Tak obcas mam potrebu po jazde doplnit vyraznejsie aj sacharidy, a v kombinacii s bielkovinami to vidim ako idealny mix. Nemam potrebu to pit pokazde, len podla potreby, pocas treningu sach nedoplnam, a telo si ich potom pyta, takze otom sa nejdem teraz bavit... A aby to podla moznosti obsahovalo aj nejake to mg a ca, nech nemusim mat milion doplnkov, to nechcem, doteraz som to nepotreboval, tak preco. Normalne jedlo samozrejme potom nasleduje.
20.06.2019 - 22:47:32
00
Jaiub sukraloza je v pohode, nevstrebava sa. Inak odporúčam po vyjazde na regeneráciu pivo a bublaninu 😂
21.06.2019 - 07:32:06
02
tak tak, sukraloza je ta dobra, len neviem preco ju prestali davat do coly zero a vratili tam aspartam
21.06.2019 - 07:36:22
00
Dobrá nie je. Telo ju nevie spracovať. Je to len lacný laboratórny sladký oblbovák.
21.06.2019 - 08:04:34
02
bimjeam Tak po tebou organizovanych "vyjazdoch" je pivo a bublanina nevyhnutny zivotabudic :lol: Ale inac sukralozu zbytocne nevyhladavam, skor naopak, a dobra uz vonkoncom neni :x
https://www.efia.cz/2016/03/24/sukraloza-skutecny-pribeh/?fbclid=IwAR1RxrMSmSjvxzCBFzv8hno5sHdtL95Scz9avc_9NraEbCH_CDvzv5S4P-E
Nech si urobi nazor kadzy sam...
21.06.2019 - 08:10:30
00
B-rh-positivo napísal:
Tyčinky si robím sám a gel používam už len na vlasy :-) Tá kopa musela riadne stáť :-)

A ako ich balis aby sa dali rozumne pouzit?
21.06.2019 - 11:03:59
00
CraObs napísal:
A ako ich balis aby sa dali rozumne pouzit?

Neviem ako B-rh-positivo, ja som na to kúpil v Tescu desiatový papier, ktorý má zvonku alobal. Názov keď tak neskôr. Je to 2v1. Nikde inde som ho nevidel a pobehal som dosť obchodov. Bežne balím do toho žemle, ryžové koláče, tyčinky a pod.

EDIT
https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-SK/products/2002121324395


Naposledy upravil michalienko dňa 25.06.2019 - 18:41:39, celkovo upravené 1 krát.

21.06.2019 - 12:21:15
02
lapaloma neviem ako je to s jednotlivymi zlozkami nasytenych/nenasytenych MK, a inych zloziek v (prirodnych) olejoch - raz sa tvrdi to, potom to. Uz je to nejaku dobu co som si to troska kukal (a studoval), realne treba obe zlozky, otazne je v akych mnozstvach/pomeroch. Mozno tulenik by vedel povedat lepsie aky je aktualny opinion medzi odbornou verejnostou.
Kazdopadne, v principe co viem, tak palmovy olej sam o sebe je velmi kvalitny olej.
Tu je napr. velky paradox - iste sa aj tu na fore najde kopa ludi co vypraza na/do varenia pridava (panensky) olivovy olej, v lepsom pripade specialne urceny na vyprazanie. Toto je jedna z najhorsich veci co mozes robit, lebo olivovy olej bez antioxidantov velmi lahko oxiduje - specialne pri vyprazani/peceni - vec co hlavne kvoli zdravotnym dosledkom nechces aby olej do jedla robil.
Dalsi bonus pri palmovom oleji je vytaznost rastliny - na kg plodu sa ziska ak nie najvyssie, tak jedno z najvyssich mnozstiev oleja - nasobne az radovo vacsie mnozstva oproti inym zdrojom, ako repka olejna, slnecnica.... (pokial viem tak to nie je kvoli oblasti pestovania, ale vlastnost rastliny)

