Inak to by aj na zaujímalo
09.08.2019 - 17:57:01
00
Lelo napísal:
..
Za druhe do mojho pravopisu ta prd- ja nie som verejne cinna osoba. ...


Aj forma má vplyv na vnímanie obsahu. Príspevok s otrasným pravopisom je istou mierou diskvalifikovaný.
09.08.2019 - 17:58:24
06
triki napísal:
Priznal sa len pod tlakom lebo vedel,že to bolo neudržatelné.Ospravedlnil sa len pod tlakom okolia a preto že sa začalo o ňom negatívne písať a tento chlapec sa bez marketingu ani nevysere.Tá prednáška by ho v normálnej krajine definitívne odpísala.Neospravedlnil sa preto,že chcel,ale preto lebo musel a to je velký rozdiel.


Je to možné ale spravil to celkom rychlo a na rovinu. Ako skúsenosť s našimi politikmi ukazuje zatĺkať sa da do nekonečna viď plagiator, kotlebove nacistické šeky, hlas podobny robertovi....

Na rovinu tu prednasku mal ako relativne mlady uspesny chalan chcel sa trochu predviest. Aspon je trochu autenticky, nie ako ludia ktory maju na vsetko nacvicenu tu spravnu odpoved pre svoju cielovu skupinu.
09.08.2019 - 19:37:44
01
Volodja napísal:
Nerozumiem tým tlupám tupcov, čo kopú do Čaputky. Len tak bez príčiny. Zatiaľ sa jedná o prezidentku s noblesou, s kultivovaným a zrozumiteľným vystupovaním, ktorá veľmi dôstojne reprezentuje SR. A nedala sa ani vyprovokovať ani alkoholikom, ktorému hlavnú radkyňu robila silikónová mafiánska prostitútka (to už sú len poradcovia) ani drbom, čo sa bozkáva s odznakmi. Má čistú minulosť a v minulosti stála na strane slabších v nerovnych súbojoch aj s mafiánmi (aj Kocnerom) - a venovala tomu voľný čas. Vtedy, keď ja sa napríklad bicyklujem. A beztak sa nájdu niktoši, ktorý len tak úchytkom bez konkrétneho dôvodu do nej off-topic kopnú. Čo je na nej zlé,
ale najmä kto lepší by tam mal byť?


fíha... čistú minulosť??? tak si o tej pani niečo zisti, čo robila, či to vôbec robila ako sa to prezentuje, kto ju za to platil, atď. atď. a tuším aj s tým jej právnickým titulom to nie je celkom kóšer... stačí hľadať... a nie počúvať čo hovoria v narkóze a liberálnych novinách veľké H...

udivuje ma dobrovoľná (selektívna) naivita ľudí... (a tým neobhajujem troško-vádala-ficovi...), a sebaprezentácia nového "užskorozvoleného" premiéra je tiež naparááádu...

ako povedal jeden klasik:

politikom sa neverí,
politici sa kontrolujú...
09.08.2019 - 20:32:11
04
ved daj tie fakty
09.08.2019 - 20:50:54
02
Nič konkrétne, čo by poškodzovalo jej povesť som o nej nečítal. V televízií pozerám len cyklistiku, hokej a futbal. Ale myslím, že ju platili zamestnávatelia a jej klienti. Ak máš konkrétne informácie o jej minulosti, ktoré by ju kompromitovali, tak sa podeľ a uveď aj zdroje. Inak sa len snažíš víriť emócie, nahadzovať uzdičku a dúfať, že sa hádam niekto chytí. Prázdne náznaky a zahmlievania.
Zároveň by ma zaujímalo, ktoré sú to liberálne noviny? Podľa významu slova by to mali byť slobodné, znášanlivé, či zmierlivé noviny. To sú ktoré konkrétne a prečo by som ich nemal čítať? Opozícia k liberalizmus je konzervatizmus. Konzervatívny denník si hovorí napríklad Postoj - mám teda tu hladať otázky na svoje odpovede?
Tiež by ma zaujímalo, že "tušíš aj s tým jej právnickým titulom to nie je celkom kóšer"? To máš ako predtuchu, ako ja keď vidím čierne oblaky, tak tuším, že bude pršať? A "celkom kóšer titul" čo znamená? Že jej ten vysokoškolský diplom musí posvätiť rabín?
09.08.2019 - 20:58:33
02
Mas ich plny internet, na hocakej stranke venujucej sa spravodajstvu, lenze ono to tak aj vyzera ked citate hluposti v N-ku a SME-tiach.
09.08.2019 - 20:59:27
01
A to citas tie hluposti, ked vies ze su to hluposti? Hocaka stranka na internetne venujuca sa spravodajstvu neuverejnuje hluposti?
09.08.2019 - 21:05:22
00
Lelo napísal:
Mas ich plny internet, na hocakej stranke venujucej sa spravodajstvu, lenze ono to tak aj vyzera ked citate hluposti v N-ku a SME-tiach.

