podobnu, ak nie rovnaku baterku som mal v pareurovom minidronovi z ciny, cez tyzden ju mozem pomerat, nahradne sa daju zohnat za eurko, mozno aj sam este nejake mam...
https://m.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_571962.html
11.05.2019 - 14:07:43
00
ahojte,

mam nasledovny problem, cez vikend som si bol vyzdvihnut ram v jednom (zatial) nemenovanych servisov v BA.
ram tam bol na vymene lozisk, stare von nove dnu.

ram som rozoberal sam, do servisu som zniesol iba potrebne veci teda ram, vahadlo a zadnu stavbu.
nemal som pocit ze by nieco bolo skrivene alebo slo extra tazko, aj ked fakt ze to nebolo skrivene neviem priamo dokazat (foto a pod).

problem je konkretne s vahadlom, ktore je tak zdeformovane ze nie je mozne osadit spat tlmic.
pri tom ako som ho preberal, bola to prva vec na ktoru ma v predajni chlapik upozornil, a aj ked som z toho vobec nemal dobry pocit, v danej chvili som nevedel ako reagovat a povedal som si to najskor vyskusam.
deformacia je v mieste uchytu horneho oka tlmica. obe strany v mieste uchytenia oka su vyhnute smerom dnu, jedna viac, druha menej.

na vahadle su tiez stopy po upnuti zafixovane aby to nebilo do oci.

zo strany "servisu" to cele prebiehalo velmi zvlastne, termin mi bol 2x posunuty a na 3 krat mi bolo oznamene ze musia objednat este 2 speci loziska ktore bezne nie su dostupne.

s ohladom na tvar vahadla mam podozrenie ze rovne plochy v miestach kde je uchyt oka, mohli sluzit ako opora pri vylisovani, inac si tu deformaciu neviem vysvetlit. nemam s tym vsak skusenost preto pisem sem.
nerozumiem ani tomu, ze preco si dany problem skuseny servisak nevsimol predtym nez sa do vsetkeho pustil.

v tejto chvili som nahnevany viac na seba, ze som to neriesil hned namieste, teraz to vsak uz nezmenim a musim riesit problem namieste dodatocne.

dik za reakcie.

Prílohy:

Komentár súboru: vahadlo krivost uchyt oka
vahadlo krivost.JPG
vahadlo krivost.JPG 448.5 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: vahadlo_tlmic
vahadlo_tlmic.JPG
vahadlo_tlmic.JPG 484.91 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: poskodenie po upnuti
fixa.JPG
fixa.JPG 430.44 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: vahadlo 2 casti
vahadlo 2 casti.JPG
vahadlo 2 casti.JPG 399.75 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: vahadlo bok
vahadlo bok.JPG
vahadlo bok.JPG 447.73 KiB thumb_up1thumb_down

12.05.2019 - 11:54:40
00
Kludne ten servis menuj, toto je neuveritelne :/
12.05.2019 - 11:59:45
019
podla gps suradnic mam tip ?
12.05.2019 - 12:08:29
00
nie, nie je to kaktus :), tam su moje skusenosti viac menej pozitvne.
bol to libike dubravka.
12.05.2019 - 12:12:07
00
vrat sa naspat, reklamuj... ziadaj novy diel, ktory ti poskodili neodbornou/nespravnou vymenou lozisk a ukaz im aj tu ich opravu farbou. stalo sa, stalo.. chybu na ich strane by mali priznat a nezatlkat. ved urcite to nespravili naschval.
12.05.2019 - 12:42:14
04
som si isty ze ani to nespravne zoperovane koleno v nitre nebolo naschval.. tolko k tomu argumentu.
ak si na nieco netrufam, nerobim to, pokial nejde o mna resp. o nieco co mi patri. a uz vobec si za to nevypytam
peniaze a netvarim sa po mesiaci v servise ja nic to uz bolo.
dotycny si zrejme uvedomoval ze nejde o zohnute rajdy ale o
dost klucovy diel ktory len tak nezozenie a bez neho je bike nepouzitelny, teda nebude to lacne. tak to akoze hodil
na mna.
12.05.2019 - 12:58:13
04
Niekde si napisal slovne spojenie skuseny mechanik ale "*****" je spravnejsie. Niesom ziadny mechanik ani Tony stark a za nula eur som spravil stahovaky aj lis ktore vyzeraju ako smetie no vahadlo mi to nepokrivilo. Navyse ma udivuje dovod upinania vahadla zrejme do sveraka. V dnesnej dobe chce kazdy robit vsetko a vo vsetkom sa tvari ako odbornik. Najhorsie ze si to odseres ty ako zakaznik ktory si to dal spravit aby si to doma neponicil.

