V Kočnerovom prípade sa vraždilo! a malo sa vraždiť ďalej....
Neprekvapí ma ak dal dole aj Ernesta.
15.08.2019 - 22:03:16
02
madbugie nie som si istý, či si iba radový tragéd, alebo rovno troll-provokatér, ktorý sa nešikovne snaží tváriť ako je nad vecou, ako do všetkého vidí, aký je insider - od Čaputovej 13. komnaty, cez Trubana až po verejnú správu. Fakty žiadne a keď ťa niekto vyzve, že daj niečo konkrétne, tak opäť len silácke drísty a náznaky.

K tomu Trubanovi a celkovo: Ak nebudeš schopný priznať si aj ty chybu a povedať "neviem a nepoznám fakty" a budeš vnímať ospravedlnenia politikov ako slabosť a oni budú potom radšej zatĺkať do konca svojich síl, len aby pôsobili ako silní lídri. Treba vnímať rozdiely v miere pochybenia a v úmysle chybujúceho. Je rozdiel keď niekto húlil, alebo čokolvek fetoval x rokov dozadu a priznal sa k tomu, ako keď sa niekto roky stýkal s mafiánmi a dostal sa k miliónovým pozemkom za zlomok ceny. V tom druhom prípade sa samozrejme nemôže od svojich činov dištancovať prostým ospravedlnením.
Vyžadovaním absolútnej nevinnosti od politikov sa otvárajú dvere špinavým kampaniam, ktoré dokážu skompromitovať takmer každého. To môže odradiť mnohých kvalitných ľudí, aby vstúpili do politiky, pretože riziko, že budú kompromitovaní, sa im bude zdať priveľké. Zároveň to bude odrádzať aj tých, ktorí už v politike sú, aby hrali otvorene a fér a radšej budú simulovať neomylnosť a absolútnu mravnú čistotu. A my budeme stále prechádzať cyklami nadšenia a sklamania z nového politického spasiteľa, ktorý na začiatku vyzerá všemocne, ale po čase sa ukáže, že je rovnako obyčajný človek, aj slabý a zraniteľný ako ktokoľvek z nás.
15.08.2019 - 22:17:16
00
@stax

takže Trump si verbálne kopol do #squad, no Izrael im rovno zakázal vstup do krajiny

"racism" my ass, mimochodom
15.08.2019 - 22:30:29
00
dobré rozhodnutie,keď tieto dve marxistické mohamedánske figúrky vyzývajú na bojkot tak je logické,že sa im ho dostane aj z opačnej strany.Z hovna nikdy nebude čokoláda ani keď je zabalená.
15.08.2019 - 23:08:38
01
triki napísal:
Z hovna nikdy nebude čokoláda ani keď je zabalená.


To zas trosku prehanas, ked sa v tom Izraeli zmeni vedenie a zacne respektovat medzinarodne pravo tak mozno z neho este nieco slusne bude ;)
16.08.2019 - 02:17:41
00
triki napísal:
...ale ide o tvrdé drogy LSD.

Ze ty ani netusis co je to LSD a co su to tzv. “tvrde drogy”?
16.08.2019 - 06:39:41
00
Príloha:
68751018_10215741953685836_4954544805171429376_n.jpg
68751018_10215741953685836_4954544805171429376_n.jpg 146.12 KiB thumb_up0thumb_down

16.08.2019 - 07:35:24
06
Volodja - spravil si mi ráno... škoda mohol si tam ešte dopísať ruský-troll-provokatér, to by bolo dokonalé (už podľa mojho podpisu dole je jasné že som predsa "šaľenec-srandista"), a jak je známo, len deti, blázni a starí ľudia hovoria pravdu ;-) (je jedno do ktorej kategórie patrím, jo a na tie kategórie ľudí bacha, aby to nebol nejaký ten "-izmus", na to sú dnes podaktoré médiá veľmo citlivé)

ja viacmenej rád podrypujem-ironizujem, áno mám rád aj kontroverzie, konšpirácie a tak... o tom by téma politika na bajk fóre asi mala byť, v kľude debatujme, netreba hneď na všetkých a všetko útočiť za iný názor (aj keď chybný, mylný, odlišný)...

