Kliknutím prejdeš na
www.force.cz
Reklama
large napísal:
Ak nechces mat pneumatiku zoslahanu nejako divno(z jednej strany uplne) tak tu geometriu daj urobit-

Geometria je asi teda dobrá, len volant je nastavený mierne pod uhlom, asi keď ho upevňoval nedal ho do presne strednej polohy. Alebo neviem ako sa dáva volant do strednej polohy. Ani neviem či ešte nájdem bloček o geometrii, od začiatku roka sa mi nechce platiť 3. krát za drahú geometriu...

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

Naposledy upravil milos21 dňa 10.06.2019 - 11:33:30, celkovo upravené 1 krát.

10.06.2019 - 11:28:19
mapy.cz maju aj toto: (ale neskusal som)
• Offline hlasovou navigaci pro motoristy, cyklisty i pěší v 7 jazycích (čeština, angličtina, polština, němčina, francouzština, španělština a ruština).

An idle brain is the devil's workshop.

10.06.2019 - 11:32:54
Porovnával som viaceré navigácie, ale v drvivej väčšine prípadov Waze pretromfne všetko. Aj ten prípad s uzávierkami kvôli pretekom v Petržalke, čo sa tu niekto rozčuľoval, je väčšinou cez Waze vyriešený najlepšie (ak majú nahlásené uzávierky). Niečo o tom viem, keďže pomáham s úpravami máp, nastavujem aj uzávierky, ktoré sa objavia v médiách. Tá komunita editorov máp funguje priam excelentne.

https://instagram.com/pali65/

10.06.2019 - 11:42:56
milos21 napísal:
Geometria je asi teda dobrá, len volant je nastavený mierne pod uhlom, asi keď ho upevňoval nedal ho do presne strednej polohy. Alebo neviem ako sa dáva volant do strednej polohy. Ani neviem či ešte nájdem bloček o geometrii, od začiatku roka sa mi nechce platiť 3. krát za drahú geometriu...

Pri geometrii sa fixuje volant do roviny a nastaví sa geometria na náprave. Ak ho technik zafixoval nakrivo, nastavil geometriu volant zostal nakrivo - chyba mechanika.
10.06.2019 - 12:55:06
volant nakrivo nenasadis. mam podobny problem. volant sa zrovnava pri geometrii

bike je najlepsia droga - pretoze kazdy trip je uplne iny

10.06.2019 - 14:11:20
Vadí to niečomu, okrem psychického pocitu, že nemám volant 100% presne v strede? Najradšej by som to reklamoval, ale nie som ten typ človeka čo by sa hádal, hlavne je to už nejaký čas čo som menil kolesá...

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

10.06.2019 - 15:09:27
Nevadi to nicomu. Tiez som to mal, na svojom H-cku po geometri pol roka tak. Potom som, po vymene stabilizatorov, dal urobit geometriu na inom mieste a bolo to ok.
10.06.2019 - 16:03:17
Ničomu to nevadí ak ti auto neťahá do strany....len jednoducho mechanik pri geometrii nedal volať rovno ale ostal vytoceny a podľa toho urobil geometriu ako keď zle nastavis predstavec voči vidlici...
10.06.2019 - 20:48:32
Akurát zajtra idem na geometriu, teraz aby som aj volant kontroloval :)
10.06.2019 - 21:22:55
Urcite skontroluj, ja som takto geometriu reklamoval a spravili mi to znova a konecne dobre

"...and on the 8th day had God a beer."

10.06.2019 - 23:35:10
Že to nevadí to by som netvrdil... sú autá ktoré majú na riadiacej tyči snímač natočenia volantu... ak to nesedí blbnú rôzne systémy, hlavne u aút s výbavou (adapt. tempomat či sledovanie jazdných pruhov). Ale už aj taká Octavia II má ten snímač a potom to zbytočne vyhadzuje do poruchy.
11.06.2019 - 07:12:34
Tak predpokladám že to má posunuté o pár stupňov ...keď to má viac tak už ani smerovky mu nebude vypínať dobre...
11.06.2019 - 09:02:07
Pali65
pokiaľ sa bavíme o AUTO navigácii tak tuleň šíri bludy
v telefóne je ideálna
(napr sygic s doživotnou aktualizáciou, možnosťou použiť na 3 zariadeniach, možnosťou pripraviť si trasu doma v PC a poslať do telefónu, možnosť prepnúť na chôdzu napr. v meste a ďalšou ... nadstavbou, ktorú ti neponúkne geo cach prístroj ani s XX ročnou praxou)
za veľmi príjemnú cenu
s možnosťou 7 dní skúšať zdarma
11.06.2019 - 12:24:08
Sygic by mal mať aj "Dashcam" funkciu, čo je teda celkom veľké plus.
Ak je teda možné mobil umiestniť tak, že sa sníma cesta a zároveň nezavadzia veľmi vo výhľade.
11.06.2019 - 14:52:11
samozrejme: real view, dashcam, head-up display, cockpit
11.06.2019 - 15:39:32

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)