Kliknutím prejdeš na
www.wilier.com
Reklama
Vzhľadom na posledné udalosti na fóre navrhujem aby každý príspevok pred zverejnením na fóre prešiel schvaľovacím procesom. Minimálne cez autora témy, moderátora a administrátora. A bude tu konečne poriadok! A keď sa to ujme tak to vylepšíte ešte gramatickou a redakčnou korektúrou.

Aj z čisto sebeckých pohnútok je dobré konať nesebecky

07.05.2019 - 15:50:57
zaviedol by som mikroplatby za odoslanie prispevku - uz je pekne, aspon by isli ludiat von bikovat :D
07.05.2019 - 15:56:54
hlasim sa do pravopisnej uderky!
07.05.2019 - 16:20:22
A ked autor temy nebude tyzden online,tyzden sa nebude dat prispiet do temy?
Ja by som skor navrhol,aby ste si podaktori uz konecne trochu vstupili do svedomia,vysrali sa na svoju jesitnost a nereagovali na kazdu sprostost,ked Vas to nezaujima a nemate cim rozumnym komunite prispiet.Ked kuknem temu postarka,pieskovisko a skoro kazdu temu ste uz boli schopni zaspamovat - je mi z niektorych ozaj na vracanie :puke:
07.05.2019 - 19:37:35
chyba to vela ludom nadhlad, nic viac netreba

Kto druhému jamu báger, sám do nej mamut.

07.05.2019 - 19:50:00
Jezus napísal:
A nepisu Ti to preto, ze vsetko rad radom davas do temy "Fotky bez zaradenia"? Staci trochu snahy a da sa najst vhodna tema. Forum nema sekcie a temy preto, aby sa vsetko davalo do jednej temy a niekto to potom upratoval.

Aj ked sa Martinov prispevok netykal priamo fotiek, myslim, ze vela fotiek konci v teme "Fotky bez zaradenia" a nie v prislusnej teme len preto, ze ludia nie su nuteni k volbe a tema "Fotky bez zaradenia" je ako vychodzia.

Vyskusal som to cez skratky ( symbol + na hornej liste) a cez sekciu albumov "FOTO".
Príloha:
Pridaj fotku.jpg
Pridaj fotku.jpg 176.32 KiB 719

Príloha:
Pridaj fotku2.jpg
Pridaj fotku2.jpg 218.78 KiB 758

Chcelo by to asi nieco takehoto, dropdown menu so zoznamom obrazkovych tem, nejak rozumne rozdelenych:
Príloha:
Zvol temu.jpg
Zvol temu.jpg 277.89 KiB 741

2017: 4803km
2018: 8913,7km
2019: Zatial 2790km

Naposledy upravil init dňa 15.05.2019 - 14:26:53, celkovo upravené 1 krát.

15.05.2019 - 14:05:19
davam ti like uz len za tu snahu v skicari :-D
15.05.2019 - 14:18:53
Aha, init diky, teraz som pochopil, preco to konci tam .. na vine je forum :) .. na mobile to inak dost dobre ani nejde.

Hate is personal, critism (when conducted constructively) is not. Appropriate critism is essential as it is part of the refining process. “Ah, this dish is good but it needs a bit of salt”. You don't hate the dish, you're offering critism to improve upon it. It is important to provide constructive criticism rather than debilitating critism.

15.05.2019 - 14:22:23
priznam sa ani som nevedel ze viem takto pridat fotku :D

Kto druhému jamu báger, sám do nej mamut.

15.05.2019 - 14:23:21
A pridaj video ide to bajkerskych videii. Su to videa o bajkoch, alebo od bajkerov ? :^) :^) .. chyba mi tam polozka "pridaj SPAM" :^) :lol: :D /otvorilo by nahodne temu z poslednych 20 diskutovanych/

Hate is personal, critism (when conducted constructively) is not. Appropriate critism is essential as it is part of the refining process. “Ah, this dish is good but it needs a bit of salt”. You don't hate the dish, you're offering critism to improve upon it. It is important to provide constructive criticism rather than debilitating critism.

15.05.2019 - 14:31:39
lapaloma napísal:
tak to by som chcel vidieť ten redizajn fóra, čo by dokázal zabezpečiť používanie správnych tém :P ... celkom by ma zaujímalo, neživíš sa ako projektový vedúci?

Nemal som na mysli redizajn celeho fora, skor pridanie roznych barliciek. Napr. volba vytvarania novej temy/prispevku by mohla byt uz na vrchu sekcie FORUM. Medzi vyplnenim formulara pre pridanie novej temy/prispevku a samotnym vytvorenim by sa pridal medzikrok, ktory by porovnaval udaje z formulara s tymi z existujucich tem/prispevkov a ponukol zadavatelovi alternativy.
V pripade vytvarania temy by sa porovnavali nazvy tem (resp. jednotlive slova) a zadavatelovi boli ponuknute mozne existujuce temy. Ak by mu nevyhovovali, vytvoril by vlastnu.
V pripade vytvaranie prispevkov by zadavatel bol nuteny vybrat z ponuknutych nazvov tem. Namiesto toho, aby boli vylistovane vsetky temy, pisanim klucovych slov by sa v realnom case vyhladavali najrelevantnejsie.

Keby sme sa poznali a oslovil by si ma "projektový vedúci" , bral by som to ako urazku :lol:, ale kedze sa nepozname, mas to prepacene.

Naposledy upravil init dňa 15.05.2019 - 16:27:14, celkovo upravené 2 krát.

15.05.2019 - 15:47:07
Pre zaciatok by postacilo aj zrusit ten strasny overlay este aj s oblacikom pri kurzore.

15.05.2019 - 15:49:16
Este doplnam vizualizaciu k mojmu poslednemu navrhu . Tlacidla pre vytvorenie temy/prispevku by samozrejme mohli byt aj vacsie :-)
Príloha:
Vizualizacia.jpg
Vizualizacia.jpg 365.46 KiB 580

15.05.2019 - 23:07:32
Vyzera, ze prestalo fungovat a stale tento stav trva (skusal som niekedy par mesiacov dozadu asi) .. oznacit postu ako precitanu/neprecitanu. Neprecitanu nenastavi na precitanu a opacne.

17.05.2019 - 13:44:23
Zas som si omylom oznacil vsetky temy za precitane, naspodu stranky pod aktivne temy... |( Na pc si to pyta potvrdenie, nejde to spravit aj na safari? :?:
18.05.2019 - 21:13:32

Výber z produktov

Prejsť do shopu