ja nemám problém so sluchátkami, kľudne nech si ich nosia...ale sluchátka sa dajú nosiť rozumne a dajú sa nosiť na idiota.... hovorím rozumný človek ich má tak aby počul aj okolie... idiot ako v tomto prípade nepočul ani zatrúbenie auta 2 metre za jeho bicyklom.... -_- a to ***** maďar šplechol zbabelo zbajku keď nás obiehal ako sme sa prezúvali do korčúľ....
19.06.2019 - 08:56:46
01
Ja ked som nosieval na dlhsi vyjazd po ceste tak len v pravom uchu a kluckovat nehrozi kupim este spetak lebo uz ma krk boli hah
19.06.2019 - 09:43:55
02
Hosť napísal:
idiot na cesťáku s obomi sluchátkami v ušiach kľučkujúci na celú šírku cesty z prava do ľava.....
zo strany na stranu celej cesty (nielen vlastného pruhu)...


mne to pride nie sluchatkami, ale nejaka momentalna indispozicia, tam by som sa nad niekym nejako nerozculoval, ale asi mal pomoct
alebo miso zase nieco prehana
19.06.2019 - 18:50:03
00
Inteligent zo Ziliny.

https://www.zilinak.sk/video/642/video-niektori-cyklisti-jazdia-cez-priechody-pre-chodcov-po-upozorneni-ukazuju-vulgarne-gesta
24.06.2019 - 08:06:21
00
ten na aute? 😂
24.06.2019 - 10:06:15
01
nemal som pusteny zvuk, tak neviem ci auto zatrubilo a tomu nasledoval prostrednik. ja osobne ak by som siel v tom aute pockam kym prejdu a hotovo. nie je to OK, ale kolko veci nie je OK a netreba to riesit ani hrotit, lebo su skoro bezvyznamne
24.06.2019 - 10:11:45
011
Nepride mi to bezvyznamne, keby tam zaboci tak ich rovno zrazi (logicky sa da predpokladat ze zastanu ked nemaju prednost). Zjavne neovladaju dopravny zakon a este aj ukazuje prostrednik.
24.06.2019 - 12:10:09
02
Zakon urcite ovlada, len ho ma v tom prostredniku, preto ho aj ukazal :)
24.06.2019 - 12:35:05
01
tiež sa dá logicky predpokladať, že ich nezrazí, lebo v momente keď zabočí je už prvý cyklista na konci prechodu(videl ho v dostatočnom predstihu)...či ako idem lebo som v práve a on tu nemá čo hľadať? :)
24.06.2019 - 12:47:49
01
Cako85 kazdy vidi to co chce vidiet, na konci prechodu si asi iba ak ty s tvojim zmyslanim, porusil zakon tak co riesis, asi jazdis obdobne, pripadne si to ty.
24.06.2019 - 12:54:35
00
ty máš tuším nejaký zlý deň kámo.....kľud pohoda, daj si niečo chladené ;)
24.06.2019 - 19:46:37
01
Hack3r napísal:
ja osobne ak by som siel v tom aute pockam kym prejdu a hotovo. nie je to OK, ale kolko veci nie je OK a netreba to riesit ani hrotit, lebo su skoro bezvyznamne


:y: . To sú skúsenosti. Ten kto ich nemá, tak ho podobná jednoduchá a banálna dopravná situácia úplne vystresuje a jediné čo neskúsený vodič v takej chvíli urobí je že dupne na brzdy a .... samozrejme zatrúbi. A je krásne vidieť ako vodič nesledoval situáciu okolo seba, lebo keby áno, predvídal by že mu tí cyklisti prejdu popred auto.
My....skúsenejší vodiči máme o dianí okolo seba prehľad a vedeli by sme predvídať že cyklisti prejdu cez prechod. Ja by som v kľude dobrzdil, prepol nejaký iný song , srkol z energeťáku ktorý v aute musím mať....cyklistov pustil a o pár sekúnd ďalej by som o tejto situácii ani nevedel ;) .
24.06.2019 - 20:06:29
08
Vobec to nie je o skusenosiach. Je to o pravidlach. Je to o pravidlach, ktore sa vseobecne prijali kvoli zachovaniu poriadku a/ale aj kvoli bezpecnosti. Pravidla, ktore, v podstate tym, ze sa zucastnujes premavky, prijimas, a teda mal by si sa podla nich riadit a dodrziavat ich. Vobec tu nemoze byt rec o nejakej banalnej dopravnej situacii, pretoze dopravna situacia vo svojej podstate nemoze byt banala, vzdy je tu nebezpecenstvo ohrozenia zivota. Pretoze kludne mozes na buduce takto prechadzat cez prechod ty a pojde tam sofer, ktory ani nezaflekuje, ani kludne nedobrzdi a nesrkne si nejaky sajrajt, ale ta rovno sunda.

A druha vec je, aky krasny "vychovny" pocin urobili ti dospelaci pred dietatom.
24.06.2019 - 20:28:35
015
Skúsim aj ja. Keďže často šoférujem v Mníchove a je tu veľa cyklochodnikov kde musím zo zákona dávať prednosť cyklistom na prechode, tak som sa naučil automaticky dávať prednosť za každej situácie. Či už peším alebo na bicykli. To znamená poriadne sa porozhliadnuť a predvídať a verím že takáto situácia by bola skôr výnimka ako pravidlo.
24.06.2019 - 20:54:46
01
Ok cyklisti nemaju jazdit po chodniku, ale nakolko isli s dietatom uplne ich chapem. Netreba zas z toho robit vedu. Ale vodic ked zacal odbacat tak uz bola prva cyklistka na prechode, minimalne nan vchadzala a musel ju videt, lepsie ako ona jeho zozadu. Urcite ho neobmedzila, toboz ohrozila. Ci isla na biku, pesi alebo by tlacila karicku, mal by jej uz davat prednost, a aj ostatnym za nou. Bohvie ci tam neprebehla nejaka slovna urazka z jednej ci druhej strany, pravdepodobne iniciovana od vodica, inac by cyklista asi tak nereagoval... Trochu viac tolerantnosti od vodica a nebol by ziadny dovod na problem...
24.06.2019 - 21:07:03
05
keyboard_arrow_up