A mozem mat na sebe dres s kapsami aj cyklobatoh? Nebude to vyzerat blbo? :D
02.07.2019 - 09:12:06
00
bujnos to je tajné hh
02.07.2019 - 09:16:48
00
ak máš batoh tak treba dres nosiť vačkami vpredu :!:
02.07.2019 - 09:19:54
023
bujnoss Urcite znackuje na prd zaparkovane auta :lol:

BigGuy Podstatne je, co tebe vyhovuje.
02.07.2019 - 09:21:31
00
init, akurát včera som mal chuť označkovať jedno auto čo zaparkovalo meter pred vstupom do PD lidla. Najtučnejší chlap, akého som v poslednej dobe videl, z neho vystúpil. Mi bolo na grc z toľkej arogancie a debilizmu. Mestskáči, čo tam akurát boli, mi povedali, že tam nie je zákaz, že nič nemôžu, že to je o ľudskej povahe....
02.07.2019 - 09:33:09
00
Ked sme pri tom Lidl parkovani...
Riesil som v skole mojej dcery "problem" so skolnikom, ktory namiesto toho aby zaparkoval za budovu na parkovisko, tak parkoval na spevnenej ploche pred vchodom do skoly, aby to mal do roboty 15 metrov a z vratnice videl na auto. Fakt, ze tym jazdi po chodniku pomedzi deti iduce do skoly a zo skoly bol zjavne nepostacujuci, aby s tym prestal...
Az som ho raz v nedelu rano videl ist do Lidlu. Na parkovisku 74 volnych parkovacich miest, z toho 3 rovno oproti dveram na 8 metrov chodze. Ale co zrobil panko? Zaparkoval na chodnik rovno pred dvere a siel na nakup...
Nastastie tam uz dotycny nepracuje
02.07.2019 - 10:37:59
00
exot napísal:
init, akurát včera som mal chuť označkovať jedno auto čo zaparkovalo meter pred vstupom do PD lidla. Najtučnejší chlap, akého som v poslednej dobe videl, z neho vystúpil. Mi bolo na grc z toľkej arogancie a debilizmu. Mestskáči, čo tam akurát boli, mi povedali, že tam nie je zákaz, že nič nemôžu, že to je o ľudskej povahe....


Mestskacom nabuduce povedz, ze ked nemaju v hlave, mohli by mat zakon aspon v papierovej podobe v aute. A mobil maju urcite, takze si mozu zavolat operacneho alebo vygoogliť

Zastavenie a státie


§ 23


(1) Vodič smie zastaviť a stáť len vpravo v smere jazdy v jednom rade a rovnobežne s okrajom cesty, čo najbližšie k okraju cesty a na jednosmernej ceste vpravo i vľavo. Ak nie je ohrozená bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky, vodič smie v obci zastaviť a stáť kolmo, prípadne šikmo na okraj cesty alebo zastaviť v druhom rade. Pri státí musí zostať voľný aspoň jeden jazdný pruh široký najmenej 3 m pre každý smer jazdy. Pri zastavení musí zostať voľný aspoň jeden jazdný pruh široký najmenej 3 m pre oba smery jazdy.


(2) Pri zastavení a státí je vodič povinný prednostne použiť parkovisko tak, aby neobmedzoval ostatných účastníkov cestnej premávky. Pri zastavení a státí vodič je povinný čo najlepšie využiť parkovacie miesto a nesmie znemožniť ostatným vodičom vyjdenie z parkovacieho miesta. Rovnako nesmie zastaviť a stáť na mieste, kde by znemožnil vjazd a výjazd vozidiel. Ak sú na parkovisku vyznačené parkovacie miesta, vodič smie stáť len na nich.


§ 25


(1) Vodič nesmie zastaviť a stáť

d) na križovatke a vo vzdialenosti kratšej ako 5 m pred hranicou križovatky a 5 m za ňou; tento zákaz neplatí v obci na križovatke tvaru „T“ na náprotivnej strane vyúsťujúcej cesty,


l) vo vzdialenosti kratšej ako 5 m od začiatku a 5 m od konca pozdĺžnej súvislej čiary alebo nástupného ostrovčeka tam, kde by medzi touto čiarou alebo nástupným ostrovčekom a vozidlom nezostal voľný aspoň jeden jazdný pruh široký najmenej 3 m,


u) na iných miestach, kde zastavenie alebo státie môže ohroziť bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky alebo obmedziť jazdu vozidiel; osobitne na miestach vjazdov alebo výjazdov z pozemkov, vjazdov a výjazdov z objektov určených na zásobovanie alebo parkovacích miest.
02.07.2019 - 11:57:29
04
parkovisko lidl je sukromny pozemok.. pokial lidl nevyzve policajtov na riesenie, tak vela toho nenarobia..
02.07.2019 - 12:53:58
05
stale je to parkovacia plocha: "Ak sú na parkovisku vyznačené parkovacie miesta, vodič smie stáť len na nich."
02.07.2019 - 13:23:03
01
Je to súkromný pozemok a zároveň verejná komunikácia. 😊
02.07.2019 - 16:43:49
00
Policia zasahuje tam, kde je zavolana. Pokojne aj v tvojej obyvacke. A ver ze Dietra Schwarza k tomu nikto nevola a je mu to ukradnute.
02.07.2019 - 18:35:21
01
k tomu dres + batoh - bezne to tak nosim - telefon mam v drese aj vreckovky a aspon jednu tycinku aby som nemusel davat batoh zakazdym dolu. batoh mi k dresu pasuje tak ze sa do vreciek dostanem aj za jazdy.
03.07.2019 - 10:21:53
04
preto som sa na to pytal, ja to tak nosim stale dres + batoh. aj ked do vreciek dresu nedavam nic. mne by vadilo volne tricko alebo co vlastne nosi dotycny pod batoh.
03.07.2019 - 12:08:13
00
nos vsetko tak ako ti to vyhovuje a ake mas moznosti ;) to co sa ma a nema zbytocne neries. poznam ludi co nosia len bavlnene tricka, maju 15 rocne bajky a vykonnost o level vyssiu ako ja :D takze ano zladit sa je prijemne na oko a aj pre dušu ak je clovek puntickar, ale taktiez to mozes mat tazko na haku a hlavne jazdit :)
03.07.2019 - 12:12:28
023
Tak som si fcera kupil na chalupu prilbu vo vypredaji. Za 5.99 snad nie zly kauf, aj ked to nastavovanie velkosti sa mozno konca zaruky nedozije.
10.07.2019 - 16:26:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up