mam slusne mapy v .jpg formate, ale ani za ..., ich neviem prehodit do suboru .map, ako a s cim sa to robi??? viem si to spravit do ozf2,3 v oziPC ale to mi oziCE nechce zobrazit. v piatok idem na oravu a ma porazi ked to nebudem mat... :roll:


Nerozumiem. Keď si vieš skonvertovať mapu do formátu .ozfx3, tak musíš mať aj súbor .map.

Po skalibrovaní nejakého obrázku mapy v Oziexploreri napr. tatry.jpg sa ti k nemu vytvorí kalibračný súbor tatry.map. To ti už naznačil v nejakej odpovedi pišta v inej téme (rovnaké otázky patria do rovnakej témy, lebo ináč vzniká zmätok). Pomocou programu Image to ozf si z tejto dvojice vytvoríš novú dvojicu tatry.ozfx3 a tatry_ozf.map. Pričom súbory s príponou .map sú len pridružené kalibračné súbory o veľkosti pár kB k súborom obrázkov máp (jpg, bmp, png a pod., alebo ozfx2, ozfx3).

OziExplorerCE nemá problém so zobrazením súborov vo formáte . ozfx3 (novší) a .ozfx2. Sú to jediné formáty, ktoré pozná. S otvorením mapy vo formáte .ozfx3 alebo ozfx2 môže byť v OziCE problém, ak má v názve znaky s diakritikou.

v piatok idem na oravu a ma porazi ked to nebudem mat... :roll:


Ak si si stiahol už tie návody, na ktoré som ti nechal odkaz, tak odporúčam samoštúdium. ... aj tak si však myslím, že ťa v piatok porazí.
09.04.2008 - 15:33:50
00
Neviete mi poradiť naky dobry program na cyklotrasy 8)
15.04.2008 - 20:16:39
00
Neviete mi poradiť naky dobry program na cyklotrasy 8)


http://cyklotrasy.mtbiker.sk
15.04.2008 - 20:17:57
00

Ak si si stiahol už tie návody, na ktoré som ti nechal odkaz, tak odporúčam samoštúdium. ... aj tak si však myslím, že ťa v piatok porazí.



a neporazilo ma... :shock: bol tam jeden miestny maniiik ktory nas poviedol okolo zuberca... no parada... nebolo to extra dlhe cca 35 km, ale kua riadne prevysenie... same potociky male drevene mostiky a na zaver super ziazd... vidla dostala zabrat pod mojou vahou... :lol:
16.04.2008 - 23:08:31
00
mam slusne mapy v .jpg formate, ale ani za ..., ich neviem prehodit do suboru .map, ako a s cim sa to robi??? viem si to spravit do ozf2,3 v oziPC ale to mi oziCE nechce zobrazit. v piatok idem na oravu a ma porazi ked to nebudem mat...


a neporazilo ma...


... som rád, že ti už OziExplorer funguje tak, ako má.
17.04.2008 - 15:36:04
00
keyboard_arrow_up