A ktoréže sú to tie objektívne a vyvážené noviny? Rád si také prečítam.
09.08.2019 - 21:08:15
03
Tomáš, Lelo, problém je ten, že veríš hlúpostiam písaným na pofidérnych stránkach. Nebudem ťa presviedčať. Sám na to musíš prísť. Musíš sa najprv sklamať. Nabiť si držku. Možno vtedy pochopíš. A možno, ani nie. Ak si veľmi sprostý.
09.08.2019 - 21:11:19
05
Volodja napísal:
Nerozumiem tým tlupám tupcov, čo kopú do Čaputky. Len tak bez príčiny. Zatiaľ sa jedná o prezidentku s noblesou, s kultivovaným a zrozumiteľným vystupovaním, ktorá veľmi dôstojne reprezentuje SR. A nedala sa ani vyprovokovať ani alkoholikom, ktorému hlavnú radkyňu robila silikónová mafiánska prostitútka (to už sú len poradcovia) ani drbom, čo sa bozkáva s odznakmi. Má čistú minulosť a v minulosti stála na strane slabších v nerovnych súbojoch aj s mafiánmi (aj Kocnerom) - a venovala tomu voľný čas. Vtedy, keď ja sa napríklad bicyklujem. A beztak sa nájdu niktoši, ktorý len tak úchytkom bez konkrétneho dôvodu do nej off-topic kopnú. Čo je na nej zlé,
ale najmä kto lepší by tam mal byť?


Mňa osobne zase udivuje naivita tebe podobných ľudí. Takisto ale viem že nejaké debaty a presviedčanie o Anjelovi 2.0 nemajú význam. Niekomu stačí hraná noblesa a neprítomný úškrn.
09.08.2019 - 21:21:50
03
Bola tu otazka na fakty, odpoved ziadna. Len silacke pozy bez obsahu.
09.08.2019 - 21:25:19
013
chalani, toto je radosť čítať... dávam také otázočky do pléna... kto hľadá nájde fakty...

- pracovala táto pani vôbec ako právnička... keďže titul má Mgr. zatiaľ bez JUDr. esli se nepletu, ale toto by som ešte bral, právnik, advokát, mudr, judr, docent, profesor... dobre teda právne vzdelanie má...
- nájdite si koľko a akých súdnych prípadov za svoju "prax" riešila
- obhajovala, resp. bojovala na súde / alebo inak proti pezinskej skládke (alebo iba v médiách na umelo-vytvorených fotkách s komparzom), mimochodom tej skládke, kde mali rodinné kšefty, a bojovať proti skládke sa začalo, až keď bol kšeftom koniec...
- pracovala (myslím reálne) aj niekde inde, ako v neziskovke platenej pánom zo zámoria
- popýtajme sa pezinčanov ;-)

ale ináč je všecko v porádečku... zemáčky v rádečku...

chlapci klídek... nič nie je čierno biele... a na slovensku nemáme 50 ale 500 odtieňov sivej... ;-)
berme život s humorom, bude nám lepšie...
09.08.2019 - 21:26:10
04
Pripadas mi ako cisty provokater. Daj nejake relevantne fakty.
09.08.2019 - 21:43:29
01
madbugie stále si mi neodpovedal na jedinú otázku a ani len neuviedol jediný zdroj. Pokračuješ v bezduchých náznakoch a zahmlievaní. A že hľadaj si - vieš čo, zatiaľ neopovrhujem svojim časom len natoľko, aby som sondoval supertajné informácie na internete, ku ktorým majú prístup len tí, ktorí majú ostatných za ovce. Na prokrastináciu mi bohate stači mtbiker. Ak sa mám podľa teba popýtať Pezinčanov: V Pezinku mala Čaputka 77% hlasov, viac ako kdekoľvek inde.

Ak tým vašim informačným zdrojom:
Mám azda veriť denníkom a stránkam, kde autori článkov nie sú podpísaní vlastným menom, nemajú novinárske licence a kde vlastne môže písať každý znudený blogger ako tento napríklad?
https://dennikn.sk/995647/pod-falosnym-menom-som-pisal-hoaxy-pre-hlavne-spravy/
Respektíve mám veriť stránkam, ktoré kopírujú biznis model macedónskych tínedžerov, ktorí prišli na to, že ak sa im podarí poslať do sveta správu, ktorá zaujme veľké publikum, môžu zarábať značné sumy na reklame?
https://www.bbc.com/news/magazine-38168281
Títo típci sa ani len nemuseli unúvať s overovaním faktov a tráviť v teréne desiatky hodín, ako napríklad nejaký novinár New York Times. Macedónsky stredoškolák napísal denne ak 15 článkov, keď mal dobrý deň. Je objektívnejšia a kvalitnejšia žurnalistika tá, kde si ako napríklad vo Financial Times, musím za obsah zaplatiť? Ja si myslím, že áno.
Budem skôr dôverovať novinárovi, ktorý má meno aj priezvisko, viem si nájsť (aj overiť) jeho životopis a informovať sa z médií, kde si viem overiť akým spôsobom sú financované? Novinárovi, ktorí ak by písal klamstvá a nezmysly, tak príde o novinársku akreditáciu, môže sa nedoplatiť po prehratom súde a skončiť bez práce?
09.08.2019 - 21:44:56
011

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up