sorcerer napísal:
aký máš typ mobilu?

huawei P9 a huawei Y6PRO ten druhý má andr.5.1.Tam to nepôjde.Ale som to skúšal na 6.0 andr.čo má P9 ani tam to nejde.Aké heslo vlastne zadat? šest núl? či 123456.
14.06.2019 - 14:24:12
00
ma271bi napísal:
huawei P9 a huawei Y6PRO ten druhý má andr.5.1.Tam to nepôjde.Ale som to skúšal na 6.0 andr.čo má P9 ani tam to nejde.Aké heslo vlastne zadat? šest núl? či 123456.

Pokud máš originál návod od prodejce najdeš to tam..Většinou se píše že 000000. Možná se pokusit půjčit si ještě jiný mobil.Ať máš jistotu. Jinak jak je na videu..Nastavit bluethoot LE. otevřít si na mobilu etube.. Když ho spustíš musíš býn připojený na internet..Ono to bez připojení nefunguje...Takže vifinou a nebo přes operátora. Pak dle návodu jako v toém videu...
14.06.2019 - 14:43:59
01
heslo od vyroby je 6x nula. tieto mobily mali problemy s BT vseobecne. toto som vygooglil, teoreticky by to mohlo pomoct, vymazanie BT cache pamate:

Vypnite Bluetooth prístupom z oznamovacieho tónu vášho zariadenia
Vstúpte do menu Nastavenia vášho prístroja
Klepnite na Aplikácie
Na horných kartách prejdite prstom doprava alebo doľava na kartu, ktorá zobrazuje všetky aplikácie
Pod aplikáciami vyhľadajte Bluetooth a ťuknite naň
Klepnite na možnosť, ktorá hovorí Prázdna vyrovnávacia pamäť
Počkajte, kým prístroj nevymaže súbory vyrovnávacej pamäte pre Bluetooth a zapnite pripojenie Bluetooth

inak pri prvom pripajani to neslo ani mne, nepamatam sa uz presne na problem, ale bolo to nieco s nastavenim BT v mobile
14.06.2019 - 14:46:47
02
sorcerer napísal:
heslo od vyroby je 6x nula. tieto mobily mali problemy s BT vseobecne. toto som vygooglil, teoreticky by to mohlo pomoct, vymazanie BT cache pamate:

Vypnite Bluetooth prístupom z oznamovacieho tónu vášho zariadenia
Vstúpte do menu Nastavenia vášho prístroja
Klepnite na Aplikácie
Na horných kartách prejdite prstom doprava alebo doľava na kartu, ktorá zobrazuje všetky aplikácie
Pod aplikáciami vyhľadajte Bluetooth a ťuknite naň
Klepnite na možnosť, ktorá hovorí Prázdna vyrovnávacia pamäť
Počkajte, kým prístroj nevymaže súbory vyrovnávacej pamäte pre Bluetooth a zapnite pripojenie Bluetooth

inak pri prvom pripajani to neslo ani mne, nepamatam sa uz presne na problem, ale bolo to nieco s nastavenim BT v mobile

Taky možnost..že se nepáruje s mobilem.. :y: :y:
14.06.2019 - 15:01:34
00
sorcerer napísal:
heslo od vyroby je 6x nula. tieto mobily mali problemy s BT vseobecne. toto som vygooglil, teoreticky by to mohlo pomoct, vymazanie BT cache pamate:

Vypnite Bluetooth prístupom z oznamovacieho tónu vášho zariadenia
Vstúpte do menu Nastavenia vášho prístroja
Klepnite na Aplikácie
Na horných kartách prejdite prstom doprava alebo doľava na kartu, ktorá zobrazuje všetky aplikácie
Pod aplikáciami vyhľadajte Bluetooth a ťuknite naň
Klepnite na možnosť, ktorá hovorí Prázdna vyrovnávacia pamäť
Počkajte, kým prístroj nevymaže súbory vyrovnávacej pamäte pre Bluetooth a zapnite pripojenie Bluetooth

inak pri prvom pripajani to neslo ani mne, nepamatam sa uz presne na problem, ale bolo to nieco s nastavenim BT v mobile

