ŠKODA MTB maratón Levočské vrchy

25.05.2019
2. kolo - Slovenský pohár XCM
2019. kolo - XCM Tour
2. kolo - Východ MTB Liga
3. kolo - Škoda Bike Open Tour
MTB maratón
Levoča (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže, Foto
Neviem, mam pocit ze som vyjadril svoj nazor a pocity, co by sa mohlo zlepsit. Viem ze je problem v ochrabbom pasme take nieco organizovat.. poznam zo sulova, takisto pri stavani trailov v karpatoch ci aj inde. Viem ze to nieje zranda ze to da namahu. Stale si vsak myslim ze keby do kapusty kupili 10kg masa, nikoho to nezruinuje,.. a vapky detto. Pri takeh trati vapky je zalostne malo.

A prepacte za hejt, ale orgabizatori sa snazia o zerowaste a niekto si vymyva olej v potoku :) ale tak kazdeho rozhodnutie :)
26.05.2019 - 12:11:46
02
nebol si ty vcera na inom preteku ? lebo olej som po preteku marne hladal ? dnes 2h servis biku
26.05.2019 - 12:45:39
00
Nieco mi hovor :) tak odmastenu retaz som este tusim nevidel :) ja som vcera nahrubo ovapkoval, a dnes docistoval a mazal a mazal a mazal :) az som ho lutoval vcera :)
26.05.2019 - 14:22:18
00
používam voskové mazivo :) a toho teda po tom preteku moc nezostalo :D inak som pustil do potoka akurát tak blato ;)
26.05.2019 - 17:29:21
01
akcia fajn ale naozaj treba do budúcnosti pridať tie vapky lebo na takú veľkú akciu sú dve určite málo.inak mne sa páčilo asi aj vzhľadom na pekné počasie :) ;)
26.05.2019 - 20:14:11
00
Tak za mna vdaka a pochvala vsetkym organizatorom a dobrovolnikom. Vyslo vam to na jednicku. Na kratkej sa mi pacilo, ze ani po technickej stranke nebola nuda.

Co sa tyka tych nestastnych wapiek, chapem, ze nie vsetko sa da spravit na 100%. Po cca 50min cakani s kamosom v sore som skusil experiment. Zbehol som do Levoce na wapku k Lidlu a kebyze necakam zo zaciatku v sore, bolo by to rychlejsie aj s minivyslapom naspat 👍

PS: za mna kapustnica padla dobre a aj za eko raz davam body k dobru
27.05.2019 - 08:23:20
00
Umývanie bikov na Levočáku je problémom od jeho prvého ročníka. Neviem, či to chápať už ako jeho tradíciu alebo len sústavnú ignoranciu kritiky pretekárov.
27.05.2019 - 09:51:13
02
Umývanie vyriešiť tak ako to bolo na Horalovi alebo Slovenský Raj. Ale inak sa vám divím - hodinu čakať na umytie :o
Špinavý ho hodiť na nosič a kašľať na to (alebo natiahnúť naňho igelitové vrece ak ide do vnútra)- neverím, že ho už doma neumývate
27.05.2019 - 10:59:58
00
Som bral ako trening, bo najazdene cca nic toho roku, ale nabuduce asi vyberiem kus inu trat, pri takych dazdivych podmienkach. Minuleho roku bolo mokro, ale tie technicke veci som zvacsej casti zisiel v sedle, toho roku bez sance.
nehovoriac o dalsich blatistych usekoch , hlavne zjazdoch, ktore som isiel na nahodu.. Tie preklinane sotoliny som bral ako vykupenie teraz.
Dvakrat som druzgol, takze v cieli som si mohol povedat, ze som isiel "az na krv" ... doslova ... :-)
No a co sa tyka startovacieho balicka, jedla v cieli.. uz to bolo komentovane (akurat pripomeniem, ze startovne nebolo zase az tak nizke). Fakt som sa tesil na ten gulas, ako odmenu za ten mord... Este aj ten ekologicky tanierik sa mi rozisiel pred dojedenim, pekna bodka za pretekom :- )))). Soudruzi urcite nekde udelali chybu... (vraj sa to stalo tak raz zo sto, mi bolo povedane, tak som mal asi recht.).
Tak dufam, ze aspon polnohospodari su radi za ten dazd, a ze uz bude len lepsie.
27.05.2019 - 11:43:30
01
fotky https://photos.app.goo.gl/MyjXahF1TtUqjBgS8
27.05.2019 - 14:02:22
015
to blueberryus: dakujem za foto
27.05.2019 - 15:52:29
00
Z môjho hľadiska musím pochváliť, že sa oproti minulému roku niečo zmenilo k lepšiemu... Predtým druhý Bufet v zjazde, teraz posunutý na bezpečnejšom mieste, palec hore :y: ...Značenie tiež bolo zlepšené podla mňa... Umývanie bajku na jednu rozdvojenu hadicu minulý rok(viete si predstaviť tento rok? :tmi: ) Zmenili to na dve wapky, super :lol: ...žial po takom blate aj tak nedostatočné a asi aj kvôli nárastu pretekárov zo škodovky...(my sme umývali v potoku, čo trvalo asi pol hodinu ale aspoň sme menej čakali na tombolu) ;) Úschovna bajkov :y: Za väčší fail považujem to kapustové jedlo z mixu všeličím... :puke: Tie cestoviny zo štartovného balička by boli asi chutnejšie po preteku! A ešte nápoj, možno viac nealka nie každému sa ušlo.. :beer: .
Inak bol to pekne náročný pretek ako vždy čo je super. :y:
28.05.2019 - 16:20:39
07
https://youtu.be/0jpI52iZzrQ - 11 km
03.06.2019 - 12:04:59
02
keyboard_arrow_up