Pinot sa vraj pripravoval len na dnešnú etapu. Ma porve. To kedy chcú francúzi doviesť žltý až do Paríža. Uplne vygumované mozgy. A idú na to stretégiou vygumovat mozgy aj ostatným. Zrušit wattmetre, časovky. Nečudo, že ho nezískali už skoro 40 rokov. To už aj Mameluch by nato prišiel. Ako na to.
11.07.2019 - 16:02:42
00
ty sa stale dokazes prekonat. teda okrem casovky roku :D
11.07.2019 - 16:30:27
09
nie som si isty ci stiahnu tych 7 minut za 40km :?:
11.07.2019 - 16:37:07
00
ivan napísal:
Pinot sa vraj pripravoval len na dnešnú etapu. Ma porve. To kedy chcú francúzi doviesť žltý až do Paríža. Uplne vygumované mozgy...


Tak ja neviem Ivan akú cyklistiku sleduješ ty, ale podľa mna posledné roky je vo Francúzsku celkom slušne na vzostupe. To že ešte ( možno ) stále nemajú jazdca na celkove prvenstvo na TdF neznamená že sa nezlepšujú. Ono zdá sa mi že aj teraz má na sebe žltý dres akýsi “žabožrút”.

A nemyslím že Pinot sa vyjadril že sa pripravoval iná na dnes...skôr to bolo myslene asi tak, že sa špeciálne pripravoval na tuto etapu kvôli tomu že na nej začína TdF pre jazdcov na celkove poradie. A každá stratena sekunda ( nebodaj minúta ) môže nakoniec strašne mrzieť.
11.07.2019 - 16:43:52
02
Nooo že by sa vyzliekol Julo?
11.07.2019 - 17:33:07
00
Viac takýchto dojazdov na Tour!
11.07.2019 - 17:57:45
06
Neskutočný záver. Krásne divadlo :muscle: :y:
11.07.2019 - 17:58:15
01
Ciccone v zltom :)
11.07.2019 - 17:58:24
00
Julian to normalne oprel za ciarou o zabranu :o To musi byt masaker :muscle:
11.07.2019 - 18:00:13
02
Dnes to bol super dojazd. V Treku to budú mať zaujímavé. Ciccone môže držať dres až do časovky, keďže je tam síce pred ňou jedna horská etapa, ale zase nie je taká ťažká...
11.07.2019 - 18:08:45
00
Ste si istý tým Ciccone, lebo ja to pozerám na francúzskej tv a tam je Ciccone druhý 11 sec za Bahrainom :?:
Tak beriem späť, zle som pochopil, keďže fra nemrozumiet, ale niečo k téme, aj keď počas prenosu prestrihnu na rozhovory s pred etapy snáď so všetkými fra jazdcami v pelotóne a nemajú problém počas prenosu šupnúť pol hoďku správy, tak čuduj da svete, slovo ktorému najviac rozumiem a spomínajú ho možno častejšie ako na stv je Sagan a to to tu sledujem už týždeň :lol: , dnes bolo pekné ako Sagan v závere odháňal kolegu s týmu aby šlapal a nezdržiaval sa s ním :))
11.07.2019 - 18:18:44
00
Vidíš a tu fanúšikovia zadupu pod čiernu zem našich moderátorov ak povedia Sagan viac ako 3x.
11.07.2019 - 20:21:10
02
Čo sa týka usporiadateľov tak im riadne prepína. Pred 2 rokmi sme sme boli tiež na Izoarde a ako spomínal Ledavi tak to bola katastrofa. Už hneď z rána sme mali problém na bicykloch opusiť Guillestre (30 km od vrcholu). Na každom rohu stáli Gendarmerie. Nakoniec sa nám ich nejak podarilo obísť kľučkovaním cez uličky. Prišli sme až pod odbočku na Izoard. Tam sme museli najprv čakať asi 2h na ženský pretek. Potom nás pustili. Prvé 2-3 km ešte v pohode, ale potom každých 200 metrov stáli žandári, ktorí prikazovali zosadnúť. Tiež som bol svedkom ako jedného stiahli z bajku a pri ďalšom držal ruku na zbrani. Viac sme asi tlačili ako šliapali. Zase na druhú stranu, deň predtým na Galibieri to bolo o čosi lepšie. Išli sme to proti smeru jazdy. Za Lautaretom sa to už dalo šliapať bez zastavenia. Rozmýšľal som či ísť pozrieť posledné 3 horské etapy, ale ak by som si nemohol ani poriadne zajazdiť tak kašlem na to.
11.07.2019 - 21:00:11
01
Rád by som pripomenul, že doterajší aj nový žlťák boli minulý rok na Okolo Slovenska, A účasť Allaphilippa tento rok na OS vyzerá vraj 50 na 50.
11.07.2019 - 21:06:55
02
matt napísal:
Tak ja neviem Ivan akú cyklistiku sleduješ ty, ale podľa mna posledné roky je vo Francúzsku celkom slušne na vzostupe. To že ešte ( možno ) stále nemajú jazdca na celkove prvenstvo na TdF neznamená že sa nezlepšujú. Ono zdá sa mi že aj teraz má na sebe žltý dres akýsi “žabožrút”.

A nemyslím že Pinot sa vyjadril že sa pripravoval iná na dnes...skôr to bolo myslene asi tak, že sa špeciálne pripravoval na tuto etapu kvôli tomu že na nej začína TdF pre jazdcov na celkove poradie. A každá stratena sekunda ( nebodaj minúta ) môže nakoniec strašne mrzieť.


No ja sledujem takú cyklistiku, že francúzi sa ,,zlepšujú,, už takmer 40 rokov a nie a nie doma vyhrat. Jazdca, jazdcov na calkové poradie majú. Pinot 3. miesto v GC 2014, Bardet 2. miesto v 2014 a 2016. Takže v posledných rokoch žiadny vzostup ale pokles. V 21 storočí - vo WT tíme supluje švajčiarsky cyklista - domestik trénerov a učí francúzov ako sa jazdí časovka. Aj dnes anglická IQ cyklistika /G. Thomas/ porazila domácich bezmozgáčov. Akoby v závere okomentoval víťaza etapy Teunsa Hačecký - zlomila ich na hlavu. Ešte šťastie, že sa Thomas držal dalej od bariér. Na planete krásnych dívek /podla Hačeckého spolukomentátora/.
12.07.2019 - 01:00:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up