predpokladam ze uzivatel si mysli, ze sa to same vtlacilo pri nejakom miernom poskoceni, napriklad na malinkom obrubniku, a kedze to bola iste vada materialu, tak vpodstate jedno z najpevnejsich miest ramu, ktore tam asize ani nema byt ako ale zatazene moc pri skokoch, si to odnieslo pri tom jak ram pracoval a stlacil sa, namiesto tych nachylnych zvarov v okoli hlavoveho zlozenia, capov, sedlovky....
13.08.2019 - 22:09:03
03
chlapci vam ozaj *****? že to až tak musím povedať.. každý si tu meliete o mne svoje.. dal som sem fotky svojej demolácie, nie som mentál čo si myslí že v ráme nastala implózia počas toho ako som spal v noci.. jasné že to bola rana do rámu ja som len písal že som žiadnu ani len trochu necítil, nepočul, za 15 rokov toho mám odjazdené naozaj moc a viem to zhodnotiť, preto mi je len zvlástne že takúto demoláciu nebolo vobec cítiť... a písal som, že mi je len divé že plastová ochrana nenesie stopy stretu a že nerátam že to uznajú na reklamačke ale skúsim, zato nedám nič človek nikdy nevie.. uznajú=jazdim ďalej..neuznajú=jazdím ďalej.. bodka .
13.08.2019 - 22:31:08
09
tomas-g napísal:
no karbón aspoň dáš opraviť, ja mám hlinikový rám Ito chránič nie je odretý ani trochu v tom mieste

Aha, neviem preco som si myslel, ze je to karbon .. asi som uz prekarbonovany :D ..ked to nepokrivilo ram, tak mozes dalej jazdit.

Naraz ak je do niecoho, co nie je ostre, moze sposobit toto a ten plast bude neposkodeny . Napr. ked naburas spodkom do padnuteho stromu. Neviem ci nie su tieto hlinikove ramy zospodu plechovkove, potom sa to lahko stane. Svojho casu sa preliacovali Canyony len opretim o mur :lol:

Ale ten plast stopy stretu nesie, len to nechces vidiet :) .. imho to krasne vidno, ako siel naraz.

Holt, keby si mal taku starsiu hlinikovu Konu, tak by sa prekazka rozpadla v prach a Kona sla dalej bez skrabanca :lol:
14.08.2019 - 08:37:16
00
tomas-g predpokladam ze reagujes aj na mna. Neviem, mozno mi *****, ale vo svojom prispevku som "netradicne" - bez pouzitia tradicnych metod ako "tebe *****?" vyjadril svoj nesuhlasny nazor/nesympatie k tomu ako sa chystas zachovat. Zdoraznil si to nie raz, taktiez nie raz si napisal ze to tvoja chyba nebola/nebol tam ziadny naraz.
14.08.2019 - 08:50:31
04
tvoj príspevok ma už naozaj naštval


tomas-g taktiez nie raz si napisal ze to tvoja chyba nebola/nebol tam ziadny naraz.

znova, nevieš (pozorne) čítať

ostane bez stopy? ale to je jedno, náraz tam proste bol

.. jasné že to bola rana do rámu
14.08.2019 - 10:09:33
00
to je ako ked som robil kedysi v nemenovanom IT obchode a zakaznik doniesol notebook ze mu nejde. tak som skusil dat na adapter zapol a nic. tak sme to samozrejme poslali do autorizovaneho servisu a odtial prisiel email s fotkami ze notebook bol obliaty neznamou tekutinou a ze ci chce zakaznik vymenit mimozarucne za peniaze zakladnu dosku atd. zakaznik nechcel a ked to prislo sme mu precitali co je v preberacom protokole a on ze ja viem ze bol obliaty, ale skusil som to reklamovat ze ci nahodu...no a ani nahodou, vyrobca resp autorizovany servis nie je banda debilov :)
14.08.2019 - 10:18:24
013
no ale vacsina servisov ma v tomto pripade aj pravo uctovat diagnostiku v pripade preukazania poskodenia zakaznikom, vacsina to ale neuplatnuje
14.08.2019 - 10:20:15
01
tomas-g napísal:
tvoj príspevok ma už naozaj naštval


stanos4 napísal:
tomas-g taktiez nie raz si napisal ze to tvoja chyba nebola/nebol tam ziadny naraz.

znova, nevieš (pozorne) čítať

tomas-g napísal:
ostane bez stopy? ale to je jedno, náraz tam proste bol

tomas-g napísal:
.. jasné že to bola rana do rámu

Ale zacal si s tymto prispevkom , tu predsa pises, ze si si nie isty, ze to bola tvoja chyba :)

uvidíme ako dopadne reklamácia u predajcu, samozrejme veľké nádeje ani nemám. ani by som to nereklamoval, keby viem kde ako sa to stalo a že to bola vyslovene moja chyba, ale objavil som to náhodou, žiadnu šupu do rámu som nezaregistroval, nepočul, necítil. jasné, samo sa to nestalo, ale aj ten plast odspodu je nedoknutý
14.08.2019 - 10:24:07
03
scarinko napísal:
no ale vacsina servisov ma v tomto pripade aj pravo uctovat diagnostiku v pripade preukazania poskodenia zakaznikom, vacsina to ale neuplatnuje

až pri opätovných pokusoch o reklamovanie zamietnutej reklamácie - vtedy výrobok nevrátia bez úhrady "diagnostiky" alebo "manipulačného poplatku" za diagnostiku zamietnutej reklamácie
14.08.2019 - 10:29:30
00
no ako kde
14.08.2019 - 10:30:15
00
Vyslovene moja chyba.. nikdy v živote som takto nepreliacil rám, ani keď som DH jazdil
14.08.2019 - 10:30:21
00
Tomas, viem citat,niekedy aj pozorne. Aj v tom prispevku kde "uznavas" ze bola rana stale spochybnujes ze si to mohol narazom spravit... Takze asi implodoval, coz, nepopieram, je mozne, teoreticky,mozno by aj kazovy material bol schopny tak implodovat,netusim,nie som expert na kovy/hlinik a fyziku jazdy na bicykli,len mi to pride velmi nepravdepodobne vzhladom na uvedene info.
+ dalsie tvoje 2 prispevky pred tym mas stylom ze to nebola tvoja chyba....
14.08.2019 - 10:38:40
00
scarinko napísal:
no ako kde

no zo zakona mam pravo reklamovať do dvoch rokov čo chcem a tym padom pri zarucnej reklamacii odomna nemozu pytat poplatok z diagostiku, zarucnu opravu musia ukoncit a poplatok pytat potom
14.08.2019 - 14:30:45
01
ale pokial to polejes tak je to vlastne poskodenie a nemas narok na zarucnu reklamaciu
14.08.2019 - 14:31:39
00
nemas narok na zarucnu opravu, narok na reklamaciu mas aj keby to svihnes o zem
14.08.2019 - 14:37:10
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up