exot napísal:
Len čisto na záznam trasy strava apka stačí. Ak chceš počas výjazdu sledovať viac údajov, poobzeral by som sa po runtastic bike a podobné. Ten by som zosynchronizoval/ prepojil s mojím účtom na strava stránke.
Strava apka:
V prvom rade by som si založil účet na strava.com Odporúčam s emailom ("use my email" okienko), nie facebookom, alebo google účtom. Možno ti príde potvrdzovací email, kde treba odkliknúť, že si to ty.
V apke klik vľavo hore na čiaročky, settings a mal by si tam zadať email a heslo, s ktorými si otvoril účet na strave.
V apke na úvodnej stránke dole klik na plusko a z menu vybrať "record activity" (oranžové koliesko). Tam budeš mať ikonku topánky, alebo bajku, klikni na to a vyber aký druh športu chceš zaznamenať, asi bajk :) . Klik na štart, na konci výjazdu na tlačítko so štvorcom, potom na finish a potom vpravo hore na "save". A o chvíľu by malo byť vidno aktivitu aj na strava.com na tvojom účte.
Edit: kľudne si apku aj doma vyskúšaj, je tam len pár základných slov, ak nebudeš vedieť je tu téma strava.com .. Po tlačítku finish je dole ikonka koša, tú stlač a potvrď, ak chceš aktivitu vymazať, miesto uloženia. A klobúk dole pred tvojimi výjazdmi. Uvidíš, že nebudeš ľutovať, ak ich budeš mať uložené online.

A ešte otázka jak to mam uložiť aby som to zdieľal? Defakto dám finisch a kos.... To áno.. Ale keď ukončím trasu dám finisch.. A potom? Ďakujem
26.06.2019 - 08:01:41
00
To je škoda:
Mnohí z nás na Strave sa už niekoľko rokov tešili z používania systému Relive, ale kvôli nedávnym aktualizáciám spoločnosti Relive sme sa, žiaľ, rozhodli túto integráciu ukončiť. Aktuálna verzia programu Relive porušuje niektoré z podmienok, ktoré požadujeme od partnerov API. Tieto podmienky slúžia na ochranu vašich osobných údajov, na zabezpečenie rovnakých podmienok pre všetkých našich partnerov a na ochranu toho, čo robí spoločnosť Strava jedinečnou. S firmou Relive sme tvrdo pracovali, aby sme to vyriešili, ale nakoniec sa rozhodli, že nebudú robiť zmeny potrebné na splnenie svojej dohody. Takže od dnešného dňa, Strava už nebude posielať vaše aktivity na relive pre prehrávanie.

Uisťujeme vás, že nič sa nezmení o spôsob, akým sú vaše informácie uložené alebo o kontrolu nad tým, ako majú prístup k partnerom API. Zostávame hlboko odhodlaní pomáhať našim mnohým API partnerom budovať skúsenosti, ktoré robia vaše tréningy a preteky ešte lepšími.

Ako vždy, vďaka za to, že ste súčasťou komunity Strava,
11.07.2019 - 09:03:16
01
ja mam Suunto a oni s nimi zatial spolupracuju. Garmin zatial tiez. takze sa to tyka len zaznamu z mobilu priamo na Strave
11.07.2019 - 09:27:30
02
Garmin sa da prepojit s RELIVE? Video je potom take iste ako zo STRAVA lebo ukazuje nieco navyse?
11.07.2019 - 10:23:42
00
Da sa. Priamo cez ich web.
11.07.2019 - 10:27:02
00
https://support.relive.cc/article/24-connect-with-garmin-connect
11.07.2019 - 11:04:17
00
A to od kedy? Včera som mal večer výjazd a automaticky mi ponúklo Relive
11.07.2019 - 11:14:48
00
a zaznamenavas len cez mobil a Strava appku? ak ano tak od dnes asi to stopli :)
11.07.2019 - 11:29:48
00
Pisu, ze stopli posielanie aktivit zo stravy na relive ... to znamena ze stopli vsetko, bez ohladu na to odkial to na stravu prislo, nie len zaznamy cez app strava ...
11.07.2019 - 12:02:14
00
ved ale ked mas Garmin alebo Suunto pripojis si konto priamo z Relive. Tak ako si pripojis konto so Stravou. Takze to funguje Suunto,Garmin--->Relive a nie Suunto/Garmin--->Strava---->Relive
11.07.2019 - 12:21:59
00
Ja tomu rozumiem, ale ty adi nie kedze si problem zredukoval len na nahravky v app strava ...
Ale ludia maju aj sigmu, lezyne, wahoo, polar, bryton, atd ... ;)


Naposledy upravil vlastoch dňa 11.07.2019 - 12:32:24, celkovo upravené 1 krát.

11.07.2019 - 12:29:14
00
Hej, ja cez mobil a appku ... a výjazd som mal včera ale video som si nerobil a urobil som ho pred chvíľou keď som tu čítal že to nejde ... a normálne mi ho urobilo .... a ešte jeden postreh, kamoš začal používať Relive nedávno a jemu už to nefunguje, mne hej ...
11.07.2019 - 12:30:37
00
ono realita je taka ze je to sice pekne, ale clovek si to vacsinou viac ako jeden krat ani nepozrie :D
11.07.2019 - 12:31:57
08
Ráno ked som to pozeral tak Strava bola v nastaveniach Relive už neaktívna. Tak som si zapol odosielanie s Polar. Teraz po výjazde to ide úplne normálne a nie je tam nič naviac.
11.07.2019 - 12:47:18
00
Tesak napísal:
Hej, ja cez mobil a appku ... a výjazd som mal včera ale video som si nerobil a urobil som ho pred chvíľou keď som tu čítal že to nejde ... a normálne mi ho urobilo .... a ešte jeden postreh, kamoš začal používať Relive nedávno a jemu už to nefunguje, mne hej ...

Zo vcerajsku zrejme este spravi...z dnesku uz nie
11.07.2019 - 13:11:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up