1000 Miles Adventure

30.06.2019
Bikepackingové preteky
Nová Sedlica (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto
270€ a zavod bez podpory ? kam idu tie prachy a na co ?
07.07.2019 - 23:37:48
00
280 :) na získanie povolení pre prejazd NP a CHKO, keďže ide o regulérne preteky a nie jazdu (inak by bolo štartovné o dosť nižšie)... realita je však taká, že preteky sú jedným z Kopkových príjmov, takže veľká časť štartovného ide do jeho vrecka... za štartovné toho moc nedostaneš, mimo dojazdového trička (možno ešte pár sponzorských bernardov :)), proste dáva si ten zážitok patrične zaplatiť... ale pssst, nič som nepovedal, nechcem tu zas spustiť flejm, viď pár strán dozadu :)
08.07.2019 - 08:31:10
01
nechcel som byt prvy, ale v tom stplci napravo tam ide asi tiez cast z toho stratovneho http://www.jankopka.cz/
08.07.2019 - 10:41:40
00
prvy v cieli pod 7dni :o

http://www.1000miles.cz/aktualne-z-trasy-2019/nedele-tyden-padl
08.07.2019 - 11:49:26
04
Neuveritelne :muscle: 230+Km za den
Otazky a sposob ako ho tam spovedaju su dost mimo
08.07.2019 - 13:07:43
00
jj, po takom výkone mu mohli dať aspoň vydýchnuť, nie s ním robiť 5min rozhovor s dosť priblblými otázkami petrik veď hovorím, že jeden z príjmov, kempy a Laponsko tiež zrovna nebudú najlacnejšie
08.07.2019 - 23:41:42
00
juju_pepe napísal:
270€ a zavod bez podpory ? kam idu tie prachy a na co ?

Skoda len chlapci, ze Vas netrapia tie dalsie vydavky.... navigacia 250€, beznosicove brasny 150€, servis biku pred sezonov 200€, servis biku pred startom 200€, servis biku po zavode ani nehovorim, cesta na start a z ciela dalsich 100€, hotovost v CR 10000Kc, hotovost v SR 150€, kvalitny spacak 100€, lahka karimatka 160€, Očuj LOST na com zabudol? spomen si ved sme to isli spolu, pozrite sa na to z globalu, to startovne vas nespasi, veci okolo pripravy vas budu stat daleko viac, trapi vas startovne? Nedrzkujte tu za pocitacom a urobte si vlastny pretek tejto kvality, a dajte mi vediet, rad si ho s vami prejdem.... Chlapcom zdar su to machri a o rok opat na starte, uz 4ty x a verte ze to startovne je problem najmensi .... pozdravujem vsetkych ktory to presli a tesim sa na vsetkych ktory to pojdu o rok
10.07.2019 - 07:50:05
02
dost prehanas tie ceny
10.07.2019 - 10:44:50
02
Ani velmi nie ale ok :)
10.07.2019 - 10:56:12
00
juju_pepe napísal:
dost prehanas tie ceny

