Existujú smart hodinky, kde sa dá pripojiť hrudný pas?
21.07.2019 - 08:37:04
00
Jasne , že existuju . Napr. Garmin , Polar
21.07.2019 - 09:07:05
00
Áno, ale pri garmine len ich nie?
21.07.2019 - 09:10:28
00
Dá sa použiť aj iný pas ako Garmin . Samozrejme musí byt ant+ kompatibilný . Ja som kúpil hrudny pas z decathlonu a ten sa mi bezproblémov spároval s počítačom Garmin Edge explore , pri hodinkách to bude predpokladám rovnaké . Originál hrudny pas od Garminu je dobrý hlavne pri behu ak by si si chcel bežecké metriky , pretože tieto funkcie iné pasy nemajú len HRM Run. Aspoň myslím , že ich nemajú .
21.07.2019 - 09:17:43
00
Lebo predpokladám, že to meranie na zápästí nič moc ci?
21.07.2019 - 09:32:03
00
To meranie nie je zle , ale určite meranie cez hrudny pas bude presnejšie .
21.07.2019 - 09:38:40
00
Sigma r2duo pas pouzivam nielen ku tachometru sigma, ale aj garmin fenix 3 a pouzival som ho aj ked som mal amazfit pace, a tym ze ten pas je dual, cize ant+ a BT tak funguje aj s mobilom(napr. Strava)
Cize je jedno aky pas, len aby mal rovnaky protokol ako druhe zariadenie s ktorym ho chces pouzivat, cize v dnesnej dobe vsetko fici na ANT+
21.07.2019 - 12:20:58
01
Ahojte.

Niečo som si už naštudoval na nete, taktiež prečítal som si obsah celej tejto zložky. Chcem kúpiť kvalitne sporttestery, hlavne pre cyklistiku a doplnokovo beh a turistika. Požiadavky hlavne barometer, meranie tepu, odolnosť a čo najdlhšia výdrž batérie. Rozhodujem sa medzi Garmin Fenix 5 a Garmin Forerunner 935. hcem aj odolnejšie hodinky a čo som sa dočítal tak Forennuer 935 nie su vodotesne, majú plastové oproti Fenix 5 ktoré su vodotesne. Vaše skusenosti napr pri behu Fenix 5 su vpohode nakoľko su kovove? Taktiež som si prečítal článok v ktorom bolo že 935ky su vlastne Fenix 5 ale v plastovom tele a maju naviac ešte aj Wifi. Mrzi ma hlavne že Forunner 935 nie su vodotesne. Viete mi ešte napísať nejaké + a - týchto modelov z Vašich skúsenosti? Viac ako cca 350 - 380€ nechcem preplácať nakoľko aj to sa mi zdá už moc.

Ďakujem za všetky Vaše info a odporúčania.
21.07.2019 - 19:29:32
00
http://www.garmin.sk/forerunner-935-black-gray_d5816.html Myslím, že nejaká,,vodotesnosť,, tam je.
21.07.2019 - 19:34:12
00
Je tam vodotesnost napr. na Plávanie , sprchovanie atď.
21.07.2019 - 19:39:39
01
Dikes chlapci našiel som to. Ešte jedna otázka Fenix 5 maju ANT+ ?
21.07.2019 - 20:04:23
00
Majú , môžeš si s nimi spárovať hrudny pas , snimac kadencie a ak sa nemýlil , tak aj wattmeter . Podľa mna super hodinky .
21.07.2019 - 20:08:11
03
Prispejem aj ja svojou troškou... Hodinky som kupoval na bike, beh, turistiku. Podmienka bola dobrá baterka, meranie HR na zápästí, jednoduché ovládanie, dobrá čitateľnosť a konektivita s MT. Cena do 250 e. Pred kúpou som používal staršie Suunto Ambit 2 s hrudným pásom. So Suuntom som bol veľmi spokojný a stále ich používam. Pri výbere som sa orientoval podľa stránky versus.com a recenzií na nete. Voľba padla na Huawei Watch GT.
Keď prišli, bol som nimi nadšený, veľmi sa mi páčili - vzhľad, veľký farebný dotykový displej, funkcie, konektivita s mojim Huawei Mate 20 lite... všetko super. Až na jednu vec - displej sa nedá nastaviť na Always on, čo sa mi za veľmi krátku dobu zdalo ako zásadný nedostatok. Pri akomkoľvek športe treba na zobrazenie natočiť ruku a po chvíli sa displej zase vypne. Ak to človek nenatočí, alebo sú len niekde položené, tak to vyzerá ako hodinky, ktorým sa vybila baterka. Vrátil som ich a vyberalo sa ďalej. Voľba č. 2 - Garmin Instinct. Majú trocha digitálkový "g-shockový" vzhľad, ale to mi nevadilo, používam ich len na šport. Najväčšia, povedal by som tiež dosť zásadná vada je veľkosť a raster displeja. 128*128 px sa mi zdalo dosť málo, ale na živo je to ešte horšie - väčšie digitálky. V tejto kategórii je to hádam najmenší displej. Hodinky trochu "klamú telom", lebo sú dosť veľké. Zväčšuje ich ale ochranná obruba okolo ciferníka a ešte aj vnútri nej je kolo displeja neprehľadný plastový rámik. Taktiež ten raster - zobrazenie ručičkových hodín sa nedá s Huawei porovnať. Nebudem tajiť, že už nemám zrak ako jastrab :) 8) Stále ešte ale čítam "normálny" font bez okuliarov a okuliare teda vôbec nepoužívam. Na Instinctoch sú ale niektoré položky zobrazené fontom, ktorý mám problém prečítať, duplom keď idem na biku, alebo bežím a je horšia viditeľnosť. Mladšie ročníky a ľudia s veľmi dobrým zrakom s týmto možno nebudú mať problém, ale pre takých ako ja, čo už na niektoré návody na použitie berú mobil so zväčšovákom :D , bude táto informácia možno užitočná. Na Suuntách vidím všetky položky úplne v pohode.

Inak funkcie, ovládanie, konektivita, appka Garminu - všetko super.

Ľutujem, že som si naživo nepozrel ešte Samsung Galaxy Watch 46mm :^) .
24.07.2019 - 08:25:46
00
Ambr0 - s tými HUAWEI si mohol počkať, dosatli veľkú aktulizáciu : https://touchit.sk/inteligentne-hodinky-huawei-watch-gt-dostali-velku-aktualizaciu-prinasa-tieto-ziadane-vylepsenia/238329
24.07.2019 - 08:52:13
00
Do prčic... :envy: No nič. Predám Garmin Instict, 3 týždňové, veľmi dobrá cena... :D
Robím si srandu, nejaký čas to s nimi skúsim a potom sa uvidí... :)
24.07.2019 - 08:59:59
00
keyboard_arrow_up