Viete mi prosím niekto poradiť nejaký software do PC (Windows) pre sledovanie mojich jázd? Nemyslím mapy, ale skôr nejaké tabuľky prípadne niečo podobné, kde by som si sledoval koľko som najazdil za aký čas + graf a podobne? Viem, že sú mobilné aplikácie, ale ja by som skôr potreboval na PC. Excel by mi tiež postačil, ale ide mi skôr o niečo priamo pre cyklistov prípadne niečo podobné.
19.05.2019 - 11:38:50
00
pochabel napísal:
Foto možno bude. Tak to som už zistil. Celkom ma to chytilo. Dal som si tam Sigma BC 1200 a myslím, že celkom dobre to meria. Teraz mi ostáva už len zohnať ten stojan, košík s fľaškou, zadné svetlo na blatník a nejakú tašku na kľúče, mobil, nech to nemám vo vreckách.

Ale mám pre teba zlú správu! Potom čo poriešiš stojan, svetlá, brašnu..... zistíš, že by to chcelo zmenu potom začneš uvažovať v rovine Kostka, Mibo, Yedoo... a budeš v tom až po uši!
Ja to poznám s bicykla kúpil som niečo iné ako som mal vysnívané a potom som celý čas tunil ale nikdy som nebol spokojný.
A keď som kupoval kolobežku tak som kúpil rovno to najlepšie a teraz si fakt užívam lebo viem že zatiaľ nie je lepší stroj pre mňa! Ale aj tak mi je jasné že jednou kolobežkou to určite neskončí..... vlastne ani dvoma....hmmmm respektíve troma.......

Tak či onak našiel som niečo čo som podvedome celý život hľadal. KOLOBEŽKU!!!

Žiaden bicykel sveta mi nikdy neurobí väčšiu radosť ako tá jednoduchá konštrukcia kolobežky a žiaden tréning mi nedá toľko ako ten s kolobežkou.
19.05.2019 - 14:11:45
04
Perun napísal:
Ale mám pre teba zlú správu! Potom čo poriešiš stojan, svetlá, brašnu..... zistíš, že by to chcelo zmenu potom začneš uvažovať v rovine Kostka, Mibo, Yedoo... a budeš v tom až po uši!
Ja to poznám s bicykla kúpil som niečo iné ako som mal vysnívané a potom som celý čas tunil ale nikdy som nebol spokojný.
A keď som kupoval kolobežku tak som kúpil rovno to najlepšie a teraz si fakt užívam lebo viem že zatiaľ nie je lepší stroj pre mňa! Ale aj tak mi je jasné že jednou kolobežkou to určite neskončí..... vlastne ani dvoma....hmmmm respektíve troma.......

Tak či onak našiel som niečo čo som podvedome celý život hľadal. KOLOBEŽKU!!!

Žiaden bicykel sveta mi nikdy neurobí väčšiu radosť ako tá jednoduchá konštrukcia kolobežky a žiaden tréning mi nedá toľko ako ten s kolobežkou.


No, možno Ťa sklamem, ale ja som nikdy nepotreboval mať to najlepšie. Je síce možné, že si niekedy zadovážim niečo lepšie, ťažko povedať, ale mne ide skôr o to, čo potrebujem, čo mi chýba k tomu, čo momentálne mám. Ale, ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy. Presne, práve tá relatívna jednoduchosť je super. Navyše nesedím stále na riti.
19.05.2019 - 14:31:54
03
Vcera a dnes som si dal vyletovy vikend nakolobezke. Vcera pohodovych 41km aj s rodinou. Mladsi syn mal svoj osobny rekord a tak dnes odmietol vylet , ze

ho bolia nohy. Priznam sa, ze sa mu ani necudujem. Dnes som si povedal, ze ked pocasie vydrzi tak navstivym kamaratov v Šenkviciach. Az na koniec Pezinka to vypadalo dobre, no potom obloha scernala. Ale nez zacalo poprchat, uz som bol u kamaratov. Horucemu bilinkovemu caju som neodolal, zatial sa medzi Pezinkom a Bratislavou vycasilo a tak hajde nazad. Poslednych 8km bolo zufalych. Stretol som v Raci pani na kolobezke predpokladam, ze to bola pani Beata, ak sa mylim, tak sa jej ospravedlnujem. Len sme sa pozdravili, lebo som sa bal zastavit, ze mi ztuhnu nohy. Posledny kopcek nad Ml. gardou bolo hotove utrpenie. Za dva dni som dal cca 95km. Budem musiet posunut plan ze do dvoch rokov dam 100ku. Hm, mozno ani nikdy nedam, ved som hotovy z dvoch vyletov po sebe. Nevadi, hlavne ze je to super.

Prílohy:

Screenshot_2019-05-19-21-09-32_menion.android.locus.png
Screenshot_2019-05-19-21-09-32_menion.android.locus.png 1.04 MiB thumb_up0thumb_down

Screenshot_2019-05-19-21-03-52_com.caynax.sportstracker_1558294335454.jpg
Screenshot_2019-05-19-21-03-52_com.caynax.sportstracker_1558294335454.jpg 79.47 KiB thumb_up0thumb_down

19.05.2019 - 22:40:46
04
pochabel napísal:
No, možno Ťa sklamem, ale ja som nikdy nepotreboval mať to najlepšie. Je síce možné, že si niekedy zadovážim niečo lepšie, ťažko povedať, ale mne ide skôr o to, čo potrebujem, čo mi chýba k tomu, čo momentálne mám. Ale, ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy. Presne, práve tá relatívna jednoduchosť je super. Navyše nesedím stále na riti.


