Hosť napísal:
A tá veľkorysá ponuka p.Dzuráka na odstrojenie a nastrojenie zadarmo je trochu smiešna. Ja ti ho odstrojím a zložím kludne zadarmo a rád :)


Sisi isty že by si toho bol schopny ? :) pozri ako to Pan Dzurak opisal. Samozrejme som sa natom naramne pobavil.

Prílohy:

oprava.JPG
oprava.JPG 73.63 KiB thumb_up0thumb_down

12.08.2019 - 14:23:16
00
Ak majú jednorukého mechanika tak kludne aj celý deň :)
Ako som Ti písal, fakty sú také že ti praskli rám, takže seriózne by mi v tomto prípade prišlo jedine výmena rámu za nový, odstrojenie, nastrojenie je ich starosť a ako bolestné za vzniknuté komplikácie aspoň nové bovdeny.

Akúkoľvek opravu zamietni, to je hlúposť pri všetkej úcte k carbonfactory, mamocarbon atď. Neviem si predstaviť že by ti napr. Giant, Spešl, Cervelo vrátili zo servisu prasknutý rám a ponúkli že ti preplatia zaplátanie praskliny.


Naposledy upravil Leony dňa 12.08.2019 - 14:34:44, celkovo upravené 1 krát.

12.08.2019 - 14:27:44
05
Tu su dalsie fotky ktore naznacuju miesto kde bol bike v stojane opnuty. Prasklina je presne v tom mieste. Viem kvalita nieje najlepsia (fotene mobilom) no flaky su aj tak vidiet.

Prílohy:

IMG_20190808_212127.jpg
IMG_20190808_212127.jpg 348.19 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_20190808_212327.jpg
IMG_20190808_212327.jpg 596.46 KiB thumb_up0thumb_down

InkedIMG_20190808_212517_LI.jpg
InkedIMG_20190808_212517_LI.jpg 960.76 KiB thumb_up0thumb_down

12.08.2019 - 14:32:14
00
Leony napísal:
Ak majú jednorukého mechanika tak kludne aj celý deň :)
Ako som Ti písal, fakty sú také že ti praskli rám, takže seriózne by mi v tomto prípade prišlo jedine výmena rámu za nový, odstrojenie, nastrojenie je ich starosť a ako bolestné za vzniknuté komplikácie aspoň nové bovdeny.

Akúkoľvek opravu zamietni, to je hlúposť pri všetkej úcte k carbonfactory, mamocarbon atď. Neviem si predstaviť že by ti napr. Giant, Spešl, Cervelo vrátili zo servisu prasknutý rám a ponúkli že ti preplatia zaplátanie praskliny.


