Ved práve že vedeli. Možno aj na stiahnutie mali. Len sa neopovážili. Ináč, zrejme sa zlepšili. Ked ich výkony porovnáme napr. so Štočekom. Alebo on sa zhoršil, zostal na svojom, alebo mal zdravotný problém počas, pred šampionátom.
01.07.2019 - 11:59:57
01
Samalama napísal:
Nefrflem,len mi to pride divne....majter ma byt ten najlepsi a nie ze sa dohaduju....to ako keby som ja isiel z bratom na EN preteky,on pocka pred cielom kym sa tam dosmotlem a potom ma necha vyhrat lebo inac by som ho nikdy neobehol


Ale ved sa nedohodli, ze majstrom bude Juraj. Ciel bol, ze vyhra Bora. Ak by unik neuspel a dojazd by bol hromadny, pravdepodobne by vyhral Peter alebo Baska. Neviem preco Dukla neposlala do uniku aspon jedneho borca, ale asi na to jednoducho nemali, alebo sa im nechcelo. Ale ked Cerny takmer sam dotiahol unik, tak Dukla sa mohla aspon pokusit o to. Tybora podla mna pocas celeho preteku nezaujimalo okrem Petrovho zadneho kolesa nic ine.
01.07.2019 - 12:50:08
02
No kedze to bola ako cez kopirak s dvom rokmi dozadu tak mohli pocitat stym ze to takto dopadne a skusit aspon nejak reagovat.
01.07.2019 - 12:53:22
00
to mas rovnako ako na klasikach, kazdy vie ze ked jeden ujde a spojili by sa tak ho dotiahnu... ale nikomu sa nechce vydat ani o kus viac energie a setria na zaverecny sprint... o druhe miesto... :D
01.07.2019 - 14:25:26
02
Patrik Tybor sa vyjadril ze sa snazili byt aj v uniku, istu dobu tam napriklad aj Haring s Baskom bol, ale ze vtedy ich vzdy Peter stiahol a hotovo ... ze nechcel dovolit aby v uniku s nejakym Borakom, ci Jurajom alebo Erikom, bol nejaky dalsi Slovak. A ked ide Sagan takto, tazko s tym Duklaci nieco dokazu, jeho vykonnost je uplne inde.
01.07.2019 - 14:40:07
02
Keď je Dukla to najlepšie čo máme tak amen tma...
01.07.2019 - 14:51:41
02
... pretože ich netrénuje ivan
01.07.2019 - 14:52:41
02
A možno by to robil lepšie.. :)
01.07.2019 - 14:54:08
01
Mne je to celé divné, že sa niekto čuduje, že vyhral Juro. Makal vpredu so poslednej chvíle a potom asi nemalo zmysel sa naháňať s Čechmi a zavadzať im pri špurte o výhru. Spravil to džentlmentsky. Nejde o majstra ČSR, ale dvoch štátov. Ono je to také trošku divné, keď sa v špurte stretnú o víťazstvo cyklisti dvoch krajín, ale v tomto prípade to bolo jednoduché, pretože Juro nemal čo riešiť. Dokonca ku koncu pretekov to skúšal aj roztrhať, takže včera bol veľmi silný. Má už odjazdené, je skúsený a vidíme, že aj on je ďaleko pred SVK tímami. Jediná škoda je, že v kariére nedostal viac šancí na nejaké úniky, pretože popri tej makačine čo robí by si jedno víťazstvo vo WT určite zaslúžil...
01.07.2019 - 14:55:24
013
Hazard napísal:
Mne je to celé divné, že sa niekto čuduje, že vyhral Juro. Makal vpredu so poslednej chvíle a potom asi nemalo zmysel sa naháňať s Čechmi a zavadzať im pri špurte o výhru. Spravil to džentlmentsky. Nejde o majstra ČSR, ale dvoch štátov. Ono je to také trošku divné, keď sa v špurte stretnú o víťazstvo cyklisti dvoch krajín, ale v tomto prípade to bolo jednoduché, pretože Juro nemal čo riešiť. Dokonca ku koncu pretekov to skúšal aj roztrhať, takže včera bol veľmi silný. Má už odjazdené, je skúsený a vidíme, že aj on je ďaleko pred SVK tímami. Jediná škoda je, že v kariére nedostal viac šancí na nejaké úniky, pretože popri tej makačine čo robí by si jedno víťazstvo vo WT určite zaslúžil...


Uplny suhlas! Mne je trochu luto Basku. Ked par rokov dozadu na nejakej mensej klasike nabil v sprinte rovesnika Groenewegena, tak som si myslel, ze Baska je velky sprintersky talent a nejake vitazstva v dalsich rokoch pozbiera. Teraz je rozbiehac pre Bennetta a Groenewegen ma uz desiatky vitazstiev a nejake aj z TdF.
01.07.2019 - 15:10:29
03
mam pocit, ze niektori ludia maju az komplexy z toho, ked nahodou nevyhra Peto |(

asi by sa mala vzdy v den majstrovstiev uskutocnit namiesto pretekov hromadna diagnostika a titul by sa odovzdal tomu, komu nameraju trebars najvyssiu hodnotu W/kg na ANP, alebo co, aby vyhral ten "najlepsi" :fubar:

edit: vsimli ste si, ze Patrik Tybor vyzera s prilbou a okuliarmi ako Robert De Niro v najlepsich rokoch? :D
01.07.2019 - 16:04:58
04
Ono bolo celkom zaujímavé počúvať aj live na štarte ako sa moderátor celkom pravidelne navážal do Dukly a ich neschopnosti stiahnúť unik napriek pomerne početnému zastúpeniu.
01.07.2019 - 16:56:35
00
Volodja napísal:
Uplny suhlas! Mne je trochu luto Basku. Ked par rokov dozadu na nejakej mensej klasike nabil v sprinte rovesnika Groenewegena, tak som si myslel, ze Baska je velky sprintersky talent a nejake vitazstva v dalsich rokoch pozbiera. Teraz je rozbiehac pre Bennetta a Groenewegen ma uz desiatky vitazstiev a nejake aj z TdF.

Taký je život. Je v tíme, kde sú silní špurtéri a nemôžu všetci lídrovať. Robiť rozbiehača pre Benneta ale nie je žiadna hanba. Horšie je, že často robí robotu domestikov na prvých 100 km. Presne tak skončil aj Mišo...
01.07.2019 - 16:57:20
00
lubo_sulo napísal:
Ono bolo celkom zaujímavé počúvať aj live na štarte ako sa moderátor celkom pravidelne navážal .

Kto to moderoval, RB?
01.07.2019 - 17:03:42
00
Sagan keby chcel tak si sa sólo jazdu, však keď zapol turbo tak za jedno kolo stiahol aj 2 minúty...
01.07.2019 - 17:10:31
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up