Riešia sa *****.

Ja som napr. už ako 16 ročný fajčil a chodil do krčmy. To bolo tiež nezákonné.

A teraz mám byť preto na celý život diskvalifikovaný?
08.08.2019 - 17:45:59
07
Alkohol a cigarety nezakazu, lebo stat ma na tom zisk.
08.08.2019 - 18:12:46
00
Takze treba legalne predavat a dobre zdanit aj ine drogy a bude to fajn?
08.08.2019 - 18:19:08
02
Ano, to by bolo idealne ale na to su ludia prilis zadubeni. Ovela vacsie skody ako drogy napachala prave vojna proti nim.
08.08.2019 - 18:52:36
02
To,že u veľa politikov pravidelne sneží aj v lete to tušíme,ale tu je problém obrovské ego a za tým niesu žiadne pracovné výsledky.Jeden múdry človek nedávno povedal,nečakajte,že prídu nejakí osvietení synovia a dcéry národa a zmenia krajinu...nič také sa nestane.
To,že Fica klepe je možno od chlastu,možno od stresu,ale nerobí o tom prednášky.
08.08.2019 - 20:32:19
02
ziadne pracovne vysledky...nevybudoval on uspesnu firmu ktora mu zarobila radovo miliony eur? Alebo co teda podla teba znamena pracovny vysledok?
09.08.2019 - 06:32:54
02
Aspon sa priznal, už to je pre SK politika hodne veľky krok. Navyše prave ľudi čo už niečo okrem privatizacie/dedenia niečo dokazali potrebujeme.
09.08.2019 - 08:13:35
00
čo povedať k tejto kauze. Asi len to,že spoločnosť sa radšej nechá okrádať niekým,kto vyzerá a tvári sa ,že je slušným a poctivým politikom (to mi nejak nevychádza) ,ako vyvrheľom čo fajčil marišku. A určite aj na tie nesprávne pochody chodí. A páli fotku pápeža. A obťažuje malé deti.

No a pri tejto príležitosti ešte jedna (pre mňa) zábavná vec. Boris Kollár. Už viac krát sa mi stalo,že u na prvý pohľad normálnych a slušných ľudí som na neho počul názor,že veď no a čo,že má x detí s y žien. Dôležité je,že sa o ne stará! Z toho vyplýva,že mnohoženstvo,ako u arabských šejkov by u nás asi aj prešlo.

Ďalšia vec Magián. Na jednej strane asi aj je dobre,že takého Magiana máme. V podstate vďaka nemu sa jasne identifikuje časť lúzy ,čo samo o sebe je fajn.Už keď sú tu,nech sa jasne preukážu. Na strane druhej,verme tomu,že vďaka nemu a strašiaku toho,že raz by mohol mať aj vážnejšie slovo, bude držať klasických politikov* trocha na uzde čo sa týka rozkrádania atď.

*Okrem Fica, pretože on má dostatočné gule a vôlu po moci na to,aby mohol povedať :´´neserte ma,lebo si ho beriem k sebe´´.
09.08.2019 - 09:06:21
00
elegantne :)
Mladí sociálni demokrati v článku Obchádza Andrej Kiska v kampani zákon? obviňujú exprezidenta republiky z toho, že prostredníctvom občianskeho združenia Je nás viac porušuje zákon o voľbách.


Mladí sociálni demagógovia. Dnes politická strana Za ľudí ešte neexistuje. Neexistuje! Na to, aby mohla vzniknúť, musel prípravný výbor jej vznik propagovať, informovať o jej cieľoch a získavať podporu budúcich voličov a podporovateľov. Za pomoci občianskeho združenia Je nás viac. Všetko sú to dovolené a zákonom odobrené aktivity. Navyše, Andrej Kiska a združenie koná v období, ktoré nemá nič spoločné s volebnou kampaňou. Tá sa ešte nezačala. Neklamte preto a nevymýšľajte si rozprávky o nehodnom Kiskovi a jeho obchádzaní zákona. Nikto zákon neobchádza, ani v ňom nehľadá diery. To len vy hráte podivnú a nie veľmi čistú politickú hru s verejnosťou.
09.08.2019 - 10:37:56
01
rasfo napísal:
Aspon sa priznal, už to je pre SK politika hodne veľky krok. Navyše prave ľudi čo už niečo okrem privatizacie/dedenia niečo dokazali potrebujeme.


Priznal sa len pod tlakom lebo vedel,že to bolo neudržatelné.Ospravedlnil sa len pod tlakom okolia a preto že sa začalo o ňom negatívne písať a tento chlapec sa bez marketingu ani nevysere.Tá prednáška by ho v normálnej krajine definitívne odpísala.Neospravedlnil sa preto,že chcel,ale preto lebo musel a to je velký rozdiel.
09.08.2019 - 15:53:39
03
Smutne je aj to ako sa bezne vyjadruje, nespisovne, vulgarne vyjadrovanie. Sa cudujem tim (asi zmanipulovanim) studentom, ze ho nevypoklonkovali za tie slova na adresu manualne pracujucich ludi. Je takisto pretlacany mediami ako Caputka, ktora je politicky analfabet (a diletant) a bez poradcov si ani neprdne.
09.08.2019 - 16:15:55
04
Zato taky Danko sa vyjadruje spisovne! Inak odporucam si najprv skontrolovat vlastny pravopis, ked uz chces kadrovat na zaklade znalosti materinskeho jazyka. Takto mam pocit, ze diletant alebo zmanipulovany student si tu skor ty. ;)
09.08.2019 - 17:07:04
05
Tak za prve- nebavime sa o Dankovi ale o fetakovi. Za druhe do mojho pravopisu ta prd- ja nie som verejne cinna osoba. Za tretie dosli ti argumenty, tak si mi povedal, ze som zmanipulovany. Dobre si na tom.
09.08.2019 - 17:13:57
02
Zaklady pravopisu si sa nedokazal naucit, ale tvaris sa tu ako keby si mal doktorat zo slovenskeho jazyka a politologie. Ty si oznacil tych studentov za zmanipulovanych bez akehokolvek argumentu v predoslom prispevku. Na to si uz zabudol? ;)

Fetak je napriklad Pociatek. Ten kokainuje inu ligu.

Pisal si, ze je smutne ze sa Truban vyjadruje nespisovne. Preco to uz nie je smutne pri predsedovi NRSR, ktory navyse zastava 2. navyssiu ustavnu funkciu? Nie je to smutne aj pri Harabinovi?

A teda alkoholici ti nevadia?
09.08.2019 - 17:22:06
010
Nerozumiem tým tlupám tupcov, čo kopú do Čaputky. Len tak bez príčiny. Zatiaľ sa jedná o prezidentku s noblesou, s kultivovaným a zrozumiteľným vystupovaním, ktorá veľmi dôstojne reprezentuje SR. A nedala sa ani vyprovokovať ani alkoholikom, ktorému hlavnú radkyňu robila silikónová mafiánska prostitútka (to už sú len poradcovia) ani drbom, čo sa bozkáva s odznakmi. Má čistú minulosť a v minulosti stála na strane slabších v nerovnych súbojoch aj s mafiánmi (aj Kocnerom) - a venovala tomu voľný čas. Vtedy, keď ja sa napríklad bicyklujem. A beztak sa nájdu niktoši, ktorý len tak úchytkom bez konkrétneho dôvodu do nej off-topic kopnú. Čo je na nej zlé,
ale najmä kto lepší by tam mal byť?
09.08.2019 - 17:56:06
026

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up