Teatro Okolo Malohontu

15.09.2019
Preteky jednotlivcov
Rimavská Sobota (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Reportáže, Foto
www.okolomalohontu.sk





Viac informácií nájdete na tomto odkaze.
Registrovať sa môžete na tomto odkaze.
13.08.2019 - 12:00:24
00
Srdečne vás pozívame na 6. ročník Teatro Okolo Malohontu.
+
Pre tento rok sme pripravili pár noviniek. Dávame možnosť zvoliť si obed podľa chuti medzi mäsitým a bezmäsitým. Pripravujeme aj tombolu kde bude prvá cena televízor LG. Účastnícky dar bude tento rok tričko. V súťaži tímov sme vypísali finančné odmeny.
+
Minulí rok sa nám osvedčili a opäť sme zaradili netradičné súťažné kategórie. Súťaž pretekárov nad 100kg, alebo kategóriu historických bicyklov, tzv. Eroicu.
+
Snažíme sa dodržať štandard na ktorý ste u nás zvyknutý. Myslíme si že sa nám to zatiaľ darí a opäť sa môžete tešiť na bufet s bidonmy na trati a bufet v cieli. Plnohodnotný obed v reštaurácii, fotografov, sprchy, peknú cieľovú bránu a mnoho ďalšieho..
+
Druhá vlna zľavneného štartovného končí v sobotu 31.8. Využite pohodlnú platbu kartou a v deň pretekov garantujeme registráciu za 1 minútu :).
www.okolomalohontu.sk
28.08.2019 - 10:23:27
02
Počasie nám praje, čakáme pekné jesenné preteky. Veríme že našu nemalú snahu oceníte účasťou. Do štvrtkovej polnoci platí zľavnené štartovné, tak neváhajte a registrujte sa.
11.09.2019 - 22:00:03
00
Znova musim pochvalit toto podujatie, vratil som sa sem po roku a nelutujem aj ked som to mal den po ju-si-aj kosickom singletrack mtb maratone a tym padom mi to vydalo len na suboptimalny vykon.
Z hladiska organizacie, zazemia, zabezepcenia nemam co vytknut, vsetko bolo na top urovni, startovny balik bez zbytocnosti ale ocenujem tricko s podarenym dizajnom a ponozky ako darcek. Flasky a gely na bufete su super napad. Skvele padla obcerstvovacka v cieli a nasledne aj chutne jedlo.
Ucast akuratna by som povedal vzhladom na to, ako sa to miestami mlelo (az zomlelo) v baliku, v ramci toho dost kvalitnych pretekarov, takze nahanacka bola dobra.
4 kopce (aj ked skor kratsie) patria k tomu lepsiemu, na com sa da na slovensku zapretekat, z tohto pohladu uplna spokojnost :)
Jedine co by som zoptimalizoval, ak sa bude dat do dalsieho roku, je trosku zharmonizovat datum s kosickym mtb...
19.09.2019 - 15:03:27
02
Ďakujeme za peknú recenziu, po tej námahe akou organizácia pretekov je sú pozitívne ohlasy to jediné čo nám dáva silu do ďalších ročníkov :).
Minulý rok sme sa s Singletrack maratón nekryli keďže bol 1.9., ani s inými cestnými pretekmi pokiaľ viem. Mali sme na štarte 137 ľudí. Tento rok bol deň pred nami singletrack a dokonca sme sa kryli v rovnaký deň s MRC v Perneku a mali sme na štarte v podstate rovnaký počet 131 ľudí. Je to taká záhada pre mňa, ale účasť nás pozitívne prekvapila čakali sme menej.

Snažíme sa nekolidovať hlavne s cestnými podujatiami, čo sa nám žiaľ tento rok nepodarilo. Termín sme si na budúci rok stanovili 13.9. neviem kedy plánujú mtb na jahodnej..
19.09.2019 - 19:13:51
00
Posledná bodka, video. Termín pre tento rok 13.9.2020, registrácia od 1.júna.

29.01.2020 - 07:03:46
03
Prosím o informácie, či sa dá ísť aj kratšia trasa, alebo sa musí absolvovať celych 87km. ďakujem....
17.04.2020 - 21:26:40
00
Máme len jednu trasu, kompromis medzi dlhou a krátkou. :)
19.04.2020 - 07:23:38
01
keyboard_arrow_up