Z mojho pohladu, preco sa vyhybat palmovemu oleju je hlavne/jedine ekologicky dopad - pestuje sa v oblastiach ekologociky najrozmanitejsich pralesov, ktore sa kvoli nemu vo velkom rubu a vdaka jeho vlastnostiam sa pcha do vsetkeho a zlacnuje produkty, cim podporuje "nadspotrebu". Keby sa dal pestovat niekde na europskych stepiach a rozumne sa vyuziva, tak je to hodne super vec.
21.06.2019 - 13:27:20
02
Co tak nevyprazat vobec?
21.06.2019 - 13:30:45
06
Jaiub napísal:
bimjeam Tak po tebou organizovanych "vyjazdoch" je pivo a bublanina nevyhnutny zivotabudic :lol: Ale inac sukralozu zbytocne nevyhladavam, skor naopak, a dobra uz vonkoncom neni :x
https://www.efia.cz/2016/03/24/sukraloza-skutecny-pribeh/?fbclid=IwAR1RxrMSmSjvxzCBFzv8hno5sHdtL95Scz9avc_9NraEbCH_CDvzv5S4P-E
Nech si urobi nazor kadzy sam...


k tomu nazoru - ten clanok u mna skoncil castou: "kovalentní vazbou, která je charakteristická pro odolné horniny/minerály (např. křemík, diamant). Tím pádem není naše tělo schopno danou sloučeninu rozložit, protože enzymová výbava organizmu je schopna štěpit pouze tzv. vodíkovou vazbu charakteristickou pro obvyklou potravu."
Autor(ka) asi nikdy nepocul(a) o DNA napriklad...

jedina relevantna sprava z clanku je ze "radsej byt prezieravy" voci novym veciam a overit ich vhodnost na dane pouzitie, ako ich len proste zacat pouzivat a o (dlhodobe) dosledky ktore sa mozu prejavit neskor sa nestarat. S tym tiez suhlasim, a ked sa da tak sa tiez vyhybam roznym sladidlam a "chemii" v jedle, kozmetike atd.

Realne tam ale nie je o danom sladidle NIC proti a uz vobec nie nieco PODLOZENE....
21.06.2019 - 13:40:01
01
Ked prestaneme kupovat palmovy olej, a budeme kupovat nejaky iny, tak aj tak tie krajny co kvoli tomu nicia pralesy urcite neprestanu nicit pralezy, ale znicia aj tie palmy a zacnu pestovat zase to co sa predava. Takze asi sa nic nezachrani.
21.06.2019 - 14:39:52
00
Slovensky slnecnicovy? https://www.buslakoil.sk/
21.06.2019 - 14:45:38
00
Hosť napísal:
Dobrá nie je. Telo ju nevie spracovať. Je to len lacný laboratórny sladký oblbovák.

Ale ved o to ide, telo to nevie spracovat a teda sa to nevstrebava len to prejde a vyluci sa to. Hlavna funkcia je osladit bez vstrebavania glukozy a fruktozy.
26.06.2019 - 00:11:01
00
V princípe áno, iba že ono to len tak neprejde. Okrem zvýšenia krvného cukru a inzulínu môže niečo narobiť aj v črevách s mikroflórou. Osobne ju nemusím, radšej neutrálna chuť a keď už dosladené, tak pokojne domácim sirupom či medom. Tých chemických umelín je v strave aj bez nej dosť, na čo pridávať ďalšie. Na druhej strane výrobca produktu dá do neho svoj pomer sukralózy k ostatným látkam (často prospešnejším), takže veľakrát je výrobok sladší, ako by mohol byť. Aspoň pre mňa, tým že sladím čoraz menej.
26.06.2019 - 06:48:45
00
Ok ved to beriem, bohuzial niektore vyrobky ktore som zvykol kupovat sa bez toho neobidu. A v porovnani s aspartamom ktory vyvolava inzulinovu reakciu je pre mna lepsia sukraloza.
26.06.2019 - 07:06:38
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up