Zdravim,
Zajtra sa konaju preteky Tour de Pelso, teda 200km okolo Balatonu. Nie je tu nahodou niekto kto sa zucastnuje, popripade je tu sam a rad by aspon na prvych 5 minut po starte pokecal? :D Madarsky nerozumiem a 200km byt potichu vy bolo asi celkom na hlavu :).

http://tourdepelso.hu
01.06.2019 - 08:09:45
00
To musí byť strašná nuda. 200 rovinou vo feferonsku
02.06.2019 - 19:55:03
00
No ja nie som vrchar (hlavne kvoli vahe) a tuto som aspon dokazal s jednou skupinou tahat vacsinu casu. :D A vseobecne ked uz idem roviny tak nech to ma aspon dlzku.
Ale pravda je,ze mi to stacilo mi asi raz v zivote, nie som z toho uplne nadseny, v podstate som to bral ako pripravu na BA-Jasna, kedze som chcel vyskusat nejaku dlhsiu jazdu.
Preto som niekoho zhanal, lebo by sa hodilo sa s niekym porozpravat kedze v madarcine mam nedostatky :D.
02.06.2019 - 20:37:39
00
tak si sprav výjazd na myjavske kopanice a zahorie z BA daš 200km a budeš aj niečo pekne vidieť. nahovor partaka a ide sa na celodenku..... ta madarska placka je des, chodím okolo do HR ... to je za trest :D
tiež niesom vrchár 60kg ale radšej ide po kopčekoch kde vidíš aj krajinu, lepšie to ubieha
v piatok idem okolo TA3 cez PL150km :)
02.06.2019 - 20:47:13
02
No bohuzial partaka ktory by so mnou taketo sialenosti chodil velmi nemam. Aj ked viem kde by som mohol zhanat ale ti su uz vykonnostne inde. A celkovo mam trochu "uchylku" na oficialne akcie, mam rad tu atmosferu a celkovo ma to vyhecuje k lepsim vykonom :).
No koniec off topicu.
Bolo to fajn spojenie vikendu pri Balatone a zajazdenia si (priatelka sa mohla zatail vklude opalovat) :D . Ale vyhladovo tam az na to jazero nic ine nenadchlo. :)
02.06.2019 - 21:27:59
00
keyboard_arrow_up