To nieje bublina ale prirodzená evolúcia...
11.06.2019 - 12:43:57
00
A to preco ten bike rozpredavas? :D A bude aj dreambike 2.0 ?
11.06.2019 - 12:49:31
00
Mikee napísal:
lucka sa s nikym dohadovat nepotrebuje lebo Lucka je fake account. Fotka doskladaneho biku ktory akoze skoncil na prvom vyjazde lebo prestal prehadzovat je robena na zahrade a bicykel je nejazdeny ako vidiet aj z gum na fotke. Sa divim ze to tu admini este neporiesili. Pripadne by mohol niekto z mtbiker centra povedat ci tu lucku nazivo niekedy videli tak ako tvrdi ze tam bola uz niekolkokrat


Bohuzial je to realna osoba. Mám to od ludí z mtbiker centra. Každopadne nič neporušuje aj ked lezie viacerým na nervy. Treba ignorovat a ona sa pominie. netreba ju krmit dalšími komentármi. napr už len logicky ked rozmyšlate, vie si poskladať bicykel, do inzerátov píše podrobné info o komponentoch ale ked jej zle začne radit nevie si to opravit - len sa chytáte na jej lep.
11.06.2019 - 12:51:06
015
luckatomova vyjdi niekam na kopec, stretni par bikerov a oni ti s radostou prehadzovacku nastavia... pre skuseneho bikera to je par min...
11.06.2019 - 13:07:37
00
Ja sa priznám že poskladať bike zvládnem možno aj tie brzdy teoreticky aj pre šmyk ale tá prehadzovačka je asi už nad moje sily...
11.06.2019 - 13:15:46
00
mipro napísal:
nevydrzalo ti to ani tyzden a uz rozpradavas bajk..


https://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-brzdy/374784/nova-sada-stvor-piestovych-brzd-shimano-saint-xt-.html

Uz teraz boli tie brzdy overkill a ide kupovat nove :) cele je to zahada ktora sa v ludskej zvedaovsti stale vrta :D
11.06.2019 - 13:16:44
00
No nic... Naozaj som dufal, ze na nom zacne Lucka jazdit a zalepi hejterom usta. Ale prave som stratil poslednu stipku nadeje aj ja. :) Ano, tiez mam potvrdene, ze je to realna osoba, ale forum nema sluzit na to, aby sem chodil vyplakavat nejaky tenista a ani na to, aby sem chodil niekto len postovat fotky komponentov bez akejkolvek pridanej hodnoty a nasledne ich predaval cez bazar, aj ked mozno so stratou. Pritom realne by stacilo nastavit radenie / prehadzovac a nie rozpredat polovicu bajku (samozrejme len v situacii keby slo realne o snahu sfunkcnit bajk, comu uz ale asi po dnesku nikto neuveri). A to, ze vyssie vymenovane a ine podobne aktivity nie su v rozpore s oficialnymi pravidlami fora este neznamena, ze je to pre forum / komunitu prinosom. Takze asi nastal cas tuto telenovelu ukoncit a dalsie taketo prispevky zacinam mazat ako pre vlastne dobro dotknutej osoby, tak aj pre dobro zvysku komunity.
11.06.2019 - 13:25:04
054
Ak ma niekto vedomosti a zrucnosti na to aby pozhanal a poskladal bajk, ale doladit radenie je uz nadLUCKY vykon, tak ani poskladanemu bajku by som moc neveril.
Najskor by sa jej rosypal v lese a ktovie ako by dopadla.
11.06.2019 - 14:28:41
01
media.giphy.com
11.06.2019 - 14:28:48
01
Hack3r napísal:
https://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-brzdy/374784/nova-sada-stvor-piestovych-brzd-shimano-saint-xt-.html

Uz teraz boli tie brzdy overkill a ide kupovat nove :) cele je to zahada ktora sa v ludskej zvedaovsti stale vrta :D

Hej, ale ked si vsimnes tie fotky, tak nema zabehnute kotuce, takze zrejme ani platnicky. Zistila, ze jej to nebrzdi tak to slahla na bazar. Hoci stacilo na tom trosku pojazdit.
11.06.2019 - 14:39:03
00
ako to tu uz par ludi povedalo... nikdy nejazdila, nejazdi a ani nikdy nebude.. uzavrata tema...
11.06.2019 - 15:07:14
06
Jezus jej prispevky mi tu vobec nevadili narozdiel od toho hejtu co tu par ludi predvadza...
11.06.2019 - 18:02:20
09
Mikee napísal:
lucka sa s nikym dohadovat nepotrebuje lebo Lucka je fake account. Fotka doskladaneho biku ktory akoze skoncil na prvom vyjazde lebo prestal prehadzovat je robena na zahrade a bicykel je nejazdeny ako vidiet aj z gum na fotke. Sa divim ze to tu admini este neporiesili. Pripadne by mohol niekto z mtbiker centra povedat ci tu lucku nazivo niekedy videli tak ako tvrdi ze tam bola uz niekolkokrat


zahral som sa na detektiva :)

bike bol realne vonku... je to za plotom ineho pozemku - tj nie je to na zahrade. vizera to podla googlu na cintorin - aj tu foto ma ako zo zahrobia :)

vzhladom na cistotu gum, mozno ho tam doviezla autom.

Prílohy:

Untitled.png
Untitled.png 2.63 MiB thumb_up0thumb_down

11.06.2019 - 18:24:52
03
To vzdy potesi, ked vidiet kvalitnu robotu :D

Mozno je z domu pod fotkou. Ze to len vytiahla na koniec zahrady a oprela za plot s vyhladom na dedinu
11.06.2019 - 18:30:54
01
Áno je to cintorín aj tam treba občas prísť a postarať sa o čistotu a poriadok miesta našich zosnulých.
A keďže ten náš je na vysokom kopci za dedinou prečo to nevyužiť na aspoň otestovanie nového biku.
Lepšie ako sa hneď sama pustím do neznáma.
PS je sucho tak nemá dôvod byť od blata a na cintoríne je veľa trávy tak aj ten prach po ceste sa na nej vyčistil.
11.06.2019 - 18:36:29
00

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up