Na peši ide všetko 😂
A SNV-LE ideš cez Harichovce?
20.05.2019 - 22:02:13
00
Aj ja som kopce chodil peši, kým som si neprečítal jeden z článkov ,,kopec který jsem vyjel,, na kolobezkovyportal.cz a odvtedy s kopcami nemám problém 😃
20.05.2019 - 22:27:45
01
A ktorý článok mal na teba takéto blahodárne účinky? Aj ja som ich dávnejšie čítal ale nemalo to taký efekt 🤔
21.05.2019 - 05:21:38
00
Perun napísal:
Na peši ide všetko 😂
A SNV-LE ideš cez Harichovce?
Ano klasika po ceste.
21.05.2019 - 13:27:58
01
Hádam sa strafím do témy :-).
Dumam nad skladacou kolobežkou do mesta s nafukovacími kolieskami. Jazdí niekto niečo takéto a vedeli by ste niečo aj odporučiť?
Dík.
21.05.2019 - 13:33:53
00
Sasulnik napísal:
Hádam sa strafím do témy :-).
Dumam nad skladacou kolobežkou do mesta s nafukovacími kolieskami. Jazdí niekto niečo takéto a vedeli by ste niečo aj odporučiť?
Dík.

Mibo Mastr
Kostka Rubik 4
To sú dve nad ktorými by som uvažoval ja osobne....😁
21.05.2019 - 13:42:13
00
Dík.
21.05.2019 - 14:47:22
00
Perun napísal:
A ktorý článok mal na teba takéto blahodárne účinky? Aj ja som ich dávnejšie čítal ale nemalo to taký efekt ?

Už neviem, jeden z tých alpských to bol.
Bol som v Alpách na bicykli a vtedy som zistil, že na Slovensku vlastne ani kopce nemáme. To tam sú kopce. No a on vyšiel na kolobežke kopec v Alpách! Po prečítaní tohto článku som to išiel skúšať a naučil som sa to (treba sa odrážať viac spredu a chytiť barany dolu - pomôže aj znížiť rajdy úplne dole)
21.05.2019 - 18:22:30
01
Tie rajdy.... to je také o kompromise po rovine vyššie do kopca nižšie... kto by to stále upravoval.
Akurát včera som dal rajdy o 2cm vyššie a po rovine to nemalo chybu. Ale hore kopcom to bolo na?. Skúšal som meniť techniku odrazu ale zatiaľ to nie je ono a neviem či vôbec niekedy bude.
Našiel som nastaviteľný predstavec kde nepotrebujem náradie a po uvoľnení rychoupinaku ho viem nastaviť výškovo ale taktiež viem nastaviť aj sklon rajdov. Možno toto by bola odpoveď ....ale akosi si neviem predstaviť že by som pred a po každom kopci menil nastavenie.
No nič asi idem čítať o alpských kopcoch ....
21.05.2019 - 18:45:11
01
Nastaviteľný predstavec nie. Úplne postačí prikrčiť sa, teda zohnúť ruky v lakťoch.
Ja mám barany a prechytenim hore alebo dolu zmením výšku asi o 10cm. Iba ak by som išiel na nejaký celodenný kopec, na ktorom ideš stále len hore, tam by som si rajdy posunul.
21.05.2019 - 20:48:47
01
Perun napísal:
Tie rajdy.... to je také o kompromise po rovine vyššie do kopca nižšie... kto by to stále upravoval.
Akurát včera som dal rajdy o 2cm vyššie a po rovine to nemalo chybu. Ale hore kopcom to bolo na?. Skúšal som meniť techniku odrazu ale zatiaľ to nie je ono a neviem či vôbec niekedy bude.
Našiel som nastaviteľný predstavec kde nepotrebujem náradie a po uvoľnení rychoupinaku ho viem nastaviť výškovo ale taktiež viem nastaviť aj sklon rajdov. Možno toto by bola odpoveď ....ale akosi si neviem predstaviť že by som pred a po každom kopci menil nastavenie.
No nič asi idem čítať o alpských kopcoch ....
V tvojom pripade by som si nezatazoval hlavu s nejakym variabilnym nastavenim, ale nastavil si riaditka tak, aby si to mal co najpohodlnejsie. Kedze ja mam taku kolobezkovu ziletku tak u mna si viem predstavit ist este s riaditkami nizsie. Pocas jazdy menim postoj tz po rovine stojim na konci naslapnej dosky cim si predlzujem drahu dotyku nohy s asfaltom, zaroven mam viac skloneny postoj a celkovo som aerodynamickejsi. Kopce idem presne opacne. Stojim na doske uplne vpredu a odrazam sa castejsie a s vecsim tempom.
22.05.2019 - 10:32:16
01
tirov napísal:
Úplne postačí prikrčiť sa, teda zohnúť ruky v lakťoch.

Nuž neviem, všetky príručky a učitelia jazdy na kolobežke odporúčajú mať ruky čo najviac vystreté. A neklikovať. :!:
23.05.2019 - 16:18:23
01
Myslel som to tak, že keď normálne idem na výlete a dôjde mi do cesty nejaký krátky kopec, tak ho normálne vyjdem bez toho aby som šteloval predstavec.
Footbike, zasa si mi dal do hlavy chrobáka. Teraz musím niekedy ísť na kopec a skúsiť ho vyjsť s vystretymi rukami 😃 lebo fakt neviem povedať či tá príručka platí aj pre kopce.
23.05.2019 - 21:05:14
00
tirov napísal:
Footbike, zasa si mi dal do hlavy chrobáka. Teraz musím niekedy ísť na kopec a skúsiť ho vyjsť s vystretymi rukami 😃 lebo fakt neviem povedať či tá príručka platí aj pre kopce.

Úprimne sa ospravedlňujem. Nemal som na mysli úplne, strnulo vystreté ruky, ale čo najviac vystreté. Ten pohyb by mal byť skôr v ramene ako v lakti. Videl som ľudí klikovať na kolobežke a tak by to naozaj nemalo byť. Je dosť možné, že obaja myslíme ten istý pohyb, len ho inak popisujeme.
24.05.2019 - 00:24:10
00
Skôr som skúšal , že pokrčíš ruky v lakťoch a zafixuješ ich v tej polohe. Viac ľahneš do rajdov ale neklikuješ alebo druhý variant ktorý som skúšal bolo že som ruky vystrel a postavil som sa na stúpatku max dozadu a celá technika bola vlastne štandard.
24.05.2019 - 00:28:59
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up