aj mna to tak bolelo ale bolest isla iba do kolena ked som stal inac ma to nebolelo a teraz ma to tam uz neboli. to bolo na pravej strane , a na lavej ma to zacalo pred 3 dnami boliet ako v ten den ked som spadol hnusna bolest ktora je este silnejsia ked sa skusim predklonit alebo ked napnem chrbtove svaly
17.04.2008 - 21:47:31
00
Tu bolest sposobuje tlak vychylenej platnicky na nervy. Nervy potom blokuju svalove partie na chrbte ( preto ten zvlastny postoj ). Ak je trvalejsie dojde k zapalu nervov a to je pripad ktori som riesil tri mesiace. Ak je to zle tak operaciou uvolnia tlak a spodny a horny stavec zablokuju klietkou. Dokonca existuju aj nahrady platniciek. Ale to ti lekari urcite vysvetlia lepsie ako ja. Tak skore uzdravenie.
17.04.2008 - 21:57:15
00
uz som prisiel od ortopeda , ten mi povedal ze vychylena platnicka je vrodena chyba a nie je sposobena padom ako si mysleli doktory u nas . Budem chodit za tyzden na rehabilitaciu a malo by to prestat . A boli ma to preto lebo zase prudko rastiem .

dufam ze uz vela nevyrastiem lebo uz terazm mam 182cm a bike mi je pomaly maly :D
18.04.2008 - 10:27:55
00
keyboard_arrow_up