http://www.strada-bikes.com/cesta/ ako píšu na svojej stránke, ,,nová generácia služieb´´
Tomu hovorím naozaj nová generácia služieb. Dajte si k nám povoliť pedál, vrátime vám prasknutý rám :D Takým odborníkom akurát nasr.ť do rúk. Hlavne že trvajú na servise bajku u nich, lebo asi používaju na ich unikátnu stavbu intergalaktické technológie..

Inak tá firma je celá čudná, stránka sa nezmenila aspoň 3 roky, cenník je stále na starých sadách 5800, 6800, atď. Možno už len dopredávajú ,,svoje´´ rámy made in china a ani nemajú iný na výmenu.
13.08.2019 - 09:41:11
02
Na to že tu mal vo fóre majiteľ Strady siahodlhé referáty o super kvalite svojich rámov tak teraz je ticho ako voš pod chrastou. Čo tak vyjadriť sa teraz MartinD ?
13.08.2019 - 11:02:04
05
Pique93 napísal:
No pánovi Dzurakovi som v dobrom opat napisal dalsi mail ako reklamaciu servisného zákroku. Opätovne som mu zaslal vsetky fotky a cakam na jeho vyjadrenie k tejto mojej vzniknutej situacii. Ak pride opäť s tym istym riesenim tak zacinam zhanat ludi na posudok poskodenia. A zacnem to riesit aj s inymi ludmi ako len medzi nami dvomi.

Este sa vratim k predchadzajucemu incidentu s prasknutym ramom Strada...
Ziadne opravy...!! Ziadat vymenu ramu za neposkodeny a trvat si na svojom!
Stary ram nech si oni daju opravit a robia s nim potom co chcu...
15.08.2019 - 07:40:42
02
ddemo napísal:
Este sa vratim k predchadzajucemu incidentu s prasknutym ramom Strada...
Ziadne opravy...!! Ziadat vymenu ramu za neposkodeny a trvat si na svojom!
Stary ram nech si oni daju opravit a robia s nim potom co chcu...


Snazim sa o to no zial p. Dzurak uz 3 den nereaguje na mailovu komunikaciu. Zistujem cez znamych a ludi v znalych v práve ako postupovat dalej, urcite nebudem davat opravovat ram na vlastne naklady.
Dakujem za podporu od Vas vsetkych tuto vec riesit dalej a nenechat to len tak :)
Ak budem mat nieco nove budem Vas tu urcite informovat :)
15.08.2019 - 07:44:16
02
Ak nereaguje, tak poslat v zastupeni od pravnika z kancelarie doporuceny list...
Taka predzalobna vyzva dokaze niekedy zazraky...
15.08.2019 - 07:53:52
07
ta jeho firmicka s obratom 20tis za rok a takmer bez zisku, prenho je taka vymena likvidacna :)
15.08.2019 - 10:02:37
00
ramy kupuje z Taiwanu alebo Ciny, myslis ze ram za par stoviek by ho zrujnoval? skor ho zrujnuje to ked sa to zmedializuje a teda ak ma zdravy rozum vymeni mu ten ram. inac moze firmu zavriet, socialne siete dokazu vela
15.08.2019 - 10:08:22
00
ak ma obrat 20000 tak je davno zruinovany a je mu to jedno :)
15.08.2019 - 10:11:10
03
mathoso napísal:
ta jeho firmicka s obratom 20tis za rok a takmer bez zisku, prenho je taka vymena likvidacna :)


Ono to nieje nic prijemne ani pre cloveka s priemernym slovenskym platom :) ani to ked si vezmem ako klesne cena biku ak by som to opravil a niekedy v buducnu chcel predavat. Ma mat zabezpeceny taky servis ktory nebude robit skodove udalosti. Presne ako Hack3r pise. Za tie ramy az taku sumu urcite nedava.
15.08.2019 - 10:11:46
00
Tiež som vážne premýšlal nad RR6 od nich, ale po tomto teda moje peniaze nedostanú.
Inak téma o ich bicykloch tu ešte nebola, tak som si dovolil: https://www.mtbiker.sk/forum/cyklisticke-obchody/bicykle-strada-skusenosti-t42862.html

Pique93 navrhujem tam presunúť tvoje skúsenosti aj s fotkami, urobíš veľkú službu ďalším potenciálnym záujemcom čo nestoja o prasknutý rám. Inak držím palce nech svoj boj dotiahneš do zdarného konca!
15.08.2019 - 10:20:40
02
Ono bike sam o sebe problem nemal ziaden s tym som bol do tohoto incidentu naozaj spokojny ale tento pristup ma naozaj sklamal. Druhy krat by som tuto kupu po tomto veru odriekol aj ja ...
Dakujem snad ano.
15.08.2019 - 10:23:24
00
Veď ani keď si objednáš rám z aliexpressu za pár stoviek dolárov tak nemusíš mať žiaden problém. Ide o ich arogantný prístup, amaterizmus a diletanstvo. Okrem toho ich ceny sú tiež trošku mimo. Ale tak objednať z Číny rámy po 300usd spraviť z nich lakovaním akože ,,svoju značku´´ a predávať po 1200eur je fajn kšeft. A záruku ponúkajú zhruba takú ako ten aliexpress, možno horšiu...
15.08.2019 - 10:29:40
03
Strada svoje rámy neprodukuje z nakúpených japonských či amerických karbonových vlákien. Pri zrode nového rámu ideme k samotnej podstate, a v prípade potreby dokážeme vyvinúť vlastné karbonové vlákno, ktoré bude spĺňať veľmi špecifické požiadavky na fyzikálno-technologické vlastnosti pre aplikáciu na stavbu rámov.

zabudli na poziadavku odolnosti pred servisakom :)
15.08.2019 - 10:57:32
07
slovenskym servisakom :)
15.08.2019 - 11:02:55
00
marecej napísal:
Strada svoje rámy neprodukuje z nakúpených japonských či amerických karbonových vlákien. Pri zrode nového rámu ideme k samotnej podstate, a v prípade potreby dokážeme vyvinúť vlastné karbonové vlákno, ktoré bude spĺňať veľmi špecifické požiadavky na fyzikálno-technologické vlastnosti pre aplikáciu na stavbu rámov.

zabudli na poziadavku odolnosti pred servisakom :)


Tak určite :D Ty kokos, kecy na úrovni Horsta Fuchsa...
Strada nič neprodukuje a už vôbec nevyvíja. Nemajú ani páru čo im do formy číňan poukladá, a nie že riešia fyzikálno-technologické vlastnosti :lol:
Jediné čo možno ,,vyvinuli´´ sú tie polepy na ráme.
15.08.2019 - 11:24:14
02
keyboard_arrow_up