pohoda, klídek, netreba všetko brať tak vážne... na strane 957 som položil nejaké tie otázočky do placu... si predstav nikto z obhajcov p. prezidentky na ne radšej neodpovedal... to vieš akonáhle by si začal hľadať, a ver že by si našiel, asi by sa ti odpovede možno nepáčili... priznajme si teda tú pravdu... ja by som sem rád chcel napísať, že som sa mýlil a nemal pravdu... ona je ako čistý list... doslova, a na ten sa veľmi dobre "píše"... možno bude dobrá prezidentka... uvidíme, viacmenej všetci si asi už želáme konečne slušného prezidenta, tak ako sme si mysleli že aj Quatro bude, aj slušná vláda by sa hodila, ale je tu to povestné ALE... mne ako osoba nevadí, viacmenej ani ako prezidentka, pokiaľ neurobí nejakú ostudu... skôr mi išlo o princíp, že je vykreslovaná čistá ako ľalia, ale nie som si celkom istý či je tomu tak...

poďme teda ďalej, nejaký ten ďalší námet na debatu, fakty si nájdi, snáď ti to tu nebudem servírovať na zlatej tácke:

- PETMAS-GERBER do roku 2002... hľadaj otca, prečo dovtedy nebojovala proti skládke?
- Via Juris - já ti neviem, možno som fakt ruský troll, celkovo mi mimovládky moc nešmakujú, a zvlášť keď sú financované zo zahraničia (je fuk či z východu či západu), ale možno sa mýlim a som len taký nedôverčivý
- na piatoček bude stačiť aj totok

súhlasím s tebou, že Slovensko je jedna veľká dedina - a na dedine sa nič neutají a na každého sa dá nájsť nejaká tá "špina" a to veľa ľudí odrádza...

k Trubanovi- nevnímam ospravedlnenie ako slabosť, celkovo ospravedlnenie ako také, je v našej politike činom nevídaným, ale pokiaľ viem ten pán sa úprimne a sám od seba nepriznal, priznal sa veľmi neochotne a až pod nátlakom, no a s tými trapnými videjkami s policajtom to zaklincoval, ale že úplne... ale chápem, že je uhorková sezóna a bulvár nemá o čom písať... mne je šuma fuk či v mladosti fajčil trávu, užíval LSD alebo iné šmakocinky... to je jeho problém, mne skôr vadili iné veci z tých jeho prednášok... ani riaditeľ zemegule a priľahlého vesmíru by nemal zabúdať na to, že v konečnom dôsledku ho živia tí robotníci stojaci za pásom v jeho fabrike...

no nišť radšej si dnes vyčistím a namažem bajk a zajtra pekne vyrazíme do prírody... z tejto našej slovenskej "politiky" my nejako začína prepínať...

PS: moje príspevky naozaj netreba brať vážne... buázni toho už narozprávali a karavána si stále ide svojim tempom ďalej (ja viem, zasa napíšeš, že neuvádzam žiadne fakty...)

PSS: keď už sme pri tých videjkách, tak včera to bola perfektná podívaná na tlačovky našich čelných predstaviteľov... v štýle, kto je to vlastne ten Kočner, poznáme sa? tiež pobavilo
16.08.2019 - 08:35:02
01
Aha, takze ked niekto napise, "a co ked to ten madbugie je ...., vsak pohladajte na nete je toho dost", tak je povinnostou obhajcu madbugieho vysvetlovat ze to tak nie je? To ze autor dzubol nicim nepodlozene klebety a odmieta uverejnit ich zdroj je uuuuplne v poriadku..... Clovece.... Co mali ludia vobec obhajovat? Tak isto tu ludia pisali teorie na kisku a neviemkoho. Konspiracnych teorii si mozes navymyslat za 5 tatroviek, a nik ti ich nebude po 2 uz vyvracat,lebo (a) nedavas ani podklady na vyvracanie, (b) vyvracania zvacsa stoji vacsiu namahu ako ich tvorenie a to nasobne viacej, a za (c) svoju kredibilitu si uz davno stratil a kazdy na teba sere uz,coz pre teba bohuzial znamena len utvrdzovanie sa v tvojich bludoch a nebodaj este ked 1 z 1000 konsp teorii je pravda,potom je to pre teba potvrdenie pravdivosti aj tych zvysnych 999
16.08.2019 - 09:57:05
03
Zemo napísal:
To zas trosku prehanas, ked sa v tom Izraeli zmeni vedenie a zacne respektovat medzinarodne pravo tak mozno z neho este nieco slusne bude ;)


Izrael je jediná demokracia na blízkom a strednom východe to je proste fakt.
Keď sa zmení vedenie?...zapamätaj si,že v Izraeli je len pravica a potom zas pravica.Tam žiadnych lavicových marxistov typu Truban,Čaputová určite nenájdeš.Je úplne jedno kto tam bude vládnuť tá línia je u nich jasne daná.
16.08.2019 - 09:57:57
00
triki napísal:
Izrael je jediná demokracia na blízkom a strednom východe to je proste fakt.
Keď sa zmení vedenie?...zapamätaj si,že v Izraeli je len pravica a potom zas pravica.Tam žiadnych lavicových marxistov typu Truban,Čaputová určite nenájdeš.Je úplne jedno kto tam bude vládnuť tá línia je u nich jasne daná.

