Zdravim,

chcem sa opytat ci ma niekto skusenost s povolenym capom. Bajk kupeny v aprili tohto roku a nabehanych asi 300km. Po mesiaci som si vsimol povoleny cap tak som pisal do Canyonu nech mi poradia. Prva rada bola cap dotiahnut - poskodenu krytku mi poslali postou. Cap som dotiahol ale kym mi prisla krytka tak mi cap niekde pocas jazdy normalne vypadol a prisiel som domov bez neho. Pisal som im znova a dnes mi prisli 2 nove capy a rada ze mam pouzit lepidlo na zavity. Pri instalacii noveho capu som ale zistil ze novy cap vobec nechyta na zavit len sa kruti a kruti.

Vyzera ze zabudli dat lepidlo na zavity pretoze cap na druhej strane drzi bezchybne a zo strany kde cap chyba nevidim ziadnu stopu po modrom lepidle tak pravdepodobne ztrhol zavit. Myslite ze je to mozne alebo sa jedna o chybu komponentu?

Pisem do Canyonu znova - uvidim co mi odporucia. Mam chut do dat do servisu (nechce sa mi cakat par tyzdnov kym bajk poslem do Nemecka a naspat)

Mal niekto podobnu skusenost a ak ano ako ste to riesili? Dikes

Prílohy:

right.jpg
right.jpg 498.39 KiB thumb_up0thumb_down

13.06.2019 - 17:57:58
00
vyriesene - trebalo povolit druhu stranu - stred sa "zrovnal" a uz to slo dotiahnut na obidvoch stranach
14.06.2019 - 09:03:28
03
len tak pre info. aj si tie capy kontroloval ked ti dosiel bike a podotahoval po prvom/druhom vyjazde?
14.06.2019 - 10:40:30
00
bajobb ked dosiel vsetko bolo v poriadku - aj som to pozeral po prvych vyjazdoch ale potom uz nie - je na tom ta krytka tak som si to neskoro vsimol. uvidim ako sa to bude spravat zatial to prezilo 2 vyjazdy tak hadam stacilo dat lepidlo
15.06.2019 - 10:18:32
00
keyboard_arrow_up