. Neviem co budem hladat ked tento odide do vecnych lovist. Tak ze ci je to len skreslenie z mojho okolia alebo je to statisticky vyznamne mnozstvo ludi.
09.05.2019 - 10:41:43
01
stanos4 co tak BlackBerry Keyone ?
09.05.2019 - 10:56:58
00
nehladam mobil, dufam ze mi tento niekolko rokov vydrzi, nie som jeden z "chronickych obmienacov". Predosly mobil som menil len kvoli nespolahlivemu gps ktore sa niekedy ani pol hodinu a viac nevedelo najst.... Btw, to backberry je znatelne vacsie - mne nejde o to mat maly display, mne ide o to aby celkove rozmery boli male, a tych 150mm u BB je vysoko nad 5" u inych ;). A jedna z podmienok pri kupe mobilu/zariadenia u mna je, aby to bolo future-proof, coz pri BB nemam moc doveru. Teraz su to tusim uz len nejaky OEM cinania so znackou BB, ktorym sa itak moc nedari, nie?
09.05.2019 - 11:05:15
00
stanos4 ja som kupil pred nejakym casom iphone SE hlavne aby som si vyskusal ios. iphone som nikdy nemal a hlavne ta velkost kedze nic podobne asi nieje. vykonovo mi to staci az az, hry nehram. maly kompaktny mobil ktory dokazes ovladat jednou rukou. idu na nom vsetky apky. to mi staci. samozrejme vyssia cena. rozdiel medzi android a ios nejdem rozoberat. kazdy ma svoje muchy.
09.05.2019 - 11:35:50
01
tiez som zobral nakoniec SE aj ked ... no zvykol som si. ale co tu citam tak take podmienky mame viaceri - maly, dobry gps chip, co najlepsi fotak, odolnost voci prachu a vode je len plus, vacsia vydrz baterie potesi, cena max okolo 300. treba to spisat a poslat vyrobcom :-)
09.05.2019 - 11:49:24
01
Tiez som z tych, co vyzaduju co najmensie rozmery a tiez som skoncil na iPhone SE. Ale z mojho okolia poznam len jedneho, co preferuje maly telefon a aj ten teraz skoncil na "tablete" Nokia 8.1. Vsetci ostatni chcu co najvacsi display. V kazdom pripade, SE uz skoncilo a SE2 v nedohladne. Moj tiez pomaly dosluhuje a ked klakne, neviem do coho pojdem (SE bude uz asi odpisany z hladiska updatov, takze do dalsieho SE uz nepojdem).
09.05.2019 - 12:00:03
00
petrik:
vsetky appky na nom idu aj locus ? odolny proti vode je co - mozem s nim plavat ako s mojim S5mini ?
09.05.2019 - 12:04:08
00
hej, no, obavam sa aby iphony neboli nakoniec tie co splnaju najviac "kriticky-ziaducich" a najmenej "kriticky-neziaducich" ficur. Btw, narazil som par tyzdnov dozadu na velmi zaujimavu statistiku - male iphony boli skoro na kazdom trhu najpredavanejsimi mobilmy (v pocte predanych kusov) - celosvetovo. Akorat, tam moze byt zadrhel v tom, ze vela ludi si kupilo "najlacnejsi iphone", nie maly mobil.
09.05.2019 - 12:18:02
01
nechcem vás strašiť ale 6s tiež už nie je práve aktuálny model a tie novšie už také kompaktné rozmery nemajú, teda aspoň čo tu v práci vidím tak nikto už nemá tak malý iphone :) ale ja som samsung pozitív takže to zas tak nemám odsledované
09.05.2019 - 13:12:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up