Dakujem.Skusim to tak ,ako si popísal.Ináč s bt nemám problém pri iných zariadeniach.Hrudný pás GPS comp a pod...Bluetooth som medzi apkami nenašiel.
14.06.2019 - 15:04:58
01
Bluetooth bylo myšleno dostat se do nastavení. jak je v horní liště otevřít to a celé vyresetovat..A pak začít znovu vše párovat..Dát vyhledávání atd..jako když se to dělá poprvé.Mě se stává občas u sluchátek že musím i restartovat mobil...
.
14.06.2019 - 15:28:50
00
Wau.Ide to ! Diky chalani.Trebalo reštart BT! Ale heslo bolo 123456.
14.06.2019 - 15:40:15
02
ma271bi napísal:
Wau.Ide to ! Diky chalani.Trebalo reštart BT! Ale heslo bolo 123456.

Super.... :y:
14.06.2019 - 15:48:33
00
Wau.Ide to ! Diky chalani.Trebalo reštart BT! Ale heslo bolo 123456.


super, tak objavuj, nastavuj a hlavne užívaj ;)
14.06.2019 - 17:13:56
00
Od dnes mi neukazuje zase rovnakú kapacitu baterie s displejom.Na baterii sú 4 palice na displeji ešte svieti 5.prečo? Ešte sa mi to nestalo.Dnes prvý krát.
14.06.2019 - 20:39:31
00
ma271bi napísal:
Od dnes mi neukazuje zase rovnakú kapacitu baterie s displejom.Na baterii sú 4 palice na displeji ešte svieti 5.prečo? Ešte sa mi to nestalo.Dnes prvý krát.

Občas si toho všimnu i já.. Je to zajímavé.. Na displeji už jedna zhasla a na baterce zhasne třeba až po 2-3 kilometrech..Pak při nabíjení zase naopak.. Na baterce svítí 60% a když dám nabíjet začíná to na 40%.. Nijak to neřeším.. Začal jsem sledovat tyhle věci co jsem tady..Např ten dojezd..U baráku mi to píše 98.. po 10ti kilometrech už 110km?? Prostě občas to ukazuje kraviny..Chce to sledovat dýl... pokud by se opravdu chovalo nestandartně tak bych to řešil..Ale malé odchylky bych neřešil...
14.06.2019 - 21:17:33
00
Psal jsem to už dříve, mně to taky tak dělá. Bratranec minulý týden koupil Kross, motor Steps 8000 a občas mu displej po zapnutí ukáže úplně prázdno a na baterce ukazuje správně. Po vypnutí a opětovném zapnutí už pak ukazuje správně
14.06.2019 - 21:36:47
00
Neviem co sa cudujete tym udajom o dojazde. Dojazd ukazuje podla momentalneho zatazenia. Cize nie je tam ziadne "fuzzy logic" len blba matematika podla aktualneho zatazenia a zostavajucej kapacity baterky. Cize nepouzitelna vec, vobec si to nevsimam.
--
Nesulad lediek na baterke a na display tiez netreba riesit, je to tak,
---
Dalej. Po zhasnuti prvej ledky, som sa prihlasil do stroja tou appkou za 1,6e a ukazala 79%, 2x rozne vyjazdy vzdy tak, ale pozerane hned. Dnes som dosiel domov s full ledkami, teda /jasne, odjazdene 900m vyskovych takze to uz malo nahnute/ ale teda ukazovala baterka aj display 5lediek. Bike som vypol /smiesne, ze "vypol bike", no co uz taka doba :-)/ odlozil a siel po svojom ine. PO 3h zapnem bike a svietia 4. Kuknem cez appku a ukazuje 75% baterky.

Co teraz? Asi si to hodim :-) Ale nieeee, vobec to neriesim a poviem si len hmm.
14.06.2019 - 22:27:00
01
Riešim,neriešim.Displej je pre informáciu a mal by ukazovat správne.Ked už nič iné,tak aspon stav batérie.Podla čoho sa mám potom riadit? Bateria ukazuje uplne niečo iné,ako dispej.Teraz nemám na mysli dojazd.To sa mení podla náročnosti terénu,trasy.Ale bateria by mala ukazovat správny údaj aj na displeji.
14.06.2019 - 22:54:57
00
Kazdopadne by som teraz nechcel jazdit po karpatoch/kobyle na normalnom bicykli lebo #pkktkomarov....
14.06.2019 - 23:04:40
00
keyboard_arrow_up