Uz som bol nalomeny ze tak nakoniec spravim no po tomto vsetkom co citam tak vytrvam a budem skusat dalej. Snad to nebude len strateny cas
12.08.2019 - 14:39:21
00
Ja by som neuhol "ani o pid". Urcite to nebol lacny bike, by som sa kludne aj sudil bud pre vymenu ramu alebo vratenie penazi, aj za cenu nejazdenia zvysku sezony... :punch:
12.08.2019 - 14:44:47
04
Najtazsie bude dokazat ze ten ram nepraskol u teba ale u nich, ked im dokazes ze chybu sposobili oni tak mas vyhrate. Ak na rame vidno kde bol upinany do stojana, tak by som si dal tu namahu ist do tej firmy osobne, skusit ich presvedcit ci ta pustia do dielne a primerat ram k ich montaznemu stojanu. Ak to bude koresponodovat s tym co mas na fotkach tak nieje o com dalej debatit.
Ked to zoberiem objektivne aj z druhej strany a bol by som predajcom/vyrobcom ramu tiez by som nebol nadseny ze ma tu verejne ociernujes bez podlozenia jedineho dokazu ze si si ten ram neposkodil sam.
12.08.2019 - 14:51:38
00
Ved toto je na tom celom najhorsie, ze ako im to dokazem ? Sam ziaden stojan nemam a nemam to ani docoho upnut, ked doma nieco robim s bikom je zaveseny za sedlo. Pri preprave biku a samotnej manipulacii ci skladovani som neuveritelne opatrny lebo zial ani tych 1700€ co bike stal premna nieje malo penazi, Pravidelne ho cistim a natieram pripravkami na carbon pre aku taku ochranu a po servise sa mi tam zjavy takato prasklina. Viem ze to moze byt tvrdenie vs. tvrdenie no som si 100% isty ze tato prasklina nieje vytvorena mnou.
12.08.2019 - 14:57:15
00
...hlavne by si tu nemal verejne zobrazovať printscreeny Vašej emailovej komunikácie....to je trošku mimo ;) Keď tak hodiť prepis...
12.08.2019 - 14:59:25
00
Chlapik v celom maili pise o riesenie reklamaciu remu, tu vsak ide, ak som spravne pochopil, o reklamaciu servisneho zakroku, ktory mal za nasledok poskodenie ramu. Avsak v nejakom oficialnom konani by som ti velke sance nedaval, v tomto je smerodajny preberaci protokol- ak si im podpisal, ze preberas ram bez poskodeni, v podstate si im vydany na milost a nemilost- podla toho, ako sa chcu starat o svoju reputaciu.
Nijak nedokazes, ze si ram nepraskol ty sam.
12.08.2019 - 15:02:37
05
Samozrejme toto viem a kedze to preberal jeho otec bez akehokolvek papiera rovnako mi to aj odovzdal tak nic take nemam...
12.08.2019 - 15:05:22
00
Skusil by som to co som pisal. Ak su oni na 100% presvedceny ze chyba nevznikla u nich tak ti to dokazu, ak za budu zdrahat je vysokopravdepodobne ze to sposobili oni. Otazne je ci ti to stoji za tych spominanych 130€ aj ked tu ide uz skor o princip ako o peniaze.
12.08.2019 - 15:09:45
00
Polo napísal:
Skusil by som to co som pisal. Ak su oni na 100% presvedceny ze chyba nevznikla u nich tak ti to dokazu, ak za budu zdrahat je vysokopravdepodobne ze to sposobili oni. Otazne je ci ti to stoji za tych spominanych 130€ aj ked tu ide uz skor o princip ako o peniaze.


Ako som napisal tie peniaze okaslat, ide o ten princip. Na jednu stranu sa tu budu hrat ako su ustretovy voci zakaznikovi ked nieje nikde ziaden problem ale ked uz nejaky nastane a je podozrenie ze ich vinou tak sa zachova takto. Skutocne som bol doteraz so vsetkym aj komunikacou spokojny to po tomto by som najradsej meno a spolocnost nikdy nepoznal.
12.08.2019 - 15:13:08
00
Polo napísal:
skusit ich presvedcit ci ta pustia do dielne.

:D :D

na Slovensku to je tažké sa naťahovať
boh vie či to nerobil nejaký brigádnik cez sezónu resp. nejaká výpomoc počas dovoleniek, dnes je online doba, treba to riešiť na nete

ja osobne som taký človek že by som ich rozniesol po internete a opravil to za svoje a jazdil ďalej a do ich servisu už nepáchol, ale držím palce

určite si v práve

ps: mechanika ktorý celú pracovnú dobu odstrojuje bicykel by asi mali vymeniť, lebo to je skôr na plač ako sa tým brániť
12.08.2019 - 15:16:32
03
chezter napísal:
:D :D

na Slovensku to je tažké sa naťahovať
boh vie či to nerobil nejaký brigádnik cez sezónu resp. nejaká výpomoc počas dovoleniek, dnes je online doba, treba to riešiť na nete

ja osobne som taký človek že by som ich rozniesol po internete a opravil to za svoje a jazdil ďalej a do ich servisu už nepáchol, ale držím palce

určite si v práve


Opravoval to jeho otec ...

Tiež bolo toto mojim prvým planom. No nechávam si to prejsť ešte hlavou.
12.08.2019 - 15:17:53
00
Tiez by som sa postaral v pripade nevyriesenia k mojej spokojnosti o kvalitnu anti-reklamu.
12.08.2019 - 15:19:28
03
keyboard_arrow_up