Jasné, že chcem vyraziť. A veľmi. Na druhej strane moje lenivé "ja" našepkáva :devil: niečo iné :D .
Teraz očumujem videá z prechodov chsnp a chalanisko tam vraví, že prespal v kysaku v horárni. Nepoznáš to miesto?
A tú výbavu ešte prehodnotím :D .
10.04.2019 - 13:26:58
00
No horaren je na trase cervenej, v doline pred prvym stupanim na Janosikovu bastu. Prespal tam na divoko alebotam niekoho nasiel a za poplatok mal postel alebo ako? Google ukazuje ze je to zatvorene.
10.04.2019 - 13:37:25
00
Minikin, ja som z videa vydedukoval, že tam asi prespal. Mal by to byť majetok klubu orientačného behu kysak, tak to nie je permanentne obývané. Ale v pohode, nebudem sa zbytočne stresovať, vždycky všetko nejako dopadne.
10.04.2019 - 14:33:23
00
exot video nebude. Mozno clanok na otazky.
01.05.2019 - 16:19:53
01
Do výletu mi zostáva necelý mesiac a ja som zasa nascípaný. Už niekoľko týždňov sa pokúšam dostať z chromty, ako nikdy predtým. Dnes som mal taký záchvat kašľa, až som sa dusil, oči hore dupkom a omdlieval som. Prúser bol, že to bolo za volantom, v 50km/h pred kruháčom pri brzdení. Dobrá haluz.
Tréning žiadny, riť odvyknutá, pupok enormný, bude veselo :)
04.06.2019 - 19:06:22
00
exot Prelozil si to na neskor?
15.07.2019 - 13:48:21
00
kirik , stále som bol chorý, aj som skúšobne prešiel dukla bardejov, ale rozbilo ma to. Každé ráno chrblem krv ako starý tuberák :) . Teraz som pár dní v tatrách, že nech sa preliečim. Včera som dal 24 km pešiu túru, kus v daždi, natiahol som si členok, taká je moja rekreácia :D . Akurát sedím s bajkom na slniečku a premýšľam, že aspoň hrebienok s jednou zdravou nohou na ňom dám.
Už by som sa mal mierniť, roky a špeky neoklamem..
15.07.2019 - 15:23:21
00
exotfascinujuce,presiel som vsetky strany..Idem este pokukat reporty zo snp webu

Ohladom bludenia,neviem ako si to mal s elektronickou navigaciou ,ale ja by som to riesil nahranim si trasy napr do Locusu..

Ak by sa niekto odhodlal zas ist, mozme sa dohodnut,viem byt casovo velmi flexibilny
04.11.2020 - 18:17:58
00
Per máš prejdený hrebeň NT aspoň peši? keď si domáci...
či uvažuješ nejakú alternatívnu "SNPčku" štýlom kade ľahšie?
04.11.2020 - 19:20:05
00
od Hiadlovskeho sedla po Chopok som to nesiel,ale nevidim to ako problem

i ked

Prílohy:

cyklista4.jpg
cyklista4.jpg 106.4 KiB thumb_up2thumb_down

04.11.2020 - 20:00:41
00
kotlebovci agitujú medzi bikermi ? :D ja som na nich ešte šťastie nemal, ale mohla by to byť komplikácia. asi by som to riešil pasívnym odporom
hrebeň NT je podľa mňa fajn jazdenie, ale nie s naloženým bikom. ak už prejazd naťažko, tak by bolo fajn mať možnosť ho odľahčiť zbalením batožiny do ruksaku, lebo úsekov, kde je treba bike niesť (lebo tlačiť vedľa biku nieje kde) je tam naozaj dosť. a takto to zďaleka nieje iba v NT
a východná polka z Čertovice po Andrejcovú sa ti zdá v pohode?
04.11.2020 - 20:35:35
00
Vies co,tam to uz vobec nepoznam,ale chlap to dal na biku https://cestasnp.sk/na/781 tak by som snad zvladol. Samozrejme aj exot

Kazdopadne,sam toto nepojdem,len ak by sa nasiel partak. Sam by som siel jedine nejakymi legalnymi cestickami
04.11.2020 - 20:39:08
00
no obaja čo to dali, minimálne podľa bikov a prilieb vyzerajú, že ťažšie terény im nerobia problém
nerád by som ťa podcenil, ale zdá sa mi, že ty si skôr zvážnicový typ
skús si prejsť napr. túto trasu: https://sk.mapy.cz/s/fododurago. ak sa ti to bude páčiť, tak choď do SNPčky. ak nadšený nebudeš, tak si hľadaj radšej ľahšie alternatívy. toto je až na zopár metrov kde-tu celé zjazdné a zábavné (teda to lepšie z NT, alebo z celej SNPčky). ja som to išiel za posledné 3 roky 5x, aj na ťažko
ďalší level môžeš skúsiť z Donovalov na Krížnu. išiel som to v septembri a pochvaľoval si, ako je to pekne vychodené, prekladať trebalo asi len 25 padnutých stromov a potom pokračovať na Flochovú. to keď ťa neodradí, tak je SNPčka v suchu
toto si môžeš vyskúšať hocikedy za jeden deň naľahko a sám uvidíš, či to budeš dávať aj s 15kg nákladom siedmy deň na biku...
ono keď sa človek zatne, tak sa dá hocičo, aj celú SNPčku pretlačiť za dlhší čas ako to robia pešisti, ale aký to bude mať zmysel a či z toho budeš mať radosť
04.11.2020 - 21:41:53
00
Donovaly Kriznu urcite skusim, kukam ze uz len na vrch Zvolen bude celkom strmak
04.11.2020 - 22:32:42
00
Tam ide cyklotrasa :)
04.11.2020 - 22:43:34
01
keyboard_arrow_up