Ja som to skôr myslel tak, že napríklad sa ti páči Mibo Split ale povedal si si že bude stačiť aj Wilcox. Chytí ťa kolobežka na plno a kdesi v duchu sa budeš stále viac a viac zamýšľať nad Splitom, až nakoniec podľahneš samému sebe a ..... veď to všetci dobre poznáme. 😁😁😁😁
20.05.2019 - 07:00:53
01
Perun napísal:
Ja som to skôr myslel tak, že napríklad sa ti páči Mibo Split ale povedal si si že bude stačiť aj Wilcox. Chytí ťa kolobežka na plno a kdesi v duchu sa budeš stále viac a viac zamýšľať nad Splitom, až nakoniec podľahneš samému sebe a ..... veď to všetci dobre poznáme. 😁😁😁😁


No, v podstate máš možno pravdu, ale ja som nejako na iné ani nepozeral. Len tak zbežne. Ani netuším, ktorú by som si vybral z tých lepších.
20.05.2019 - 15:58:51
01
Ja som svoju bral hlavne kvôli nosnosti lebo ju má zvýšenú na 200kg a inú s takouto hodnotou som nenašiel. Čiže to bola viac-menej jasná voľba aj keď Mibo Malaga bola v tesnom závese. Ale zase na druhej strane som rád hlavne kvôli kotúčom , že som išiel do Kostky. Už tie sú pri mojej váhe na hrane a to si ani nechcem predstaviť rafikove brzdy to by som sa už asi niekde prizabil. Aj keď Mibo údajne chystá možnosť kotúčovych bŕzd na svoje kolobežky ..... hmmmmm
20.05.2019 - 17:38:05
00
Len ak by náhodou niekto nevedel....
PROTIVIETOR JE SVIŇA!!!
Mám pocit že stojím na mieste.... a to nás s Tulákom čaká ešte 22km kým prídeme domov 🤪🤪🤪
20.05.2019 - 18:19:05
01
Perun napísal:
Len ak by náhodou niekto nevedel....
PROTIVIETOR JE SVIŇA!!!
Mám pocit že stojím na mieste.... a to nás s Tulákom čaká ešte 22km kým prídeme domov 🤪🤪🤪

Nebav sa s telefónom a makaj! :emo: 8) :rofl:
20.05.2019 - 18:30:27
02
Aaaaale chalani že ja som vôbec niečo povedal o protivetríku..... O 3km neskôr ustal.... krása pohoda.... a čo prišlo? Áno krásny májový dáždik. Taký drobný, hustý, výdatný a samozrejme pršalo až kým som domov neprišiel!
Blatníky sú ďalšie na rade....
20.05.2019 - 21:20:42
01
Kasli na blatniky, tie su pre sračov :D my drsnaci to nepotrebujeme. Alebo ked sa vracias a hrozi dazd tak to zapichnes do krcmy a podla znameho hesla tam kamosa stretnes alebo pockas a po dvoch pivkach s kamosom dazd ustane. Dnes som konecne dal Levocsky oval tz SNV-Levoča-Sp. Štvrtok-SNV. Po krčmu to dalo 27,3km s priemerkou 19km/h s cim som max spokojny kedze to bolo viac do kopca ako naopak.

Prílohy:

60938228_1123933551130133_8483275294021517312_n.jpg
60938228_1123933551130133_8483275294021517312_n.jpg 383.65 KiB thumb_up4thumb_down

20.05.2019 - 21:31:05
03
Radšej budem suchý sráč než mokrý drsňák 🤣🤣🤣
Som myslel že to je viac km. Ja som dal klasiku Oľšavica-Uloža a späť. 27,4 km ale priemerka klesla na 14.33km/h lebo do Ulože som pretláčal vietor a nazad som sa topil.... A veci museli mať v sebe min. 10l vody. Ale super ....👍

Ale priemerku si mal parádnu 👍👍👍👍👍
Kurnik keď si predstavím tú cestu Sp. Štvrtok-SNV 🤮🤮🤮 hnus velebnosti. A hore Dravcami tiež nekonečný príbeh.
Máš môj obdiv. Vidno že tu niekto trénuje na BB😉🤫
20.05.2019 - 21:45:16
00
Praveze ten kopec na Dravce som vybehol nejak v pohode. Dal som si rytmus 4x4 a normalne to slo celkom pekne. Zajtra to dam v opacnom garde. A co sa tyka treningu tak u mne je skor o psychickej pohode ako o fyzickej. Kondicku uz nedobehnem :)
20.05.2019 - 21:51:33
01
To budeš mať priemerku 25 km/h 😲😲😲
20.05.2019 - 21:53:54
00
Nuz neviem. Oriesok bude kopec zo Smizian a hore na Dravce lebo z tej strany je to strmsie. Ale ved snad neumrem :D a ked to nepojde na kolobezke tak na pesi urcite :D
20.05.2019 - 21:57:49
01

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up