Prílohy:

received_162515534629034.jpeg
received_162515534629034.jpeg 349.26 KiB thumb_up1thumb_down

received_379271332910174.jpeg
received_379271332910174.jpeg 121.15 KiB thumb_up2thumb_down

12.05.2019 - 13:00:34
01
myabarth napísal:
ved urcite to nespravili naschval.

Ale ano, mne sa to tak vidi .. najprv to asi dali robit nejakemu brigadnikovi, co sa tym nekaslal, ten to zatajil, ze to poskodil (netrufam si povedat, ze by mohol byt tak blby aby to nevedel) .. ten co to odovzdaval, tam mozno vedel, mozno nie. Ale bohuzial u nas servisy na slovensku funguju tak, ze naberaju brigadnikov za par euro, pretoze inak ich nezaplatia (servisakov). Co je aj tak divne, kedze pytaju za servis dost penazi. Ovsem jedna vec je nastavenie presmykacu/prehazky (aj to je uz diskutabilne pri drahy bajkoch) pre nejake zodrane city bajky, druha vec vylisovanie lozisk a naviac na dost cilivej veci ako tato. Na to treba mat bud niekoho, kto to vie robit, alebo skoleneho mechanika a naradie. Oboje drahe ...

No, toto ohnutie nepojde spravit, lebo po opravnom prehnuti asi praskne. Aj po nahriati. Leda by bol makky, ale i tak. Ak to bolo dodane do servisu aj s tlmicom, nemohli by toto spravit (odovzdat akoze je ok). Na druhej strane, pokazili by asi aj tlmic.

Kolko vlastne za to vypytali ?
12.05.2019 - 14:01:15
02
MecoTrance Nuž to drevo nevzbudzuje dôveru, že je to ložisko tlačené pekne rovno v osi...
12.05.2019 - 14:04:28
00
Je tam vtlacene presne tak isto ako bolo vtlacene stare lozisko, netreba z toho uz robit atomovu fyziku.
12.05.2019 - 14:40:03
07
mr. lto urcite mas servis ze to takto poznas. ked zoberies brigadnika tak mu das max. vybalovat bajky z krabice a kompletovat. ale nie ty vezmes brigadnika a zveris mu meno firmy aby nieco dogabal. hmm nieco mi tu nevychadza. ale nech sa vyjadria ti co maju servisi je ich tu dost.
12.05.2019 - 14:43:21
00
Mame doma servisaka a presne takto to funguje. Vies robit bajky? Super, ides do servisu....
12.05.2019 - 15:00:53
00
udajne to robil on sam, majitel, kto poznate libike, viete o koho ide. vyslo ma to 140e komplet. nejak to vypocital ze 6e/lozisko a tolko isto praca/lozisko plus tie dve atypicke “ghostacke”. neviem posudit ake tam dal, je mi jasne ze su rozne, a pokial tam dali tie najlacnejsie tak to asi slusne zarobil. najlepsie na tom je, ze tento ram najdem aj tu v shope za cca 260e.
12.05.2019 - 15:06:42
00
Zial na slovensku to je tak. Nevedia zaplatit ludi, sikovny ujde a hlupak ti pokazi meno. Niekedy je lepsie vychovat cloveka z "ulice" na ktorom vidis ze ho to bavi ako vziat frajera co je sikovny maximalne recami. Ale ako hovorim sikovni ludia casom odidu lebo vedia ze maju aj na viac ako robit za 500 euro
12.05.2019 - 15:08:48
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up