ak je toto pravda,tak sme v peknej žumpe:
https://www.aktuality.sk/clanok/709142/svedok-toth-prokurator-kovacik-vynasal-oligarchovi-boedoerovi/
17.07.2019 - 08:03:07
00
minister na jachte pred zmenou meny, mafia vo vlade, mafia na vychode kde nic neni, ct-cka na kazdom kroku, vyholene plane po "lykozrutovi", minister na party s detmi z cisteho dna, nacisti v parlamente podavajuci si ruky s vladou, nakupy vojenskej techniky + zabetonovanie ruskej techniky v armade, bratrickovanie sa ruskom, bieloruskom, cinou, vietnamom, medzinarodna pomoc pri medzinarodnom unose,.....

a podla teba sme v zumpe len kvoli tomu ze kovacik mal troska rozpravat bodorovcom o veciach ktore vedeli najskorej uz od policie? :D (zartujem len, neutocim na teba :D ) ach, asi sa rozplacem
17.07.2019 - 12:16:24
011
problém je hlavne ten,že Kováčik je "špeciálny prokurátor" ak Tóth neklame,toto bude pre neho velký prúser-pod koberec sa nedá zametať donekonečna,ak toto praskne,bude to začiatok konca istých skupín ...
17.07.2019 - 14:55:37
00
Nebude. ;)
17.07.2019 - 15:04:42
00
cele je to tak prepletene sietami ze asi sa nic nestane a zas sa to len nejako uprace
17.07.2019 - 15:05:47
00
ako to dopadne,bude záležať hlavne od toho,ako dopadnú nasledujúce volby,už o 7 mesiacov a pár dní sa uvidí ... už na jeseň sa pravdepodobne vládna koalícia začne hádať,zhadzovať špinu jeden na druhého
17.07.2019 - 15:18:41
01
ked mam byt uprimny politikom neverim uz pekne dlho a nech zvolia na Slovensku koho kolvek nic sa zasadne nezmeni. zmeny budu len na oko, no v hlbke sa bude stale len kradnut a zametat spinu jeden po druhom
17.07.2019 - 15:22:25
03
Myslim ze napriek vsetkemu, je dnes Slovensko uplne niekde inde, ako bolo za Meciara. A to prave vdaka volbam a zmenam, ktore vdaka nim prisli.
17.07.2019 - 15:37:28
08
ja politiku sledujem len okrajovo, ale teda ake prasaciny sa tu okato robia sa mozno ani za Meciara nerobili :) politika bude vzdy spinava hra a nezmnito to nikto, lebo vzdy bude koalicia a opozicia a z tych stran tam budu vzdy ludia ktory budu robit to co sa nema
17.07.2019 - 15:41:33
01
Hack3r napísal:
ja politiku sledujem len okrajovo, ale teda ake prasaciny sa tu okato robia sa mozno ani za Meciara nerobili :) politika bude vzdy spinava hra a nezmnito to nikto, lebo vzdy bude koalicia a opozicia a z tych stran tam budu vzdy ludia ktory budu robit to co sa nema


A cele je to sposobene ludmi ako ty, ktori sa tvaria ze aj tak sa nic a nikdy nezmeni a vsetci su rovnaki atd. Nie politici, ale volici, ktori takto zmyslaju su ten problem preco to u nas takto funguje (alebo skor nefunguje).
17.07.2019 - 15:46:49
06
ale ved ja chodim volit :) a neboj nevolim Smer no ani Kotlebu a bol som aj na prezidentskych aj EU volbach, tak nepis ked o mne nic nevies
17.07.2019 - 15:47:47
00
Hack3r napísal:
ale ved ja chodim volit :) a neboj nevolim Smer no ani Kotlebu a bol som aj na prezidentskych aj EU volbach, tak nepis ked o mne nic nevies


:y: ;) tak potom beriem spat, nemyslel som to osobne, len ma niekedy vie vytocit taky u nas dost rozsireny fatalizmus a obvinovanie vsetkych politikov. Ono vzdy to je tak, ze ti politici su len obrazom volicov, u nas to plati dokonale.
17.07.2019 - 15:52:53
08
hovorim zaujimam sa len okrajovo a nemienim sa s niekym natahovat. ale proste ked sa voli vzdy idem a snazim sa volit rozumom a nie na zaklade predvolebneho gulasa :) vo vseobecnosti to tu nemame az take zle, ale je tu co zlepsovat samozrejme a verim ze raz sa to podari. musi ale padnut Smer
17.07.2019 - 15:54:52
00
problém celej slovenskej (a nielen slovenskej) "väčšinovej stranovej" politiky a kandidátiek je, že nie je koho voliť... kandidátov si "volí" strana...

akože z čoho si má človek vybrať... ficovci? kotlebovci? hlinovci? matovičovci? sulíkovci? maďarovci? čaputovci? harabinovci?

všetko je to akurát tak "odpad"... a tie by sa mali vyhadzovať... pardón "recyklovať" :D :D :D

takže sa vlastne pýtam, aké že to máme možnosti "VOĽBY" ???

ako tak nám to trošíčka začína fungovať v komunálnej politike, ale aj tam sa razia rôzne trendy a tiež to nie je celkom to pravé orechové...
18.07.2019 - 10:03:01
01
ked nevidis rozdiel medzi jednotlivymi vymenovanymi skupinami, tak "odpad" bude skor niekde inde ;)

mozes si zalozit vlastnu stranu, alebo vstupit do hociakej existujucej, dokonca za viacere strany kandidovali ludia, ktori ani clenmi strany neboli...

strany maju rozne stanovy, je logicke ze kandidatov si vyberaju a schvaluju same, vsak o tom politicke strany predsa su? co je na to nepochopitelne?
18.07.2019 - 10:10:13
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up