Demokracia ti dava nejake magicke pravo porusovat pravidla ci ako to myslis? Medzinarodne pravo plati len pre diktatury a demokracie si mozu okupovat koho chcu kedy chcu? A mna nezaujima pravica alebo lavica, ale ci niekto chce moc primarne pre to aby ju zneuzival pre svoje osobne vyhody ako napr. Fico, Trump, Netanjahu, Putin a im podobny.
16.08.2019 - 10:07:23
00
medzinárodné právo predsa neplatí už dávno...veľmoci si ho prispôsobujú podľa seba a treba sa podla toho zariadiť hlavne taká malá krajina ako sme my.
16.08.2019 - 10:49:09
00
stanos4 napísal:
Aha, takze ked niekto napise, "a co ked to ten madbugie je ...., vsak pohladajte na nete je toho dost", tak je povinnostou obhajcu madbugieho vysvetlovat ze to tak nie je? To ze autor dzubol nicim nepodlozene klebety a odmieta uverejnit ich zdroj je uuuuplne v poriadku..... Clovece.... Co mali ludia vobec obhajovat? Tak isto tu ludia pisali teorie na kisku a neviemkoho. Konspiracnych teorii si mozes navymyslat za 5 tatroviek, a nik ti ich nebude po 2 uz vyvracat,lebo (a) nedavas ani podklady na vyvracanie, (b) vyvracania zvacsa stoji vacsiu namahu ako ich tvorenie a to nasobne viacej, a za (c) svoju kredibilitu si uz davno stratil a kazdy na teba sere uz,coz pre teba bohuzial znamena len utvrdzovanie sa v tvojich bludoch a nebodaj este ked 1 z 1000 konsp teorii je pravda,potom je to pre teba potvrdenie pravdivosti aj tych zvysnych 999


uff... ale som dostal...

to je naozaj také ťažké zadať názov tej firmy do googlu (mimochodom sám ti k tomu ponúkne aj meno Strapák - Čaputová za slobodna Strapáková...), tak by si zistil, že figuroval v predstavenstve firmy, ktorá mala výhradné kšefty s odpadom a mala podpísanú výhradnú zmluvu s pezinskými tehelnami na tom že vybudujú a budú úžívať predmetnú skládku... Krátko na to, ako bol z predstavenstva "odídený", sa začal Zuzanin boj proti pezinskej skládke... ;-) , stále nič... či to bude asi náhoda, a odrazu im išlo o dobro ľudí pezinských... aj keď tvrdili že vlastne otec tam bol v predstavenstve vlastne omylom a s biznisom nemal nič spoločné... to bude asi podobná pravda, ako to že sa fico stretol s kočnerom iba raz v živote na nejakom candrbále, či čo to včera trepal v telke...

Via Juris a jeho financovanie radšej komentovať ani nebudem ;-)

nenasadzujme si zbytočne ružové okuliare...
16.08.2019 - 11:06:38
00
a možno je to len moja fantazmagória, otec s tým naozaj nič nemal, potom ochorel a začal sa spravodlivý boj proti skládke... len kde by tie skládky boli, keď pri každom väčšom meste minimálne jedna veľká je... Akurát v Pezinku nie...
16.08.2019 - 11:24:08
01
https://www.cas.sk/clanok/810446/kandidatka-na-prezidentku-caputova-otvorene-o-sukromi-priznala-vazny-problem-v-rodine/

Čaputová tak reagovala na začínajúcu antikampaň zo strany jej protivníkov, ale aj anonymných stránok na sociálnych sieťach. Jedna z nich nedávno rozšírila správu, podľa ktorej Čaputovej otec Štefan Strapák bol v dozornej rade firmy, ktorá mala prevádzkovať pezinskú skládku, a až keď sa im to nepodarilo a on bol z dozornej rady odvolaný, tak začala bojovať proti skládke. „Nezakladá sa to na pravde, je to absurdné tvrdenie,“ vysvetľuje Čaputová. Jej otec bol členom dozornej rady firmy Petmas-Gerber v rokoch 2000 a 2001.

„Územné rozhodnutie bolo vydané v roku 2006. Integrované povoľovanie sa začalo v roku 2007, čiže dlho po tom, ako môj otec už nebol v dozornej rade. Ale najmä on pôsobil vo firme, ktorá neprevádzkovala skládku, ale zvážala odpad, čo je obrovský rozdiel,“ dodáva Čaputová.
16.08.2019 - 11:34:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up