Tak sa postav na start a skus si to, potom urob vyuctovanie, ja to mam za sebou tri x, viem o com pisem
10.07.2019 - 11:08:53
01
:D no comment
10.07.2019 - 11:14:54
01
stefanvanicky hej, matne si spomínam, že sme o výbave bavili na Hrešnej v 2015tom (ak si to bol ty, ale asi hej), dobre som sa vtedy chytal za hlavu koľko si do toho nasypal :tmi: ;) zase ja som šiel totálne sparťansky na trekingovom biku, mňa tých 500miles spolu s výdavkami pred pretekmi a počas nich vyšli možno na 600-700€ vrátane štartovného, lebo som menil akurát plášte, inak všetko len strava/ubytko/cesta na štart/domov :) o rok neskôr som šiel zvyšok trasy z ČR mimo závodu, kde som už konečne mal HTčko, to už som dokupoval spacák/karimatku/brašne a vyšlo to cenovo podobne vzhľadom na absenciu štartovného :) brašňu som kupoval Author Sumo, karimatku thermarest, rámová brašňa nepremokavá z číny, spacák stačil aj letný,navigáciu som zohnal Dakotu 10 z bazáru za 40€, pričom účel plní, keďže furt ideš len "po čiare" a podrobnejšie mapy mi stačilo mať v Locuse = hneď máš ušetrených pár stoviek :angel: myslím, že pokiaľ má človek funkčný bike a nepotrebuje kupovať top značkovú výbavu typu Everbike/Apidura brašny na jeden závod, tak sa pri troche snahy do 1K€ vojde
10.07.2019 - 12:49:04
01
Lost napísal:
stefanvanicky hej, matne si spomínam, že sme o výbave bavili na Hrešnej v 2015tom (ak si to bol ty, ale asi hej), dobre som sa vtedy chytal za hlavu koľko si do toho nasypal :tmi: ;) zase ja som šiel totálne sparťansky na trekingovom biku, mňa tých 500miles spolu s výdavkami pred pretekmi a počas nich vyšli možno na 600-700€ vrátane štartovného, lebo som menil akurát plášte, inak všetko len strava/ubytko/cesta na štart/domov :) o rok neskôr som šiel zvyšok trasy z ČR mimo závodu, kde som už konečne mal HTčko, to už som dokupoval spacák/karimatku/brašne a vyšlo to cenovo podobne vzhľadom na absenciu štartovného :) brašňu som kupoval Author Sumo, karimatku thermarest, rámová brašňa nepremokavá z číny, spacák stačil aj letný,navigáciu som zohnal Dakotu 10 z bazáru za 40€, pričom účel plní, keďže furt ideš len "po čiare" a podrobnejšie mapy mi stačilo mať v Locuse = hneď máš ušetrených pár stoviek :angel: myslím, že pokiaľ má človek funkčný bike a nepotrebuje kupovať top značkovú výbavu typu Everbike/Apidura brašny na jeden závod, tak sa pri troche snahy do 1K€ vojde


Nazdar, tak ja som isiel na istotu a vsetko fungel nove som kupoval, kedy si das konecne celu tisicovku? kedze uz mas komplet vybavu?
10.07.2019 - 14:41:21
00
stefanvanicky veď jasné, pokiaľ si kupoval s tým, že budeš chodievať na bikepackingové výjazdy/preteky, tak sa to oplatí, skôr som narážal na tých, kt. len chcú vyskúšať takúto akciu... neviem, ale tento rok to nebude :) chrobák je stále v hlave, ale už je okolo toho riadny hype, takže keď už ísť, asi znovu mimosúťažne, lebo trasa je to pekná... pôvodne som chcel ísť Carpatia Divide, ale nakoniec asi nie, tak len tradične Spiš333 (plánuješ ísť?) a prvýkrát aj Horala Krejzi... možno ešte niečo vymyslím v septembri :)
10.07.2019 - 23:40:59
00
Lost napísal:
stefanvanicky veď jasné, pokiaľ si kupoval s tým, že budeš chodievať na bikepackingové výjazdy/preteky, tak sa to oplatí, skôr som narážal na tých, kt. len chcú vyskúšať takúto akciu... neviem, ale tento rok to nebude :) chrobák je stále v hlave, ale už je okolo toho riadny hype, takže keď už ísť, asi znovu mimosúťažne, lebo trasa je to pekná... pôvodne som chcel ísť Carpatia Divide, ale nakoniec asi nie, tak len tradične Spiš333 (plánuješ ísť?) a prvýkrát aj Horala Krejzi... možno ešte niečo vymyslím v septembri :)


333ka je mimo mna, stale menia termin a dovolenka uz bola naplanovana, tak toho roku zase nic
11.07.2019 - 09:40:33
01
keyboard_arrow_up